90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 166

  • 26 109
  • 732
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 2 132
Егати, ако се храня според кръвната група, трябва да Умрем от глад! Shocked
Мога да ям само пиле, риба, сирене, леща и марули.
Всякакво друго месо, кашкавал, боб, картофи, домати, зеле, ябълки, банани и цитруси са ми забранени.  Crazy
Сигурно си А. И аз стигнах до тия изводи.

# 526
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
Точно!

# 527
  • Мнения: X
Егати, ако се храня според кръвната група, трябва да Умрем от глад! Shocked
Мога да ям само пиле, риба, сирене, леща и марули.
Всякакво друго месо, кашкавал, боб, картофи, домати, зеле, ябълки, банани и цитруси са ми забранени.  Crazy

Бе аз не съм склонна да им вярвам на 100%, но пък нали си пиша яденето и килограмите в екселска таблица. Там ще проличи най-видно коя храна ми е проблемна и коя не. Свинското не съм го зарязала съвсем, ще пробвам пак след някоя и друга четворка. Но като си гледам таблицата досега...
След сирене с кьопоолу и пиле на грил с кьопоолу имам плюс
След печен свински бут и скумрия имам плюс
След сирена в гювече и салата с пилешко и свинско филе имам плюс
След вчерашните пържоли имам пак плюс

Минус след белтъчен имам единствено след първия ден на диетата, който според мен не е много показателен. Сирене във фолио и контрафиле.

# 528
  • Мнения: 25
Аз без домати и зеле не сядам да ям а за мен са противопоказни според кръвната група. Опитах без зеле еми гладна съм след няма и час и започва похапване от тук и там.
Вчера варива - 400
Днес въглехидрти
З- сливи сушени заради ВЦ
Не че има полза
О сухари с лютеница и зелева салата , колко сухара 3 4 колкото филии по принцип ли, че сухари мога да изям и пет и пак да не ми е тежко
В торта

# 529
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз вчера попитах, но не получих отговор - възможно ли е закъснение на цикъла заради диетата? Вече 6 дена, а не съм бременна. Вече почвам да се тревожа... Confused

Весе, не четеш внимателно, отговорих ти вчера още. Напълно е възможно разбутване от цикъла от всяко рязко отслабване, не конкретно от тази диета. Половите хормони са мастноразтворими и в мастна тъкан има хормонални депа. Като отслабваш тези депа се освобождават и за известно време нарушават хормоналния баланс в организма. Нищо страшно няма в това, просто трябва малко време да се нормализират хормоните и организма да свикне с новото тегло. Нещата ще се регулират от самосебе си, не го мисли. Ако имаш обаче и други оплаквания иди на гинеколог. Също и ако до 3 мес след края на отслабването цикълът не се е регулирал.

Добро утро от мен. Днес - 300 гр, не е много, но поне не е +. Днес ВХ ден:
з- 2 банана
о - 2 филии с масло и зелева салата;
в - надявам се този път да намеря тортичка, че от миналия ВХ я мисля.  Joy
Лек и успешен ден на всички!  Hug

# 530
  • Мнения: X
Здравейте,

Днес съм с + 1 кг, след белтъчен ден Бях съвсем режимна , но сиренето беше доста солено  Confused

През м юни миналата година си бях направила Вега тест Оказа се, че не бива да ям сирене, кашкавал, мляко, бяло брашно, захар, ориз и картофи Близо пет месеца не ядях млечни После започнах по малко на сандвичи да слагам, и вчера ми беше най-щастливия обяд и вечеря - айрян, сирене и кашкавал Толкова много обичам млечни  Sad

Днес ми е ден за варива:
З- два банана
О - печени картофи с малко олио, зелева салата
В- същото или вместо картофи - варена царевица

blackeye, аз ползвам замразена царевица, тя няма захар  Peace

~ Extraordinary D ~, за захарта в кафето - толкова много ми харесва със захар и така ми беше горчиво без, че просто не знаех какво да правя Пиех го с лъжичка и половина кафява захар Първия и втория ден от диетата започнах да го пия с половин лъжичка, а от третия - без Така успях да привикна към вкуса на кафето, и вече не ми е неприятно  Peace

# 531
  • Мнения: X
През м юни миналата година си бях направила Вега тест Оказа се, че не бива да ям сирене, кашкавал, мляко, бяло брашно, захар, ориз и картофи Близо пет месеца не ядях млечни После започнах по малко на сандвичи да слагам, и вчера ми беше най-щастливия обяд и вечеря - айрян, сирене и кашкавал Толкова много обичам млечни  Sad

Аз също преди няколко дни се засилих да правя този Вега тест. От "проучването", което направих се разочаровах. Хич не бил показателен. Само временно. Като мине известен период от време, 5-6-7-8 месеца, след като си се хранил с определените от Вега тест храни, той трябвало пак да се направи, за да е актуален. Доколкото разбрах, той отчита по-скоро с кои храни ти се е пренаситил организма и при втората направа на теста, резултатите съвсем не са същите. Та цялата работа е малко "мижи да те лажем" и "Давай ми по 100 лева през няколко месеца".

Най-показателен бил подобен на Вега теста, само че при него изследвали храните по кръвен начин. Ама ей сега ще се изръся 2000 лева да ми изследват кръвта.  Joy

Та пак, ако човек си засича в тефтеря какво се случва с организма му след като се е нахранил с еди какво си, мисля е най-вярно. И не само покачването на килограмите, ами и цялостното настроение. Е, минусът на това е, че не ти дава списък с неполезни храни след един час или след седмица. Трябва си постоянство и търпение.

# 532
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен! След вчерашните варива пак няма минус, задържам Laughing май ще си чакам плодовите, че и аз да виждам някакъв минус на кантара Mr. Green Днес въглехидрати Blush за сега:
з-1 ябълка и кафе
о- той ще ми е сладката част от деня-торта и 2-3сладки
в-Bakerolls и след това отивам на фитнес jump running ако трябва сладкото да ми е на вечеря трябва да го изместя точно след фитнеса към 7 и 30, а това не е никак добре за тренировката Stop Mr. Green
Лек ден Hug

# 533
  • софия
  • Мнения: 505
Диването заек може да намериш във витрините на Метро.Аз имам един тъп въпрос в плодовият ден направо ми се разказва играта.Била съм по 20 дни на плодове с мед ,но на другият ден като има хранене или предишният има хранене не издържам.Питам не може ли вместо плодов всеки 4 ти ден да е воден  Embarassed.

# 534
  • Мнения: 0
magi mei - според мен не.... ти ще си разбиеш организма, ако всеки 4-ти ден ти е воден ден Shocked по-добре не го прави.... хапвай зеленчуци в плодов

# 535
  • Мнения: X
Диването, и аз зная същите неща за този тест.  Peace . Точно сега ми се пада да го правя отново. Но ще си спазвам диетата и повече няма да го правя. През лятото с триста мъки успях да сваля 4 кг, и после 2 се качиха пак.

# 536
  • Мнения: 3 118
Бе аз не съм склонна да им вярвам на 100%, но пък нали си пиша яденето и килограмите в екселска таблица. Там ще проличи най-видно коя храна ми е проблемна и коя не. Свинското не съм го зарязала съвсем, ще пробвам пак след някоя и друга четворка. Но като си гледам таблицата досега...
След сирене с кьопоолу и пиле на грил с кьопоолу имам плюс
След печен свински бут и скумрия имам плюс
След сирена в гювече и салата с пилешко и свинско филе имам плюс
След вчерашните пържоли имам пак плюс

Минус след белтъчен имам единствено след първия ден на диетата, който според мен не е много показателен. Сирене във фолио и контрафиле.

Не съм голям специалист, но съдейки от една друга диета - зоната и след консултация с един диетолог пак по режима на зоната знам, че когато човек започва да яде (повече) белтъчини освен че отслабва на мастна тъкан, също така възстановява мускулна маса, която е по-тежка от мазнините. Така че обиколките са меродавни, а не кг.  Peace
Да не говорим, че в зависимост от периодите на овулация и МЦ, женския организъм се запасява с вода, която също тежи.

# 537
  • България
  • Мнения: 490
добро утро и от мен
след картофките днес минус няма...не че съм очаквала
четох и аз за кръвната група-на 90% е вярно за мен
забранените храни ми причиняват доста дискомфорт и за това сама си ги избягвам
 и винаги качвам след тях дори и малко
за това си имам една алармичка е главата какво да ям и какво не
само за този бобов ден не мога все още да открия подходящата храна........не свалям след него и все съм гладна...
днес любимия въглехидратен-започнах го с ябълка,обяда ще е домашна юфка със захар,вечерята е в чуденка че съм на работа.....може да мацна две фиилиики със сладко от киви и малко маргарин
спокоен ден ви желая момичета

# 538
  • Мнения: 1 054
И аз съм кръвна група Б и си обясних тлъстите плюсове след леща..  Rolling Eyes

Такаааа, кантара е отличник! -900гр. след плодов и... числото на кантара вече започва с 9!  newsm68  Днес още един плодов, но само няколко ябълки и без ядки!  Grinning
Доволна съм!

Маги, не може..

# 539
  • София
  • Мнения: 2 132
Да не говорим, че в зависимост от периодите на овулация и МЦ, женския организъм се запасява с вода, която също тежи.
Аз определено съм доказателство за това. Мислех, че само по време на цикъл е така, за овулацията подозирах тия дни т.е. надявах се да е така. Значи така...

Общи условия

Активация на акаунт