Миете ли ръцете си след тоалетна?

  • 29 077
  • 574
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 135
Оником, а? Оникалнооооооооо  Joy


Направо си стана Оакалноооо..  Joy
Уморихте ме с тази тема...  Joy Joy Joy

# 511
  • Мнения: 1 127
Говорите за миене на ръце, а има хора, които не считат за нужно дори водата след г.работа да си пуснат, напр. шефът ни:  #Crazy



 Sick Който влезе след него, трЕ`ба да е с `противогаз`. ooooh!

Вероятно пробва прагът ни на търпимост,ама нали е шеф, никой не смей да му каже.К`во ли е у тях? Sick

# 512
  • Мнения: 1 912
А знаете ли какво нещо ви влиза в устата, носа и полепва по кожата ви, когато пуснете водата в тоалетната на отворен капак  Sick  Crazy Mr. Green
Гади ми се от тази тема, май ще отида да повърна. Апропо, след тази дейност миете ли си зъбите, или ако няма условия не си давате зор  Rolling Eyes?
Търпи развитие темата, търпи   Party

Последна редакция: ср, 25 яну 2012, 10:57 от Елиас

# 513
  • Мнения: 12 690

Гади ми се от тази тема, май ще отида да повърна. Апропо, след тази дейност миете ли си зъбите, или ако няма условия не си давате зор  Rolling Eyes?
Търпи развитие темата, търпи   Party

Наистина стана прекалено натуралистична. Не съм от гнусливите, но ще трябва и аз да се оттегля.

# 514
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663

Гади ми се от тази тема, май ще отида да повърна. Апропо, след тази дейност миете ли си зъбите, или ако няма условия не си давате зор  Rolling Eyes?
Търпи развитие темата, търпи   Party

Наистина стана прекалено натуралистична. Не съм от гнусливите, но ще трябва и аз да се оттегля.
Tя се е развоняла още с пускането си Grinning

# 515
  • София
  • Мнения: 62 595
Затваряме си капака на тоалетната преди да пуснем водата. Моите вкъщи съм ги дресирала.

# 516
  • Мнения: 1 912
Затваряме си капака на тоалетната преди да пуснем водата. Моите вкъщи съм ги дресирала.
А в обществените тоалетни? Пипате ли го с ръце, или и за него прилагате някой йога асан с крак Simple Smile

Последна редакция: ср, 25 яну 2012, 13:37 от Елиас

# 517
  • Мнения: 293
Абе направо си изисква основно къпане след всяко посещение в кенеф и то със стриктни дози дизенфектанти и телена четка.

# 518
  • Мнения: 15 379
Затваряме си капака на тоалетната преди да пуснем водата. Моите вкъщи съм ги дресирала.

При този метод е нужно и редно дъската да се почиства и дезинфекцира преди всяко ползване.
Защото при пускането на водата, всяка гадост се залепва по нея.
Ти правиш ли го?

# 519
  • Мнения: 3 736
А знаете ли какво нещо ви влиза в устата, носа и полепва по кожата ви, когато пуснете водата в тоалетната на отворен капак  Sick  Crazy Mr. Green


Не знам как сме още живи вкъщи. То бактерии по дъската за рязане, тия от тоалетната чиния...

# 520
  • София
  • Мнения: 5 884
Сигурно ви влиза в устата и полепва по кожата, ако дрискате във фонтана и пуснете водата... Rolling Eyes Laughing

# 521
  • Мнения: 6 305
Абе направо си изисква основно къпане след всяко посещение в кенеф и то със стриктни дози дизенфектанти и телена четка.

Особено ако посетителката е съфорумка.

# 522
  • Мнения: 62
 Joy
Всяка се почиства старателно преди и след, няма да се изненадам ако и по време
 Joy
35 страници да се мерим кой по-стерилен,малеее  ooooh!

Аз пък пропускам по някога  Laughing Е така, по невнимание.

Ужас, пък съм жив  Joy

# 523
  • София
  • Мнения: 62 595
Абе направо си изисква основно къпане след всяко посещение в кенеф и то със стриктни дози дизенфектанти и телена четка.

Особено ако посетителката е съфорумка.

Особено, ако трябва да ходи на АГ-преглед или козметик.  Wink

Обществените тоалетни ги ползвам малко като Монк - гледам да съм в пряк досег с минимално количество повърхности.

# 524
  • Мнения: 411
Особено, ако не иска после да бъде обсъждана от гинекологът и  козметичката.

Общи условия

Активация на акаунт