Миете ли ръцете си след тоалетна?

  • 29 036
  • 574
  •   1
Отговори
# 555
  • в рока
  • Мнения: 1 119
И аз съм чувала ,че мирише точно на риба.Един приятел ми разказа веднъж,че попадал на такава сладурана.Облечена,гримирана,станало време за интимната част,и силен полъх на вмирисана скумрия удря в лице моят френд Mr. Green

# 556
  • Мнения: 6 443
Всички ССф само са чували за риба, нали?  Laughing

# 557
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Не съм имала възможността да се уверя Mr. Green лично

# 558
  • София
  • Мнения: 6 477
Всички ССф само са чували за риба, нали?  Laughing
Естествено Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 559
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Всички ССф само са чували за риба, нали?  Laughing
Верно ли е? Твоят опит какво разказва?

# 560
  • Мнения: 87
Благодаря на всички, които обогатиха темата! Това, което исках да знам го научих, че и малко отгоре.
Процентите говорят достатъчно.
Който има да казва заключителни слова, да побърза.

# 561
  • Мнения: 371
Благодаря на всички, които обогатиха темата! Това, което исках да знам го научих, че и малко отгоре.
Процентите говорят достатъчно.
Който има да казва заключителни слова, да побърза.

Тя темата претърпя не развитие, ами направо израстване Joy

# 562
  • Мнения: 6 443
Всички ССф само са чували за риба, нали?  Laughing
Верно ли е? Твоят опит какво разказва?
Да не разказвам с подробности, но статистиката говори, че повечето жени през бремеността развиват гъбични инфекции. Но във форума никой не е забременявал, както става ясно  Whistling

# 563
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Всички ССф само са чували за риба, нали?  Laughing
Верно ли е? Твоят опит какво разказва?
Да не разказвам с подробности, но статистиката говори, че повечето жени през бремеността развиват гъбични инфекции. Но във форума никой не е забременявал, както става ясно  Whistling
Не знам. И аз съм имала нарушена микрофлора и течение, ама на риба не е смърдяло. Боже опази, така мразя риба! Sick

# 564
  • Мнения: 6 443
Акаша, а майките по площадките попита ли ги?

# 565
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Не съм. Трябва ли? Виждам, че ти си запозната? Защо не ми спестиш проучването и да ме осветлиш доколко е достоверен този слух?

# 566
  • София
  • Мнения: 6 477
.....Основният симптом при бактериалната вагиноза е секреция с характерна неприятна миризма, наподобяваща тази на риба....

Хайде мир мир.....чичко Гугле отговори на животопарещия въпрос за миризмата на риба  Peace Peace Peace

# 567
  • Мнения: 6 443
Не съм. Трябва ли? Виждам, че ти си запозната? Защо не ми спестиш проучването и да ме осветлиш доколко е достоверен този слух?
Питай Касита. Тя ги подушва по площадките.

Ей, много ме обичаш Mr. Green

# 568
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Това към мен ли е отправено? Rolling Eyes
Съжалявам ако ще те разочаровам, но не питая все още никакви чувства към теб. От 3 разменени реплики не ми е възможно.

За рибата разбрах. Дано не ме сполети туй нещастие! Praynig

# 569
  • Варна
  • Мнения: 289
Вчера темата беше в родилното, днес в инфекциозно ли е или на рибната борса не разбрах само... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт