Миете ли ръцете си след тоалетна?

  • 32 145
  • 574
  •   1
Отговори
# 255
  • Бургас
  • Мнения: 1 486
Pupitka, то тези индивиди, може да не са стигнали до вишисти, не са малко издяените пари на мама и тате от пълни лумпени.

# 256
  • Мнения: 2 154
За мое голямо учудване забелязах, че те не си мият ръцете след тоалетна, при все че има всички необходими удобства за това - топла вода, течен сапун, салфетки. Другото, което забелязах е, че някои от тях поливат само едната си ръка с водичка, сещате се коя ръка.
Изключително странно ми стана, честно.
Ти в тоалетната ли работиш?

# 257
  • Мнения: 76
Е, аз пък имах комшия, който пикаеше на терасата, а през чучура се плискаше пикоча по всички тераси надолу.... Crossing Arms #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire

# 258
  • София
  • Мнения: 62 594
Ужас, да не сме комшии! И аз имах навремето такъв комшия, на всиччко отгоре и детето му се научи така!

Честно, ако можех, и аз като нищо бих използвала мивката, като зная на какви ужасни тоалетни съм попадала. Тогава не мивка, направо се чудех дали да не клекна зад някое храстче, едва изтъпрях да намеря свястна тоалетна!! Знаех си аз, че мъжете са на давалера!

# 259
  • Мнения: 76
 Mr. Green Ами ние бяхме тийнове още, става въпрос за моя приятелка брат и. Ходеше на терасата и пикаше там. Sick Той е бил около 16 годишен, не е като да е малък и да не разбира какво прави. Та от 6-тия етаж до долу се лееше еднааа.... #2gunfire

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 344
Колко се радвам, че сме на последен етаж!  Crazy  Laughing

# 261
  • Мнения: 15 376
Мия ги. Задължително.

# 262
  • Мнения: 24 467
Колко се радвам, че сме на последен етаж!  Crazy  Laughing
....Да, ама слизаш от къщи, поне коша да си хвърлиш, нали-и-и-?  Mr. Green

# 263
# 264
  • Мнения: 87
За мое голямо учудване забелязах, че те не си мият ръцете след тоалетна, при все че има всички необходими удобства за това - топла вода, течен сапун, салфетки. Другото, което забелязах е, че някои от тях поливат само едната си ръка с водичка, сещате се коя ръка.
Изключително странно ми стана, честно.
Ти в тоалетната ли работиш?

Да, Шанел, там работя. Координати ли искаш? Може би тайно си мечтаеш някой да опише как яхаш тоалетната чиния, след което не си миеш ръцете? Ще направя това за теб, заповядай.  Hug

# 265
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 876
Тия хора не са добре.. Shocked  Laughing

# 266
  • Мнения: 112
Мия ги задължително.И преди и след.Една колежка обаче от бившата ми работа-младо,спретнато момиче не си ги миеше.Каква беше изненадата ми,когато излезе от тоалетната и не тръгна към и чешмата,а към изхода.Погнусих се много.

# 267
  • Мнения: 411
Имаше една бабичка, която си изливаше гърнето през терасата и съдържимото се изливаше върху една джанка. Та, джанчицата поизсъхна тук - таме.

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 344
Колко се радвам, че сме на последен етаж!  Crazy  Laughing
....Да, ама слизаш от къщи, поне коша да си хвърлиш, нали-и-и-?  Mr. Green

И на работа ходя, и не се задържам повече от ден вкъщи, тъй че... Но досега не ми се е случвало някой да ме опикае от някоя тераса докато си ходя. Ако това имаш предвид.  Rolling Eyes И все пак се радвам, че над нас няма никой, рисковете са сведени до минимум, така да се каже.  Laughing

# 269
  • Мнения: 3 735

Що, виж какво добро решение за мръсни тоалетни. И после няма нужда и ръце да миеш. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт