Отговори
# 510
  • Мнения: 77
veset0 , стискам палци да се разминете с бедствието!
 Hug за Ванеса

# 511
  • Мнения: 359
Рачолина, за колело препоръчвам с две ръце това

Подарихме го на сина ми (в червено) за Коледа, бил е на 1.4 г. Много е стабилно с тези двойни гуми. Детето не е нужно да го държи, както ако е колело на 2 гуми, достатъчно му е на тази възраст, че трябва да "държи" себе си  Grinning Когато е студено може да го кара детето вкъщи. Друго подходящо за тази възраст е зебра за яздене
и скачащи топки

На тази възраст моят син най-много си играеше в парка да бута най-обикновена количка за кукли, а вкъщи не е минал ден без да си играе с един влак и търкалящи се дървени фигури И естествено в пясъчника. За тези, които нямат двор, става и на терасата

# 512
  • Мнения: 3 622
Таша, невероятни са тортите, истински шедьоври. Защо и в Пловдив няма подобни?! Sad

Поразтърси се малко повече в нета
Със сигурност има момичета, които правят такива торти
Моята торта не е от сладкарница, а от позната, която сама си ги прави
И ще ми направи такава каквато аз искам
Не работи по каталог

Аз триколка не търся и няма да купя, защото не ми харесва
А и както накой мами тук писаха ми се вижда нестабилна
По скоро търся количка, която се бута с краченца

# 513
  • Мнения: 3
Привет, малки и големи wavey
Видях, че се вихрите много за играчките, и подаръците около РД на нашите мартенчета. Аз все още не съм сигурна какво ще изберем за Елица, но си мисля,  да е нещо малко(на габарити и сума) Все си мисля, че играчките които имаме вкъщи са предостатъчни и за още поне две деца, въпреки че са може би и на половината от тези за които вие пишете и показвате. Ако отделим голяма сума пари за играчка, поне да не е от пластмаса, а още по- добре тези пари да ги похарчим за забавление на цялото семейство.
  За триколките, моето мнение е че са ненужни, защото на този етап ще изпълняват същата функция на количката. Детето само ще си седи, без да върти педалите, или да управлява, с тази разлика че в количката ще му е далеч по- приятно и комфортно. По- скоро кола, която да я бута само с крака или колело, което да бута с крака. Доста са паянтови тези триколки и несигурни и не безопасни, а от моделите с копчета и разни музики ми идват прекалено. Децата са залепени и луди по тях, и вместо да се огледат около тях, или най- малко да чуят нещо друго те се чувстват длъжни да натискат копчетата, които в крайна сметка за това са там. Но това е мое мнение. Не бих взела подобно. Такова колело- триколка, като това дето сиренцепоказва, но с друг фейс, мисля на кангаро да беше ъм пробвала пробно на една позната, но ми се вижда тромава работа. Да здраво е, но естествено тежко, и много не функционално според мен.
 Модела на количката, която показва katilias , ми се струва добър, защото ще е удобно доста дълго време за детето.
 На синът ми взехме преди време едно колело на италстрайк, което е на три гуми, без род. контрол, на което самата рака се оказа доста къса за него, въпреки, че седалката се регулира. до като се научи да върти педалите, и то му окъся. Та е добре и по този въпрос да се прецени покупката. 
 Иначе всички други идеи за играчки, които ще заемат много място, в и без това тясната душа на едно панелно жилище ми се струват неудачни.

# 514
  • Мнения: 15
Ена, много неприятно се е получило с подаръчето - вложили сте толкова емоции, и сега  - пак наново. Но пък има и друга страна - това е като приписките по старите книги - правят ги още по-ценни - така че според мен, с отпечатъците от зъбки подаръчето става още по-скъпо - аз винаги бих предпочела наръфканото! Помисли върху това !  Hug
Е, сиренце, то бива да изпратим и отпечатъци сега. LaughingЧак пък толкова. Но ти благодаря за коментара, много си мила. Hug

# 515
  • Мнения: 858
Лъки, кажи какво е колелото и от къде сте го купили, че на мен нещо такова ми се иска да вземем.

Betta, как е Боби?

Последна редакция: пн, 06 фев 2012, 16:00 от Mur

# 516
  • Мнения: 40
Триколка - аз също не искам да купувам...

Весе - драсвай от време на време,че като гледам тв и настръхвам

Пуфита - да ти кажа помня те,даже скоро си мислих какво става с вас (теб и другото момиче,че нали нейното бебче беше много мъничко),но не съм направила връзка,че си ти  Hug

Майски - тортите са супер, а Пчела съм опитвала от тези до магазин штъркел ммммм облизах си пръситите,а Андреа е истинска принцеса с тази рокличка,чакаме снимки от събитието

Като сме на тема Аутизъм се замислих колко благодарни трябва да сме,че на този етап децата ни са здравички,защото в българската действителност е много трудно, ако нямаш сериозна финансова стъбилност да гледаш дете с някаква различна природа (умишлено не казвам болест). Подкрепена съм от думите на Стихията и от последната серия на Такъв е животът... Мисля да отида тези дни да запаля една свещичка,ей така от благодарност към всичко,което имам. Не съм задълбочено вярваща,но имам нужда да се отблагодаря по някакъв начин за положението си.Извинете ме за лиричното отклонение.

# 517
  • В сърцата на моите трима мъже!!!
  • Мнения: 91
Честита месечинка на Виктор на Маца и Димитър на Яница! Tada

Да ви се похваля - в събота видях  EFP. Малко съм притеснена дали ще мога да се справя с всичко,което ме очаква, но пък съм и безкрайно щастлива. Със съпруга ми бяхме решили, че искаме още едно бебче, но малко по-нататък / поне с разлика 2 год./ и бях малко шокирана онзи ден, но сега се надявам всичко да мине леко и безпроблемно, така както беше с Живко.

За подарък още не сме мислили, но давате добри идеи. Лъки и на мен ми харесва това колело.

# 518
  • Мнения: 5
НАДЯ81, ЧЕСТИТО!!!, ДРУГО В МОМЕНТА НЕ МОГА ДА КАЖА Simple Smile))

# 519
  • Мнения: 0
Nadya81, благородно ти завиждам! Силно Гуш от мен и леко бременеене!
Благодаря на всички за мненията за триколките. От думите на Кати се подсетих, че аз до доста голяма имах колело на 3 гуми и това беше причината да не се науча да балансирам добре.  Като се качих на обикновено колело се пребих много лошо и сега карам колело, ама със зор... Та съм на път да се откажа. Лъки, много мерси, мила! Готино ми изглежда това, което си показала! Започвам да го търся.
Лелее, Весето, страшна работа е при вас  #Crazy
Яни -честита месечинка на Дими!   bouquet

# 520
  • Мнения: 13
Писах, писах и всичко се затри, нет-а ми нещо се скапа  Sad
Хейййй, Nadya, страхотна новина! Браво! Супер! Желая ти щастливо и безоблачно бременеене, мила! Е, няма да са с разлика "поне 2 години", както си планувала, но ще са с разлика почти 2 години  Laughing Еххх, ако знаеш само към какви прекрасни спомени ме върна. Като си спомня как щастливо и спокойно си растяхме с малкото човече в корема ми, ме обхвана една носталгия по онези отминали дни. И ми стана леко тъжно, защото тези специални мигове няма никога вече да се върнат. Дори благородно завидях на онези мами, които са решили още дечица да раждат.
триколка-буталка, както аз ги наричам имахме с баткото. Беше един китайски боклук, то тогава общо взето само такива имаше. Абе, паянтова работа, но той си обичаше да се вози в него, беше си някакво разнообразие от количката. Използвахме го за къси разстояния. Като колело не можахме да го ползваме, понеже педалите бяха така неудобно разположени, че крачетата въобще не можеха да ги натискат. Не вярвам да купя такова чудо повторно. Но тогава ги нямаше онези камиончета и др. превозни средства, които се бутат с крачета. Вероятно такова ще вземем, от тези които имат родителски контрол. Велосипедчето, което Лъки е показала също ми се струва удачен вариант, но за по-нататък.
Леле, veset0, големи страхотии се случват във вашия район  Shocked Пиши какво е положението при вас!
Приятна вечер ви желая засега!

# 521
  • Мнения: 44
Надя, супееееер! Hug Ще се справите отлично, сигурна съм!   bouquet Мамите тук с две мънички дечица ще дават акъл, когато се налага Wink
Весето, вярно страшни работи покрай вас.  Hug  Дано всичко се стабилизира бързо.
Благодаря и за другите мнения за триколките - като че ли и аз ще се откажа, не знам, като ги видя на живо ще преценя.
Мерси и за споделените режими за съня. Явно все пак повечето деца все още си спят по два пъти денем.

Последна редакция: пн, 06 фев 2012, 21:17 от sirence

# 522
  • Мнения: 10
Nadya81, страхота новина, честито мила Hug
Желая ти прекрасна бременност и на финала една сестричка на Живко Hug
Благодаря за честитката за моя Вико Hug

janica25 честито и на твоя Дими  bouquet

sirence, и ние имахме с баткото триколка. Бая си я ползвахме и на него много му харесваше, но не бих купила пак. Закарала съм я на село и като ходим лятото там ще се вози.
За спането от 2-3 дни спи само по веднъж на ден за около час и половина-два. Сутрин ставаме към 8:30-9ч и лягат с батко си на обяд (не го водим на градина сега заради гриповете и студа) към 13 за около 2 часа и вечер около 22ч са заспали.

Наистина е страшно в района на Весето. Милите хорица Confused

# 523
  • Мнения: 16
Nady81    smile3525           


Има ли несериозници като мен, да не са ходили на гинеколог след раждането? Аз нещо съм се наплашила покрай приятелки около мен, млади момичета а все с проблеми, та се стреснах и тези дни е мой ред за прегледа...

# 524
  • Пловдив
  • Мнения: 3 269
Надя, чудесна новина! Честито! Лека бременност и едно красиво и здраво бебенце ти пожелавам!  Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт