С какво ви дразнят свекървите- 12

  • 51 843
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 361
Внимавайте с меда и от мен. До задушаване може да се стигне. Моята хапна мед на 1 и 8м. Слава Богу и няма нищо.
А чували ли сте, че бебето се къпе в солена вода, за де не се поти?

# 16
  • Мнения: 334
Внимавайте с меда и от мен. До задушаване може да се стигне. Моята хапна мед на 1 и 8м. Слава Богу и няма нищо.
А чували ли сте, че бебето се къпе в солена вода, за де не се поти?

чувала съм да  Sick
А чували ли сте във водата на бебето да се слага разбито яйце за засилване и подхранване на кожата.Е,така на баба до живот са й докарали алергия към белтъчини  Sick

А когато правихме ние ремонт бях бременна в 6тия месец и съвсем сами с моя мъж боядисвахме стените и правихме основно почистване на един апартамент, в който не е живяно 4 години.Можете да си представите на какво приличаше,най-малкото,че можеше да се обесим на някоя от паяжините, приличащи на провесени въжета от филм на ужасите  Confused
Е, тогава моята свеки беше отпуска и не благоволи дори да дойде да ни помогне малко.Само се обади да каже накрая като свършим да й звъннем да дойде да ни изчисти прозорците до блясък,че ние не можем...хм...изобщо не я повиках...това е подигравка за мен Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 334
maminka_sladka, права си определено е по-добре да е такава, но друга ми е мисалта в предишния пост... дразни ме това, че тя не е стъпила и не е видяла, че всичко е оправено и подредено, ама изказва мнение. ooooh! Тя не можа да преглътне, че ние сме се прибрали в нашия дом и че не сме отишли при нея, не може да си надвие ината тази жена, обича каквото каже това да е. Whistling Само че при мен не върви. Naughty

разбирам те напълно  Hug
Имам една такава свекърва  Sick
Власт и контрол това е, не е инат, повярвай ми.... Peace

# 18
  • Мнения: 278
То и ние сами си правихме ремонта, а мъж ми всяка седмица тичаше и при тях да им помага. Те дори не дойдоха да видят какво сме направили, искаха снимки да им пращаме... А все пак къщата е на майката на свеки, и тя живееше с нас. Иначе бяха големите приказки как ще дойдат да помогнат за това и онова, то не се изливаха бетони, то не се оправяше покрив, та чак втори етаж вдигнаха... На приказки де.

# 19
  • Мнения: 2 457


А когато правихме ние ремонт бях бременна в 6тия месец и съвсем сами с моя мъж боядисвахме стените и правихме основно почистване на един апартамент, в който не е живяно 4 години.Можете да си представите на какво приличаше,най-малкото,че можеше да се обесим на някоя от паяжините, приличащи на провесени въжета от филм на ужасите  Confused
Е, тогава моята свеки беше отпуска и не благоволи дори да дойде да ни помогне малко.Само се обади да каже накрая като свършим да й звъннем да дойде да ни изчисти прозорците до блясък,че ние не можем...хм...изобщо не я повиках...това е подигравка за мен Crossing Arms
Извинявай, но твоя мъж толкова ли няма приятели, ако нямате пари за майстори... Confused.
Можеше за хване двама-трима приятелчета да му помогнат и да спретнат ремонта. А не ти бременна там да дишаш латекс или вар и прахоляк и т.н. Майка му не ви е длъжна да помага, не си права тук. Stop

# 20
  • Мнения: 439
Още нещо, което адски ме дразнеше беше, че като дойдеше в началото бебето спеше почти винаги, което е нормално за едно новородено. Peace А тя почваше „ох, пак ли спи”, „сега ще го събудя да го нагушкам”, „айде да става да си играем” и други такива.  ooooh! Е, много ме дразнеше!  Crossing ArmsКак може едно бебе на дни да си играе с нея или да стои будно, че тя иска. Та то милото още незнаеше къде се намира. Tired

# 21
  • Мнения: 334
Още нещо, което адски ме дразнеше беше, че като дойдеше в началото бебето спеше почти винаги, което е нормално за едно новородено. Peace А тя почваше „ох, пак ли спи”, „сега ще го събудя да го нагушкам”, „айде да става да си играем” и други такива.  ooooh! Е, много ме дразнеше!  Crossing ArmsКак може едно бебе на дни да си играе с нея или да стои будно, че тя иска. Та то милото още незнаеше къде се намира. Tired

о, и при нас беше така. ooooh! Само, че като беше на 13 дена някъде, чичо й и свекървата като бяха при нас, и ме издебнаха да изляза от стаята, и са я събудили да си играят, е нямаше такъв рев. и ми я дават да я успокоявам, ее оставих те да я успокоят,чак свеки се разрева...Е, не се повтори повече да я будят,да си играят  Crossing Arms

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
А чували ли сте във водата на бебето да се слага разбито яйце за засилване и подхранване на кожата.Е,така на баба до живот са й докарали алергия към белтъчини  Sick

Едва ли алергия към белтъчините се докарва с къпане с яйце във водата  Crazy

Извинявай, но твоя мъж толкова ли няма приятели, ако нямате пари за майстори... Confused.

Знаеш ли, хората по природа са много странни и в по- голямата си част- егоисти. Мъжът ми цял живот бяга по приятели, помага, работи за без пари, услужва и с последното, което има. А на него почти никога няма кой да помогне- всеки е много ангажиран и много бързо е забравил какви услуги евентуално дължи. При едно преместване едва не загубих бебето си, когато се наложи да хамалствам, за да се вместим в срок- всичките ни "приятели" изведнъж се оказаха неимоверно заети!

# 23
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Още нещо, което адски ме дразнеше беше, че като дойдеше в началото бебето спеше почти винаги, което е нормално за едно новородено. Peace А тя почваше „ох, пак ли спи”, „сега ще го събудя да го нагушкам”, „айде да става да си играем” и други такива.  ooooh! Е, много ме дразнеше!  Crossing ArmsКак може едно бебе на дни да си играе с нея или да стои будно, че тя иска. Та то милото още незнаеше къде се намира. Tired

о, и при нас беше така. ooooh! Само, че като беше на 13 дена някъде, чичо й и свекървата като бяха при нас, и ме издебнаха да изляза от стаята, и са я събудили да си играят, е нямаше такъв рев. и ми я дават да я успокоявам, ее оставих те да я успокоят,чак свеки се разрева...Е, не се повтори повече да я будят,да си играят  Crossing Arms
И на какво ще си играят с 13 дневно бебе?Абе тея хора нормални ли са?Да събудят бебето, чието  основното занимание е спането>Е поиграли са си хубаво с бебчето.Направо са му разказали играта.

# 24
  • Мнения: 334
Тарталета и ние сме в такова положение, все едно за моя мъж пишеш  Peace

Станала е цялата на циреи по тялото от яйцето във водата  Peace

# 25
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Още нещо, което адски ме дразнеше беше, че като дойдеше в началото бебето спеше почти винаги, което е нормално за едно новородено. Peace А тя почваше „ох, пак ли спи”, „сега ще го събудя да го нагушкам”, „айде да става да си играем” и други такива.  ooooh! Е, много ме дразнеше!  Crossing ArmsКак може едно бебе на дни да си играе с нея или да стои будно, че тя иска. Та то милото още незнаеше къде се намира. Tired

о, и при нас беше така. ooooh! Само, че като беше на 13 дена някъде, чичо й и свекървата като бяха при нас, и ме издебнаха да изляза от стаята, и са я събудили да си играят, е нямаше такъв рев. и ми я дават да я успокоявам, ее оставих те да я успокоят,чак свеки се разрева...Е, не се повтори повече да я будят,да си играят  Crossing Arms
Тя и моята така питаше -Колко ще спи?Че аз как да знам точно колко ще спи?Понякога спеше повече, понякога по-малко. ooooh!

# 26
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Внимавайте с меда и от мен. До задушаване може да се стигне. Моята хапна мед на 1 и 8м. Слава Богу и няма нищо.
А чували ли сте, че бебето се къпе в солена вода, за де не се поти?
По голяма глупост от тази няма.В Пловдив имаше миналата година починало бебе поради невежество от страна на родителите му.Били са го осолили като чироз.Не мога да си предствя каква куха лейка трябва да си, за да насолиш нежната бебешка кожа с ъс сол.Едно че изгаря друго, че се обезводнява. #2gunfire #2gunfire

# 27
  • Мнения: 172
Внимавайте с меда и от мен. До задушаване може да се стигне. Моята хапна мед на 1 и 8м. Слава Богу и няма нищо.
А чували ли сте, че бебето се къпе в солена вода, за де не се поти?
По голяма глупост от тази няма.В Пловдив имаше миналата година починало бебе поради невежество от страна на родителите му.Били са го осолили като чироз.Не мога да си предствя каква куха лейка трябва да си, за да насолиш нежната бебешка кожа с ъс сол.Едно че изгаря друго, че се обезводнява. #2gunfire #2gunfire
Лошото е,че има прекалено много кухи лейки за жалост ooooh!Слушат баби и майки,дето още си живеят в миналия век!

# 28
  • Мнения: 361
Внимавайте с меда и от мен. До задушаване може да се стигне. Моята хапна мед на 1 и 8м. Слава Богу и няма нищо.
А чували ли сте, че бебето се къпе в солена вода, за де не се поти?
По голяма глупост от тази няма.В Пловдив имаше миналата година починало бебе поради невежество от страна на родителите му.Били са го осолили като чироз.Не мога да си предствя каква куха лейка трябва да си, за да насолиш нежната бебешка кожа с ъс сол.Едно че изгаря друго, че се обезводнява. #2gunfire #2gunfire

Лошото е,че има прекалено много кухи лейки за жалост ooooh!Слушат баби и майки,дето още си живеят в миналия век!
аха и за жалост познавам такива. Едната си маза бебето с преварен зехтин ( може и полезно да е било, не знам, аз ползвах Себа Мед). Мен майка ми ме е мазала с Пенатен.
А и една познавам дето свеки казала с мас и тя ок.
Е те тва няма как да се случи. Маста става за масленки, не за бебето.

Последна редакция: ср, 18 яну 2012, 21:01 от ~Elg~

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
А, моля, за зехтина тук поне 80% от майките го практикуват това мазане! Така и не го възприех за себе си и не посмях да превърна децата си в салата Sick Маста също се практикува масово, въпреки че със зехтина осъвремениха метода  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт