pomognete mi nie sme samo na 1 mesec

  • 11 550
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 488
Пратете ми на ЛС адреса и тел. си. Ако успея ще дойда да се запознаем и да видим от какво имате нужда и какво да правим.

# 16
  • Мнения: 2 231
Пратете ми на ЛС адреса и тел. си. Ако успея ще дойда да се запознаем и да видим от какво имате нужда и какво да правим.
това е много добра идея  Peace

# 17
  • Мнения: 23
zdr ami kazvam se svetoslava mladenova qnkova ne kurmq za6toto kurmata mi sprq izvednuj neznam za6to kazaxa 4e bilo na stresova osnova ne pla6tam internet za6toto moi poznati bqxa v tazi kvrtira i bqxa platili interneta za godina napred i ni go ostavixa a kompiytara e na maika mi podaruk!ne znam kakvo da ti kaja pove4e imam dve prekrasni deca i iskam da gi odgledam mujat mi e dobur i mnogo se griji za nas no sega naistina e izpadnal v ot4aqnie zaradidokymentite no za sega az sum po silnata!maika mi pomaga no ne6tata sa po slojni s bebeto mlqkoto svur6va za 3 dni a e po 11 lv pla6tame tok voda  naem parno az vzimam 180 lv ot socialni i  tq 110 pensiq i saprygami izkarva6e dobri pari no sega e mn trydno!

# 18
Здравей,и аз като родих нямах възможност да си купя количка,и си я взех като ми изплатиха еднократната помощ,а за второ дете е 600лв.Има колички от 40-50лв. няма как да не си намериш.А като нямаш пари за адаптирано мляко купувай краве мляко и го прави на кисело мляко за да ти е по евтино.

# 19
  • Мнения: 817
Здравей,и аз като родих нямах възможност да си купя количка,и си я взех като ми изплатиха еднократната помощ,а за второ дете е 600лв.Има колички от 40-50лв. няма как да не си намериш.А като нямаш пари за адаптирано мляко купувай краве мляко и го прави на кисело мляко за да ти е по евтино.

За количката, ОК. Но не мога да се съглася, че е добре бебе на един месец да се храни с кисело мляко. За мен е недопустимо. По-добре без количка, но с АМ.

SVETOSLAVA QNKOVA
, Какво адаптирано мляко даваш на бебето си?

# 20
  • Мнения: 132
Snow girl  Peace

идеятя с киселото мляко е абсурдна. авторката по добре да се регистрира!

# 21
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Snow girl  Peace

идеятя с киселото мляко е абсурдна. авторката по добре да се регистрира!
Тя е регистрирана. Simple Smile
Аз да попитам пак......Няма ли вариант да се върнете във Видин например.Предполагам съпругът ви има бащина къща.Така ще отпадне разхода за квартирата например.....От кога е без ЛК?

# 22
  • Мнения: 132

zoridani ли е регистрирана?

# 23
  • Мнения: 2 231
Това ти ли си? https://www.facebook.com/people/Svetoslava-Qnkova/100001070051245

Имам количка, не е кой знае какво, но все пак е помощ и на драго сърце ще я донеса, но и аз се омотах малко с имената
това е госпожата да  Peace
Изпратих 2 кутии АМ. Не я познавам лично.

# 24
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510

zoridani ли е регистрирана?
Имах предивд авторката на темата

# 25
  • Мнения: 1
Приятелите Ви във фейсбука са около 180, помолете ги, всеки по левче да даде ще си оправи мъжът Ви документите, и за мляко ще има Peace

# 26
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Приятелите Ви във фейсбука са около 180, помолете ги, всеки по левче да даде ще си оправи мъжът Ви документите, и за мляко ще има Peace

Преди да напишете нещо, препоръчително е да помислите.  Ако вие изпаднете във финансово затруднение, колко от вашите "приятели" във Фейса, които никога не сте виждали, ще ви пратят по левче? Ако не смятате да помагате, подминавайте темите, няма смисъл да се заяждате.

# 27
  • Мнения: 23
blagodarq ti mnogo komentara za tazi ili tozi koito o e napisl tova e izli6no da davam komentar ti go kaza to4no i na mqsto!

# 28
  • Мнения: 488
SVETOSLAVA QNKOVA, аз още чакам адрес и тел. за връзка на лично съобщение. И бихте ли преминали на кирилица, моля.

# 29
  • Мнения: 2 231
Aз имам адреса и телефона й. Честно казано реших че няма смисъл да звъня. Но все пак жената ми даде и настоящия си адрес и този по лична карта. На всеки може да му се случи да изпадне в такова положение. До колкото разбирам положението е временно, докато мъжът й си намери работа  Confused
Аз също имам към 150 приятели във Фейсбук, от които само на 5 може би бих споделила или поискала помощ.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт