Ако не плащате за нещо, значи не сте клиентът. Вие сте стоката, която се продава

  • 2 088
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 877
За мен това е лакмус.
Интересуват ме медиите с по-малък тираж, както и кой какво казва, къде кой е поканен.

Понякога малкият мащаб може да е резултат от независимост. Друг път не.

# 16
  • Мнения: 5 877
О, простите американци превръщат земята си в пустиня! Така е, като си нямат еколози.

О, имат си.
Ето статия в малоизвестното издание "Ню Йоркър":
http://www.newyorker.com/reporting/2012/01/09/120109fa_fact_keefe?currentPage=all

В Охайо добивът на шистов газ е суспендиран след поредица земетресения в зона, която не е била земетръсна.
В Ню Джърси има мораториум.
Делото за щетите, нанесени от Шеврон в Еквадор, се гледа тъкмо в Америка.

# 17
  • Мнения: 0
Анда, наистина ли вярваш, че има независима медия?

# 18
  • Мнения: 1
Цитат
О, имат си.
Ето статия в малоизвестното издание "Ню Йоркър":
http://www.newyorker.com/reporting/2012/01/09/120109fa_fact_keefe?currentPage=all

В Охайо добивът на шистов газ е суспендиран след поредица земетресения в зона, която не е била земетръсна.
В Ню Джърси има мораториум.
Делото за щетите, нанесени от Шеврон в Еквадор, се гледа тъкмо в Америка.


  202uu
 
За съжаление ние не можем да е сравняваме със САЩ, тъй като те имат доста повече територия за съсипване от нас, както и доста платежоспосбни лобита в конгреса и сената, които успяват да заглушат недоволството на засегнатите в тези територии(за сега).
Нека не обричаме бъдещите си поколения на последствията от това хидравлично разбиване!!!

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
аз мисля,че интернет е много добра платформа ... за съжаление бабите и дядовците не ползват, но и референдум едва ли ще има по въпроса ...

Искам да кажа, че активните хора научават нещата, въпреки националните медии ... по които можеш да гледаш само странно подбрани новини, сериалчета и игри ... и това е

И всъщност масовия избирател не се интересува от този въпрос, нито от други неща...

Интереса на хората трябва да бъде събуден, разбирам те, да им бъде обяснено- защо, как, какво се случва, кой ...но това е положението...имам чувството, че тъпотата е проблемът

Например тази новина за кораба я слушаме във всяка емисия от три или 4 дена насам ... пфууу

# 20
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Делото за щетите, нанесени от Шеврон в Еквадор, се гледа тъкмо в Америка.

Айде пробвай пак.
Първо държава Америка няма, второ делото се води в Еквадор, трето Шеврон съди Еквадор в Хага.

Общи условия

Активация на акаунт