Изневеряват ли мъжете?

  • 23 570
  • 542
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 386
според мен има два типа хора( слагам под един знаменател мъже и жени):

1. тези които изневеряват
2. тези които нямат кураж/ време/ физическа нужда/ удобен случай/удобна хубавица(удобен хубавец)

# 481
  • Мнения: 405
според мен има два типа хора( слагам под един знаменател мъже и жени):

1. тези които изневеряват
2. тези които нямат кураж/ време/ физическа нужда/ удобен случай/удобна хубавица(удобен хубавец)
gooood  Peace
 и аз съм на това мнение... но освен кураж, понякога и желание нямат...
Обаче тука куражът ще започне борба с желанието...

# 482
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
според мен има два типа хора( слагам под един знаменател мъже и жени):

1. тези които изневеряват
2. тези които нямат кураж/ време/ физическа нужда/ удобен случай/удобна хубавица(удобен хубавец)
+И/или средства

И аз така мисля

# 483
  • Мнения: 130
Не мисля че средствата са задължително условие
за да изневериш....  bouquet  bouquet  bouquet

# 484
  • Мнения: 863
Не мисля че средствата са задължително условие
за да изневериш....  bouquet  bouquet  bouquet
Не са, но улесняват нещата.Щото ако нямат терен, и пари за такъв, може да си останат само с желанието за изневяра. Joy

# 485
  • Мнения: 55
В крайна сметка, каво се оказа, иневеряваме или не?  newsm78

# 486
  • Мнения: 2 510
В крайна сметка, каво се оказа, иневеряваме или не?  newsm78
Не, ако не разбереш.

# 487
  • Мнения: 55
В крайна сметка, каво се оказа, иневеряваме или не?  newsm78
Не, ако не разбереш.

При изневяра, ако знаят повече от двама, пиши я бегала работата!

# 488
  • Мнения: 1 262
Абе аз познавам много мъже дето изневеряват и всички други знаят освен благоверните им.  Wink
Още повече, че мъж не може да не се похвали, пък то една хвалба...  ooooh!

# 489
  • Мнения: 11
Абе аз познавам много мъже дето изневеряват и всички други знаят освен благоверните им.  Wink
Още повече, че мъж не може да не се похвали, пък то една хвалба...  ooooh!

Или па се праат,че не знаят щото е по-лесно или в един момент да го изиграят жертви... ooooh! Whistling

# 490
  • Мнения: 1 262
Абе аз познавам много мъже дето изневеряват и всички други знаят освен благоверните им.  Wink
Още повече, че мъж не може да не се похвали, пък то една хвалба...  ooooh!

Или па се праат,че не знаят щото е по-лесно или в един момент да го изиграят жертви... ooooh! Whistling
Абе да си кажа хич и не подозират. Те ако знаеха, не ми се мисли какво щеше да стане.  ooooh!

# 491
  • Мнения: 11
Абе аз познавам много мъже дето изневеряват и всички други знаят освен благоверните им.  Wink
Още повече, че мъж не може да не се похвали, пък то една хвалба...  ooooh!

Или па се праат,че не знаят щото е по-лесно или в един момент да го изиграят жертви... ooooh! Whistling
Абе да си кажа хич и не подозират. Те ако знаеха, не ми се мисли какво щеше да стане.  ooooh!

Кво!? Щото ма думи и на теория е лесно. bowuu

# 492
  • Мнения: 1 262
Скандал, развод и т.н. - не е трудно човек да се досети до къде води изневярата.

# 493
  • Мнения: 135
Скандал, развод и т.н. - не е трудно човек да се досети до къде води изневярата.

Това е много относително.. не винаги се стига до разводи и скандали.. зависи най вече от потърпевшата страна.. щото често много се примиряват и от двете страни!!!  Whistling

# 494
  • Мнения: 1 262
Кой както го разбира. Или кой умее да лъже по-добре.  Laughing И аз се правя, че уж не ми дреме, ама ако го хвана моя, ще става трета световна.  #2gunfire  Туй с безразличието е по-скоро за приспиване на предпазливостта.  Wink Човек като почне да не се пази толкоз, по-лесно се издънва.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт