Отговори
# 15
  • Мнения: 796
Интервю с Велислав Павлов - Велислав: Живея с демоните си

Ива Янкулова  е топ модел, бивше гадже на Бойко Кръстанов. Била известна и с полуголите си снимки занякаква реклама. Във филма ще го играе изкусителката Laughing. Дано се справя по-добре от Милянкова.

# 16
  • Мнения: 1 517
Записвам се и аз ще гледам филма и дано е интересен, какъвто е и актьорския състав.

# 17
  • София
  • Мнения: 627

Ива Янкулова  е топ модел, бивше гадже на Бойко Кръстанов. Била известна и с полуголите си снимки занякаква реклама. Във филма ще го играе изкусителката Laughing. Дано се справя по-добре от Милянкова.

spam2
Днеска някъде из темата "Знаете ли кого видях " ми се мярна ,че все още му е гадже  Mr. Green
Дори имаше линк към статия как се забавлявали в Куба  Laughing

# 18
  • Мнения: 796
Е, не знам. Аз четох, че били вече само приятели. Не че има значение Laughing. Готина е мацката, дано покаже и някакви актьорски умения Laughing

# 19
  • Русе
  • Мнения: 299
Е добре де,защо по рекламите и музика и сценарий много ми напомнят на Езел?Някой като мен да мисли?

# 20
  • Мнения: 534
Е добре де,защо по рекламите и музика и сценарий много ми напомнят на Езел?Някой като мен да мисли?
На мен ми напомня на "Граф Монте Кристо", а музиката е на Хендел (световното литературно и музикално наследство са за общо ползване  Thinking )

Има и ще има и още екранизации и римейкове на Александър Дюма (примири се  Wink ), а 'парчето' на Handel - Sarabande участва в саундтраците на поне 6-7 филма (включително и на един шедьовър - "Бари Линдън" )


# 21
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Е добре де,защо по рекламите и музика и сценарий много ми напомнят на Езел?Някой като мен да мисли?
На мен ми напомня на "Граф Монте Кристо", а музиката е на Хендел (световното литературно и музикално наследство са за общо ползване  Thinking )

Има и ще има и още екранизации и римейкове на Александър Дюма (примири се  Wink ), а 'парчето' на Handel - Sarabande участва в саундтраците на поне 6-7 филма (включително и на един шедьовър - "Бари Линдън" )


Тя го е написала понеже Езел е базиран на "Граф Монте Кристо" и от там може би и на напомня на него Peace Но на мен например ми напомня на Revenge,дори като четох резюмето доста сходни неща имат Crazy Субект(в случая в едното жена,в другото мъж) в затвора,после излизат и търсят отмъщение  Whistling Whistling Whistling Основата едно към едно,е разбира се всичко друго е различно Laughing
Идията ми е там,че няма как да не ти напомня на нещо гледано,ако си пристрастен сериаломан(въх нова дума Crazy) и киноман  Mr. Green Ако си гледал доста неща ще сравняваш Wink А не да твърдиш,че крадено или нещо подобно,възможно идеята да взета от нещо познато и да е преобразувано и доразвита  Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 097
И аз съм в очакване на сериала!

# 23
  • Мнения: 0
сериалът има страница във фейсбук, а днес 3ма от актьорите бяха в Здравей България по Нова. Орлин Павлов е доста симпатичен, дано и да играе добре Heart Eyes

https://www.facebook.com/pages/%D0%9E%D1%82%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1 … /276867599028292#!/pages/%D0%9E%D1%82%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0/276867599028292

# 24
  • Мнения: 9 193
дж.р. участвал само в 1еп.
и се отказал...

# 25
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
plami89,в Revenge дъщерята на затворника отмъщава за всичко причинено на баща и и от там последствията за нея разбира се.Но всъщност това са подробности и може да се приеме като видоизменена версия на Монте Кристо.
То май всяка история от типа невинен в затвора-последвало отмъщение се възприема като базирана на този роман.

# 26
  • Мнения: 342
Страшен глас има този Джоко Росич ей.

# 27
  • Мнения: 11 747
Записвам се, ще гледам с голям интерес за да видя до колко е изкопиран Езел. Не става дума само за затвор и отмъщение, става дума че на билбордовете са сложени главните герои, които мога да ги разпозная и нарека поименно с тези от Езел. С гавния герой е търсена дори физическа прилика.

http://static1.novatv.bg/public/pics/news/357x268_1330618774.jpg

В средата Езел, от ляво Кямил, от дясно Шебнем  Simple Smile

http://www.meleklermekani.com/imagehosting/ezel%20foto-b7.jpg

пак на покрива събрани  Simple Smile

Джоко Росич Вуйчо ли ще го играе?  Simple Smile

# 28
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Въобще незнам за какво говориш понеже Езел не гледам,но с нетърпение очаквам опита на нова тв за сериал с абсолютно различна тематика от тези на бтв.

# 29
  • Мнения: 4 936
Скептична съм относно появата на певци и манекенки във филмите, но поживьом, увидим!

Общи условия

Активация на акаунт