Сутиен с предно закопчаване?

  • 5 824
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 529
Тук и аз съм съгласна  Grinning Имам един триумф с дантела и предно закопчаване, цвят бордо, стои много готино  Sunglasses

# 16
  • Мнения: 504
И аз да попитам една глупост, преди бях с малък бюст, та все носех подплънки и т.н., но сега заради някоя блузка ми се случва да искам да си повдигна и събера гърдите, нали се сещате, да изглеждат съблазнително. Май особено събирането ме интересува, знам ли, нямам опит.
Та постига ли се такъв ефект със сутиените с предно и ако не, то какъв ми трябва?

# 17
  • Мнения: 3 777
Точно този ефект се постига.
Трябва ти по плитък такъв.

# 18
  • Мнения: 504
Точно този ефект се постига.
Трябва ти по плитък такъв.
Много ти благодаря, не съм и предполагала, че това е сутиена  Rolling Eyes Нямам опит.
С по- плитък искаш да кажеш с по- плитки чашки, предполагам? Де пробвам различни модели май е най- добре?.

# 19
  • Мнения: 3 777
Да.
Най- хубав ефект се постига, ако между закопчалката и чашките няма лентичка, т.е. няма връзка, която да раздалечава чашките.
Ще потърся снимка да се види по добре.

# 20
  • Мнения: 504
Да.
Най- хубав ефект се постига, ако между закопчалката и чашките няма лентичка, т.е. няма връзка, която да раздалечава чашките.
Ще потърся снимка да се види по добре.
Сещам се за какво говориш. Преди за моите мандаринки трябваше да търся все сутиени с определено дълга лентичка  Rolling Eyes Сега значи трябва да е обратното  Hug

# 21
  • Мнения: 69
Гледай каква е закопчалката, аз имам и съм много доволна!

# 22
  • Мнения: 1 234
Да.
Най- хубав ефект се постига, ако между закопчалката и чашките няма лентичка, т.е. няма връзка, която да раздалечава чашките.
Ще потърся снимка да се види по добре.
newsm10 Много са удобни.Трябваше ми преди сутиен със силиконов гръб и то розов та се случи така че модела се закопчава отпред.И чашките са събрани.Сташно седи,малко съм като фолк звезда,което в действителност въобще не е така Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 317
Имам само един сутиен с предно закопчаване и ми е много удобен.

# 24
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894

Ще потърся снимка да се види по добре.

Не намери ли снимка Sad ?
Много ми е мерак да видя.

# 25
  • Мнения: 5 140
Slunce и мен ме заинтригува.
Искам да видя снимка. Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 4 966
Изида.trqbwa ti bridjitka.Toi sybira gyrdite i izglejdat mnogo stegnati i golemi.
Imam magazin za belio,no nqmame suteini golemi razmeri s predno zakop4avane.Powe4eto proizvoditeli 6iqt po-malki.Poneje kyrmq,i dosta mi se uweli4i biusta-nqkoi ako widi po golemi nomera-da swirka.
Izvinqvam se za 6rifta,ne sym w nas i tuk ne raboti kredora.

# 27
isaikova,
Прости ми, но ще ми обясниш ли какво е това "бриджитка", че не зная.

Изида съм, но не ми се логваше само за този постинг, извинете ме.

# 28
# 29
  • Мнения: 504
Искам такъв ефект- като на Тайра Бенкс. Гърдите ли са й много големи или е от сутиена? Може ли да се постигне при бюст като този на снимката с червеникавото бельо?
Това на Тайра "бриджитка" ли е? По какво се отличават "бриджитките" от другите сутиени?

 

Общи условия

Активация на акаунт