Как се постъпва в случая?

  • 2 128
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 659
Аз много съчувствах и давах по едно рамо в началото, ама то почна да става историята малко като оня със 7те топки.

Шшшт, тихо, тамън спи дявола smile3505

# 16
  • Мнения: 506
оооо няма мъж със 7 топки.В крайна сметка щастието е по-важно и човек как се чувства.Аз се чувствам добре със детето а това че нямам мъж до себе си не е проблем.

# 17
  • Мнения: 126
А защо авторката се допитва тук,как да постъпи в дадената ситуация след като не се вслуша в нито един съвет? Просто е решила да си запълва свободното време,но поне да пуска различни теми.

# 18
  • Мнения: 3 659
Бърди, Бърди  bash

# 19
  • Мнения: 506
А коя е авторката на тази тема.И аз искам да и дам съвет да си гледа детето и нея си а мъжа си щом иска да е до майка си и баща си нека бъде.

# 20
  • Мнения: 54 420
А коя е авторката на тази тема.И аз искам да и дам съвет да си гледа детето и нея си а мъжа си щом иска да е до майка си и баща си нека бъде.

Бърди я разконспирира , че е маминка_ сладка ! Crossing Arms

# 21
  • София
  • Мнения: 17 283
А коя е авторката на тази тема.И аз искам да и дам съвет да си гледа детето и нея си а мъжа си щом иска да е до майка си и баща си нека бъде.

Бърди я разконспирира , че е маминка_ сладка ! Crossing Arms

И може би сбърках, защото може да е искала нарочно да е с друг ник, ако примерно мъж или свеки я четат. Много съжалявам, ако това е била причината, ама ми хрумна чак днес. То малко акъл да имаш, ама навреме да ти дойде, са казали хората.

# 22
  • Мнения: 506
То няма смисъл човек да пуска тема след тема и аз преди така писах писах бая бяха ама се осъзнах накрая и се взех в ръце.

# 23
  • Мнения: 54 420
То няма смисъл човек да пуска тема след тема и аз преди така писах писах бая бяха ама се осъзнах накрая и се взех в ръце.

Браво ! Hug  bouquet

# 24
  • Мнения: 287
Щом е писала и в други подфоруми, регистрирала се е и с други никове, значи наистина преживява горката и очаква все пак някаква помощ. Thinking
Това висящо положение сигурно е ужасно....

# 25
  • Мнения: 1 128
Щом е писала и в други подфоруми, регистрирала се е и с други никове, значи наистина преживява горката и очаква все пак някаква помощ. Thinking
Това висящо положение сигурно е ужасно....


Е да де, ама какво очаква да и кажем ние, отивай при маминка, или остави го. Всеки сам решава какво да прави с живота си. Лично аз не бих пускала подобни теми. Не искам някой да ми влияе на преценката и личното виждане. Не вие ще ми гледате детето после!!!!

# 26
  • Мнения: 54 420
Аз също не бих пускала подобни теми . Peace
Всички важни решения съм ги вземала сама , не съм търсила мнение , нито съвет , просто съм ги обявавала .
След сериозно обмисляне от моя страна . Peace

# 27
  • Мнения: 287
Казвам само, че може би и е нужна обективна гледна точка.

# 28
  • София
  • Мнения: 17 283
Ами тя доста обективни гледни точни насъбра - в тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=568803.0; в тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=584798.0; освен че през пост пише в С какво ви дразнят свекървите, не е като да не й е казал половината форум как реално стоят нещата.

# 29
  • Мнения: 1 128
На никоя от нас мнението не може да е обективно, ние сме чули само едната страна, само нейната. Аз на това не му викам обективизъм.  Peace
А и нали не очаквате да постъпи така, както вие и казвате!

Общи условия

Активация на акаунт