таблетките weight loss

  • 4 180
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
 Mr. Green Mr. Green Mr. Greenне помагат въобще, пия ги от 1 седмица и няма резултат

# 16
  • Мнения: 0
Момичета и момчета(включвам и момчетата тук),ще разберете защо,като прочетете по-надолу.В никакъв случай,ама по никой начин не се връзвайте на тези измамници.Аз водя една епична битка с тях още от месец декември 2011 г. Тогава поръчах 1 опаковка от този "вълшебен"препарат за сина ми,който е с наднормено тегло.След като той изпи 2(две)капсули по начин,указан в упътването,получи алергична реакция под формата на малки червени пъпчици по цялото тяло и особено по откритите части на тялото.Свързх се със личния лекар,който каза веднага да се спрат капсулите и да се вземе алергозан или тавежил.Върнах празната опаковка от препарата след разговор с представител на фирмата по телефона.Описах в писмо как се е приемал препарата и каква е била реакцията на организма.До вчера-04.04.2012 г.съм изпратила 2 препоръчани писма и съм написала  и изпратила 5 e-maila.Искаха ми банковата сметка,по която да преведат парите.Бях написала и банковия код и BIC кода и името на банката. Те се направиха,че нямат кода на банката първия път, а втория-че нямат BIC кода.Пак им ги пратих.Така на 16.03.2012 г. получих e-mail да си чакам парите в седмицата след 16.03.2012 г. До онзи ден,когато проверих в банката и разбрах,че няма следа от парите.Пак e-mail.Отговорът от вчера е следният:да опиша как моят син е приемал капсулите,да не би нещо да е сбъркал в начина на прием(едва ли не си мислят,че си ги е пъхал в ушите, а не ги е гълтал както е описано-преди ядене-два пъти на ден).В e-maila ми пишат,че фирмата не може да вземе решение за връщане на парите,докато не получи от мен подробно описание на начина на прием на капсулите!Какъв абсурд,нали? Обещах им,че започвам масирана антиреклама на "weight loss" и наистина я почвам!МОЛЯ ВИ,МИЛИ МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА,НЕ КУПУВАЙТЕ ТЕЗЕ ПРЕПАРАТИ,ЗАЩОТО СА ФАЛШИВИ,ОТРОВНИ И БОГ ЗНАЕ ОЩЕ КАКВО.НЕ ПЪЛНЕТЕ ГУШИТЕ НА МОШЕНИЦИТЕ И ЛЪЖЦИТЕ.ТЕ СА ТАКИВА,ПОВЯРВАЙТЕ МИ!!
От една майка.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 484
Ей ама мушеници. Както и да ги е пил, щом са предизвикали алергична реакция редно е да върнат парите. Нали са липсвали само две хапчета все пак.

# 18
  • Мнения: 0
По принцип съм скептична към бързото отслабване, но на всеки му се е случвало по конкретен тържествен повод да трябва спешно да се побере в точно определен тоалет. Така, че тогава идват на помощ всякакви прийоми, но трябва да се избира внимателно, като преди покупка се чете какво съдържат избраните таблетки. 

# 19
  • Мнения: 0
ЗАЩО НЕ СЕ СЪБЕРЕТЕ ДА ГИ СЪДИТЕ,ВМЕСТО ДА ОБСЪЖДАТЕ ТУКА,НА ТЯХ МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ ИМ ПУКА ,КОИ ЗНАЕ КОЛКО ХОРИЦА ЩЕ ПОСТРАДАТ ОЩЕ!!!!!!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 484
Ти съди ли ги вече?

# 21
  • Мнения: 0
 Laughing да аз ги ползвах и не отслабнах и грам, имам още 8-9 таблетки, но ще ги върна да видим дали ще си взема парите.. #2gunfire

# 22
  • Мнения: 0
ГОЛЯМА ИЗМАМА СА ТЕЗИ ХАБЧЕТА

Общи условия

Активация на акаунт