Матраци Екон и легла от масив

  • 3 624
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 293
goldish,  мухлясват, ако не са върху скара. Ти къде ги сложи?

# 16
  • София
  • Мнения: 44 225
В лабиринт ги има, но на нас не ни харесаха изобщо. Аз февруари същата тема пуска, къде в София....
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=640444.0  и в Деницата пише, че можело да се видят/пробват....

Последна редакция: пн, 12 мар 2012, 15:08 от Angel_Dust

# 17
  • Мнения: 230
goldish,  мухлясват, ако не са върху скара. Ти къде ги сложи?
Върху скара.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 293
А в ново строителство ли сте? В съвсем нов блок има много влага.

# 19
  • София
  • Мнения: 44 225
а  въртиш ли го често?

принципно и др се оплакват по форумите от мухлясване... от тях.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
а  въртиш ли го често?

принципно и др се оплакват по форумите от мухлясване... от тях.
Ние сме с матрак на Екон от пенолатекс вече почти 5 години. Въртя го 2-3 пъти годишно максимум, твърде тежък ми идва за често въртене. Не е мухлясъл досега.

# 21
  • София
  • Мнения: 44 225
принципно дали ще мухляса според мен от много неща зависи и от въртене и от скара и от качество, и от проветряване на стаята, и от влажност на въздуха в помещението, и от това например има ли протектор да пречи да диша матрака и сигурно и от други фактори не малко....

Т.е. ако стаята е влажна, усойна и малко проветряема например, може и да мухляса, доври да е на скара  и да се върти..поне така си мисля де...

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Да, вероятно доста фактори влияят Peace Аз бях толкова впечатлена от тези матраци, сравнявайки ги със стария ни пружинен матрак, че и бебешката кошара бях оборудвала тогава с пенолатексов. Него вече доста често го въртях - първо, че беше малък и второ, че кошарата нямаше скара, а една плоскост вместо подматрачна рамка. Той също не ми създаде проблем.

Общи условия

Активация на акаунт