Има ли бъдещи мами от Русе?

  • 8 836
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0

bertone227 
 и аз съм при него и съм много доволна от него

# 16
  • Мнения: 4 864
И аз бях при него... Ще оставя без коментар

# 17
  • Мнения: 3
Здравейте, мами! Моят термин е 04. март и също съм от Русе. Виждам че има и други на които им предстои щастливото събитие скоро. За новото родилно знам, че имаш право да си избереш в каква стая да бъдеш - с бебето или без него и че стаите си имат собствен санитарен възел ( за разлика от стария блок). Ако някой вече е родил в новата сграда може да сподели повече информация. Ще се радвам да обменяме мнения и опит после за бебетата и да правим разходки като се постопли. Simple Smile Някой знае ли дали трябва да се носят някакви дрешки за бебето в родилното (освен комплекта за изписване)?
Посещавали ли сте някои от тези лекции досега http://zavasroditeli.com/index.php?st=view_page&id=11 ? Аз съм присъствала само на лекциите на Ла Лече Лига http://lllruse.wordpress.com/ и съм много доволна и смятам че получих доста полезна информация относно кърменето. Мисля, че и училището за родители ще е полезно.  Wink

Последна редакция: нд, 05 фев 2012, 10:19 от sineo4ka142

# 18
  • Мнения: 0
И аз не зная дали трябва да се носят други дрешки ,но утре съм на преглед и ще питам моя д-р може и да знае.Иначе на лекции така и неможах да отида нито веднъж или по -късно разбирах,че е имало или все се успивах.Преди малко даже приключих с подреждането на дрешките на бебо утре ще приготвям и багажа за родилното и остана само да чакам Simple Smile

# 19
  • Мнения: 31
Нямам търпени и аз да стигна до твоето положение  Praynig Simple Smile Rolling Eyes Последните месеци са най- дълги Sad Пожелавам успешно раждане и здраво бебоче мила, ще очакваме да пишеш как е минало раждането как е обстановката в родилното

# 20
  • Мнения: 0
аз все се надявам някоя мама да роди преди мен в новото  аг за да  сподели,но зная ли на малкият човек може да му се излиза по рано макар ,че днес доки каза че има още време ,но от два дена и то вечер доста болезнени контракции имам ама  връщане на зад няма само всичко да мине бързо и ако може да не е много болезнено поне да е търпимо по принцип издържам на болка .Успех и на вас мами.

# 21
  • Мнения: 3
rooney4, и аз на това се надявам, някой да сподели, как преминават нещата в новото АГ. Simple Smile Кога е твоят термин? Някой знае ли каква е таксата в нашето АГ за избор на екип или на лекар за раждането? Успехи на всички и много усмивки.  preggo  newsm53

# 22
  • Мнения: 0
 sineo4ka142 аз съм за 17 февруари ,а за такси си нямам и на идея който ми се падне ,а ти за кога си?

# 23
  • Мнения: 3
Аз съм за 04. март Simple Smile Ти ще се първа евентуално, ако моето бебе не реши да избърза много.  Grinning

# 24
  • Мнения: 8
 Да попитам бъдещите мами, които наближават с термина, за новото родилно какво трябва да си вземем за бебето като си гласим чантичката.нещо друго освен памперси и мокри кърпи трябва ли?глася си чантичката в момента и се чудя newsm78

# 25
  • Мнения: 0
bertone227 то след малко и аз това смятам да правя,че все се каня само мисля,че сапунче и бебешко олио и аз незнам много някой,ако знае да сподели,а и за мен какво трябва точно абе все си мисля,че ще забравя нещо

# 26
  • Мнения: 8
rooney4 то и да забравим нещо. таткото винаги може да ни донесе.Но аз се разрових из нета и това което са ми казали близки приятелки знам, че за мамите, трябва да си носим: 2-3 нощници, кърпа за лице и ръце, кърпа за бебто когато кърмим, казват че е хубаво халат или друга връхна дреха за да не ни е студено,чорапи,бельо(като за бикини има много хубави бикини за родилки за еднократна употреба,аз си купих от м-н Пиф,точно до доктора който е), превръзки задължително големи , ношни, има такива точно за родилки и не са скъпи,чехли поне 2-едните джапанки, другите тип домашни,лъжица, вилица,чаша,мокри кърпи за теб и за бебока,спирт и памук, и нашите лични тоалетни принадлежности.Сега чувам че може би трябва и олио за бебто но за това не съм много сигурна. И да те попитам аз Доктора не ти ли е дал списък за родилното,защото на мен не ми е давал, но предполагоам когато отида пак на 20.02. на консултация ще ми даде(разбира се ако не съм родила до тогава  Laughing)

# 27
  • Мнения: 0
 bertone227 не ми е давал списък и като го питах той тъй ми ги каза нещата все едно си ги знам памперси ,сапунче за мен таолетните ми принадлежности нощница с една дума отгоре-отгоре ми ги каза,  а за джапанките ми се стори, че ще ми е студено и си купих закрити много леки пак за баня чехли надявам се че не е проблем.Незнам,но днес си приготвих багажа и е един голям сак и се чудя дали няма да ми помислят за луда ама взех всичко кой квото ми е казал и аз квот съм прочела,че знам ли таткото, е ако е на работа ... и с тоя сак абе квот има да става ще стане тай че не го мисля много казвам си споко и толкова

# 28
  • Мнения: 2
ПРИВЕТ И ОТ МЕН
ВИЖДАМ, ЧЕ ДОКАТО РОДЯ ДОСТА СМЕ СЕ СЪБРАЛИ, КОЕТО МОЖЕ САМО ДА РАДВА!
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ВИ ЛЕКО И БЕЗПРОБЛЕМНО РАЖДАНЕ И БЪРЗО ИЗПИСВАНЕ.
МОЕТО БЕБЧЕ СЕ РОДИ ПРЕДИ НЯКОЛКО ДНИ И МОГА ДА СПОДЕЛЯ С ВАС ВПЕЧАТЛЕНИЯ - СГРАДАТА Е НОВА, ПОЧТИ ВСИЧКО Е НОВО И ЧИСТО. ОТНОСНО СТАИТЕ, НЕ ВСИЧКИ СА ВИП. ИМА ДВЕ ТАКИВА, КОИТО СА ВЪТРЕ С БАНЯ И ТОАЛЕТНА, ДРУГИТЕ СА С ПО ЕДНО, ДВЕ ИЛИ ТРИ ЛЕГЛА, С ОБЩ САНИТАРЕН ВЪЗЕЛ(РАЗБИРАЙТЕ В КОРИДОРА). ОТНОСНО БЕБЕТАТА - В СТАИТЕ С ЕДНО ИЛИ ДВЕ ЛЕГЛА БЕБЕТАТА СА ПРИ МАЙКИТЕ. В СТАИТЕ С ТРИ ЛЕГЛА БЕБЕТАТА СА В САМОСТОЯТЕЛНА СТАЯ, КОЯТО СЕ НАМИРА МЕЖДУ ДВЕ СТАИ С ПО ТРИ ЛЕГЛА И ВМЕСТО СТЕНА МЕЖДУ ТЯХ ИМА СТЪКЛО. БЕБЕТАТА СЕ ПОВИВАТ С ПЕЛЕНИ. НЕ ГИ ОБЛИЧАТ С ДРЕХИ(ОСТАВЯМ ГО БЕЗ КОМЕНТАР). ЗА БЕБЕТО Е НЕОБХОДИМО ДА НОСИТЕ САМО ПАМПЕРСИ И МОКРИ КЪРПИЧКИ, КАТО ПОСТАВЯТ НА ББЕТО ТЕЗИ ПАМПЕРСИ КОИТО СТЕ СИ ДОНЕСЛИ. СВИЖДНАИЯ НЕ СЕ РАЗРЕШАВАТ, НО ИМА ВИДЕО ТЕЛЕФОН ПО КОИТО МОЖЕ ДА СЕ ВИЖДАТЕ С ХОРАТА КОИТО СА ДОШЛИ ПРИ ВАС. НЕУДОБСТВОТО Е ЧЕ ТОЙ Е В КОРИДОРА, ХОРАТА КОИТО СА НА РЕЦЕПЦИЯТА ВДИГАТ СЛУШАЛКА, А ВИЕ , КАКТО СЕ НАМИРАТЕ В КОРИДОРА СЛУШАТЕ И ГОВОРИТЕ НА ГОВОРИТЕР. ТАКА РАЗГОВОРА ВИ СТАВ ДОСТОЯНИЕ НА ВСИЧКИ НАМИРАЩИ СЕ НАОКОЛО.

# 29
  • Мнения: 0
danidani да сте живи и здрави ти и твоето бебче и благодаря за пожеланието интересува ме и за теб какво точно ти трябваше за там.Като постопли ще се виждаме за разходки  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт