Отминава ли болката от изневярата?

  • 43 095
  • 1 012
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 547
Имам доста непопулярно мнение относно изневярата. Има доста неща, от които би/ме е боляло повече.

# 16
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Хаххах, таз Лизбет е баси смешничката. Много мудерна, много нещу.

# 17
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Касита, така е прагът на болката варира в широк диапазон при различните индивиди  Grinning

# 18
  • Мнения: 45
Предполагам, че болката е жестока, съсипваща… адска… не можеща да се сравни дори с физическата такава. Навярно се чувстваш се смачкана, унизена и всеки път отново и отново докато не се размие във времето, но въпреки това не можеш да забравиш напълно.
Тук се изказват дами с двусмислени никове, които навятно са поклоннички на суинга или защото просто няма къде в този момен да си почешат езика. Но нека уважим и тяхното мнение...

Грешиш- не съм поклонничка на суинга но по света е пълно и с такива. И представи си също се обичат и нямат намерение да се развеждат.
Ти питаш- аз ти отговарям.
Какво значи "да си почешат езика"?

Би ме заболяло ако човекът когото обичам престане да ме обича. Любовта не е константа -като я има днес съвсем не значи че ще я има и утре. А физическият акт на секс не означава нищо освен удовлетворяване на полов инстинкт който явно не му е достатъчен на единия в дома.

пс. Няма нищо двусмислено в ника ми.

# 19
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Предполагам, че болката е жестока, съсипваща… адска… не можеща да се сравни дори с физическата такава. Навярно се чувстваш се смачкана, унизена и всеки път отново и отново докато не се размие във времето, но въпреки това не можеш да забравиш напълно.
Тук се изказват дами с двусмислени никове, които навятно са поклоннички на суинга или защото просто няма къде в този момен да си почешат езика. Но нека уважим и тяхното мнение...

Грешиш- не съм поклонничка на суинга но по света е пълно и с такива. И представи си също се обичат и нямат намерение да се развеждат.
Ти питаш- аз ти отговарям.
Какво значи "да си почешат езика"?

Би ме заболяло ако човекът когото обичам престане да ме обича. Любовта не е константа -като я има днес съвсем не значи че ще я има и утре. А физическият акт на секс не означава нищо освен удовлетворяване на полов инстинкт който явно не му е достатъчен на единия в дома.

пс. Няма нищо двусмислено в ника ми.
Жалко е, че гледаш на секса по този начин. С това мислене е ясно на кой от двама ви не е достатъчен вкъщи... внимавай да не те изненадат...

# 20
  • София
  • Мнения: 164
Мисля, че не, дали аз или той все един от двамата ще знае за "другият" и рано или късно нещата ще отидат в преизподнята т.е към не съществуване на връзка между нас...макар и с дете.
Не смятам, че една изневяра може да просъществува дълго в добри взаимоотношения...Надявам се само да не ни стигне, макар, че не сме застраховани....всеки греши, макар и грешките да ни променят живота..много

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Отминава. Ако хората наистина се обичат.
Защо се случва е друг въпрос, по-важен може би ....
Отделно - от изневяра до изневяра има голяма разлика ... Някои съсипват всичко, други - го изграждат наново ... трети -  нямат никакво значение.

Най-страшна е духовната изневяра ... Не е толкова страшно ако веднъж си е легнал с друга, страшно е ако всяка вечер спи до теб, а копнее за друго тяло и душа  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 592
Зависи от изневярата според мен  Thinking
Ако е еднократен акт в момент на слабост, може и да избледнее и да забрави човек, знам ли
Но ако е системна изневяра с един и същ човек (нещо като паралелна връзка), тогава не само физическата изневяра е проблем в отношенията, по-скоро самите отношения куцат. Такова нещо е трудно да се преглътне и забрави ..
А и мъжете имат гадния навик да разделят секс и чувства  Crazy
Което не е оправдание  Naughty

# 23
  • Мнения: 135
По света е пълно със свободни бракове където и двамата са в полигамни отношения непрекъснато - за каква болка и каква изневяра говорите? Болката е само от завишени очаквания на този който я изпитва. А хората са природно полигамни. Като сте се оженили това съвсем не значи че се притежавате.

http://www.vsekiden.com/110124/dvama-se-lyubyat-tretiyat-gleda/

По темата.. то нека ви боли глава всяка вечер.. пък ме чекайте да стоя на сухо.  Mr. Green
Относно болката.. нищо ново под слънцето.. изтупваш прахта и продължаваш към по добър обект!!!  Peace

# 24
  • Мнения: 755
Отминава ли болката от изневярата на любимия човек?  До колко ни променя подобно падение?

Не знам. Може би се притъпява, а не отминава. Времето притъпява възприятията , не лекува.

# 25
  • Мнения: 87

Най-страшна е духовната изневяра ... Не е толкова страшно ако веднъж си е легнал с друга, страшно е ако всяка вечер спи до теб, а копнее за друго тяло и душа  Mr. Green


И за мен е по-страшно, ако човека който обичаш копнее за друг, дори и да няма секс, това най-боли.

Отминава болката, когато спре да ти пука за другия, поне така мисля аз.

# 26
  • Мнения: 755
Е, тогава си пояснете какво разбирате под изневяра, защото хората сме различни и от различна изневяра ги боли. За някои пък това даже не е причина за болка.

# 27
  • Мнения: 10 547
Точно пък, ако има любов, изневярата горчи най-много. Там, където разумът надделява над нея, нещата биха могли да се върнат в предишните си коловози. Ако обаче съм лудо влюбена в партньора си, за какво прощаване може да се говори?

# 28
  • Мнения: X
Цитат
А физическият акт на секс не означава нищо освен удовлетворяване на полов инстинкт.....
Това го твърдят обикновено хора,които не са способни да обичат....
За тях понятия като любов,отдаденост,интимност и прочие са само думи и нямат съдържание.
Познавам двама подобни-смешно е отстрани да ги гледаш как казват "Оо,аз много обичам жена си." и в същото време очите им обхождат всички бюстове в заведението ,чудейки се коя изглежда най-дащна.....
Дааа,либоф ли бе,да я опишеш....    Laughing

# 29
  • Мнения: 755
Цитат
А физическият акт на секс не означава нищо освен удовлетворяване на полов инстинкт.....
Това го твърдят обикновено хора,които не са способни да обичат....
За тях понятия като любов,отдаденост,интимност и прочие са само думи и нямат съдържание.
Познавам двама подобни-смешно е отстрани да ги гледаш как казват "Оо,аз много обичам жена си." и в същото време очите им обхождат всички бюстове в заведението ,чудейки се коя изглежда най-дащна.....
Дааа,либоф ли бе,да я опишеш....    Laughing


Краси, някои хора възприемат брака като парньорство - това са т.нар. отворните бракове съответно там понятието обич не е това, което ти и аз разбираме.
Реално всички копнеем за нея, но някои създават семейства без тази любов/или поне в един етап разбират , че това не е тази, която търсят/ и затова не спират да търсят... просто е. От там и тази ракрепостеност и отвореност. Какво се чудиш.

Общи условия

Активация на акаунт