Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 148

  • 35 288
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 296
 Joy Joy Joy Joy Joy
Момичета, ами нали един филм се крепи не само на главните герои, а и на второстепенните. А тука всички до един се справиха перфектно с ролите си.
Дори спящият дядка Mr. Green

# 46
  • Пазарджик
  • Мнения: 425
Добро утро и хубав ден мили приятелки!
Поздравявам Ви с това изпълнение на "Оджата" newsm53 newsm53 newsm53


Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 10:10 от guga51

# 47
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Гуга  Hug

ЦариPeace права си, че всички герои в нашият сериал се справиха прекрасно с ролите си, та дори и дядката.  Peace
А, аз добре, че повтарям сериите и гледам повече снимки,  Wink та забелязах, че този герой - дори се е качвал и на камиона, возещ нашите махленци.  Joy Joy Joy



И, което е по-важно -  hahaha не дреме.  Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 2 195
Цвети, и аз да се класирам веднъж с пресата Peace

Чудя се: кой завижда? кой е експертът по бойни изкуства? Но ако карам по гугълски, мога да перефразирам новината: Моника Белучи завижда благородно на Туба за близначките и ще им стане кръстница, а Бен Афлек са го поканили като охрана, защото на  таткото ръцете са пълни.  Joy Joy Joy

Цари, как ли ще изглежда спящият чичко на колаж newsm78

Гуга,  Hug Момините сълзи са като снежинките навън. А музиката е подходяща - Туба вече може спокойно да си валсува. Нали Оджата я научи - умее Wink

Момичета, хубав ден!

# 49
  • Мнения: 4 535



Новината и от другата телевизия вече в You Tube

# 50
# 51
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 52
# 53
  • Мнения: 1 296
....Цари, как ли ще изглежда спящият чичко на колаж newsm78...
Това се замислих и аз сутринта, ама нямах време да му търся снимка.
Ако вие изнамерите, пуснете я. Аз ще му потърся най-подходящ фон или рамка.

# 54
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Цариnewsm78 снимка само на спящият чичка, май не съм виждала, но ако можеш да го изрежеш от тази или остава, някой от можещите да направи стоп-кадър от филма.  Thinking

# 55
  • Мнения: 1 296
Цвети, става и така ,
Скрит текст:
само да доопържа мекиците Joy

# 56
  • Мнения: 9 995
Здравейте момичета!  Hug
Ако е вярна новината, че Туба е напуснала болницата тази сутрин в 5 часа ??? , то можем да си направим извода, че
 1.не е родила със секцио - щяха да я задържат по-дълго в болница
2. дечицта са здрави и износени - иначе щяха да ги задържат по-дълго
3.майката е здрава и добре -няма сериозни разкъсвания и т. н.

Ама дали е вярно, кой знае?
Вчера мацките си говореха, че е родила с операция - нещо двете новини са малко несъвместими.

Ще се разбере, все пак, търпеливо ще чакаме.  Peace
Значи едното русо (светло), като тате - тези за които я спрягаха са все тъмни - край на спекулаците, надявам се, а другото тъмно, като мама. Дано и двете са взели нейният нос (на Онур носът е грозен  Mr. Green) и нейните очи (просто по-красиви очи не съм виждала).
Но каквито и да са ние (бабите  Mr. Green Mr. Green Mr. Green) вече ги харесваме!  Heart Eyes

Това за Моника Белучи и Бен Афлек не го разбрах - дали са в Истамбул и какво общо имат?  newsm78
.


Хайде сега нещо от архива, че нямах време да гледам за нови неща

# 57
  • Русе
  • Мнения: 6 503
ЛинкаPeace с тази новина и аз стигнах до същите заключения, като теб, а между другото в коментаторките още вчера се усъмних, че знаят нещо повече / та, те коментираха същата новина, която всички знаехме и явно добавиха повече собствени мисли/.  Thinking
А, за Моника Белучи и Бен Афлек -  newsm78 аз и преди го написах, предполагам, че при посещенията си в Турция и двамата са ползвали услугите на охраната, която сега се е погрижила за спокойствието на принцесите.  Peace

# 58
  • Мнения: 9 995
Цвети  Hug, благодаря, сега разбрах!  Grinning

Ами като са се скрили и били охранявани в 5 часа сутринта, как папараците разбраха, че едното е светло, а другото тъмно?  newsm78

Както и да е.
Да почакаме още новини.  Peace




# 59
  • Мнения: 4 535


Хубава хрумка, да си спомним и за второстепенните роли и актьори Grinning

Общи условия

Активация на акаунт