Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 148

  • 35 319
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 535


Много си го харесвам Мурат в тази сцена. Попитах се, защо не се възмути, разсърди или скара на Хасрет. И някакси си мисля, че в този момент, на него му е приятно да и бъде съучастник в лудорията. Предполагам, че както пианото му е дало много, му е отнело и много преживявания още от детството. А нашето момиче му предлага детско изпълнение, ама сладурско. Grinning
 

# 691
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Надин  Peace

   

   

# 692
  • Мнения: 4 535



Клипче от днес

# 693
  • Русе
  • Мнения: 6 503
   

   

А, танцът ни е толкова познат  Heart Eyes от филма и многото клипове с него.  Peace

# 694
  • Мнения: 10 030


Много си го харесвам Мурат в тази сцена. Попитах се, защо не се възмути, разсърди или скара на Хасрет. И някакси си мисля, че в този момент, на него му е приятно да и бъде съучастник в лудорията. Предполагам, че както пианото му е дало много, му е отнело и много преживявания още от детството. А нашето момиче му предлага детско изпълнение, ама сладурско. Grinning
 


Надин, аз май имам друго мнение за това държание на Оджата.  newsm78 Сега ми се яви...  hahaha
Смятам, че Мурат изпадна в някаква еуфория, след решението си Хасрет да бъде финалната солистка. Дотолкова се беше въодушевил, че непрекъснато я докосваше, държеше за ръка, подаваше ѝ ръка,  и едва ли не прегръщаше, повече дори, отколкото го правеше после, когато бяха женени!  hahaha Joy Joy
Това въодушевление го караше да  ѝ прощава всичко. Като казвам всичко, наистина това имам в предвид. Затова и после не ѝ се сърдеше за магариите, с които го наказваше заради баса!  Peace
Ама това е мое мнение и може и да греша.  Peace Но така мисля.  Peace

# 695
  • Мнения: 2 195


Много си го харесвам Мурат в тази сцена. Попитах се, защо не се възмути, разсърди или скара на Хасрет. И някакси си мисля, че в този момент, на него му е приятно да и бъде съучастник в лудорията. Предполагам, че както пианото му е дало много, му е отнело и много преживявания още от детството. А нашето момиче му предлага детско изпълнение, ама сладурско. Grinning
 


Надин, аз май имам друго мнение за това държание на Оджата.  newsm78 Сега ми се яви...  hahaha
Смятам, че Мурат изпадна в някаква еуфория, след решението си Хасрет да бъде финалната солистка. Дотолкова се беше въодушевил, че непрекъснато я докосваше, държеше за ръка, подаваше ѝ ръка,  и едва ли не прегръщаше, повече дори, отколкото го правеше после, когато бяха женени!  hahaha Joy Joy
Това въодушевление го караше да  ѝ прощава всичко. Като казвам всичко, наистина това имам в предвид. Затова и после не ѝ се сърдеше за магариите, с които го наказваше заради баса!  Peace
Ама това е мое мнение и може и да греша.  Peace Но така мисля.  Peace
Линка, ами като женен мъж той трябва да е стълбът на семейството и да го крепи, та затова ръцете са му в опора. А в 6ти епизод, момчето ми неосъзнато влюбен и се поддава на зова на природата. Joy Joy Joy

# 696
  • Русе
  • Мнения: 6 503
   

   

# 697
  • Мнения: 2 195
Сега арабките са се развихрили, ама не с Хасрет и Мурат или с Туба и Джансел, а с Ламис и Мурат. Май им е легнала много на сърцата.

# 698
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Сега арабките са се развихрили, ама не с Хасрет и Мурат или с Туба и Джансел, а с Ламис и Мурат. Май им е легнала много на сърцата.

Така е защото при тях героинята Хасрет са я прекръстили на Ламис.

# 699
# 700
  • Мнения: 2 195
Сега арабките са се развихрили, ама не с Хасрет и Мурат или с Туба и Джансел, а с Ламис и Мурат. Май им е легнала много на сърцата.

Така е защото при тях героинята Хасрет са я прекръстили на Ламис.


Арабите са си кръстили и Туба, и героините й с нежното Ламис и си карат така. Дали так ще продължат да я наричат, ако играе фатална жена или убийца newsm78

# 701
  • Мнения: 4 535
Сега арабките са се развихрили, ама не с Хасрет и Мурат или с Туба и Джансел, а с Ламис и Мурат. Май им е легнала много на сърцата.

Така е защото при тях героинята Хасрет са я прекръстили на Ламис.



Ваня е права, но и първата Ламис не е забравена  Joy Joy Joy Joy

# 702
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Скрит текст:

# 703
# 704

Общи условия

Активация на акаунт