Тема Незабравима 225-След финала

  • 46 533
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 395
Здравейте, Незабравими. Големи сте серлеми всички! Извинявайте, чи ви лиших от неотразимото си присъствие в последните дни, но много тръстика се насъбра, пък и бебето си иска своето. За мое голямо учудване сте го преживели някак - отсъствието ми имам предвид. Само да ви питам нещо, че не успях да се справя. Реших да изгледам най-накрая епизоди с превод, които не бях гледал и на 56 не видях субтитри, а се води преведен.

Лек ден и спорна седмица ви желая.
Бганио, на първа страница в темата ето линк за 1-ва част.
http://vbox7.com/play:b369c19f


Не мога да разбера какво става - в службата си е с превод, а вкъщи - без. 

# 61
  • Мнения: 27 735
Здравейте, Незабравими. Големи сте серлеми всички! Извинявайте, чи ви лиших от неотразимото си присъствие в последните дни, но много тръстика се насъбра, пък и бебето си иска своето. За мое голямо учудване сте го преживели някак - отсъствието ми имам предвид. Само да ви питам нещо, че не успях да се справя. Реших да изгледам най-накрая епизоди с превод, които не бях гледал и на 56 не видях субтитри, а се води преведен.

Лек ден и спорна седмица ви желая.
Бганио, на първа страница в темата ето линк за 1-ва част.
http://vbox7.com/play:b369c19f



Не мога да разбера какво става - в службата си е с превод, а вкъщи - без. 

Натисни бутона " sub " , под клипа....  Peace  Може да не са включени. Whistling

# 62
# 63
  • Варна
  • Мнения: 329
Добра вечер на дамите и на гордия татко!  wavey
Новини за нашите любимци- йок! Rolling Eyes Да си припомним един много мил момент Hug

# 64
  • Варна
  • Мнения: 329


Разкошна сцена newsm03, разкошна целувка kiss! Ех, любов, любов... Two Hearts Two Hearts Two Hearts
А баба Тюркян  #Shocked #Shocked #Shocked smile3556 smile3556 smile3556 smile3555 smile3555 smile3555 smile3544 smile3544 smile3544
 Joy Joy Joy

# 65
  • Мнения: 315
Здравейте момичета и момче,

много се изненадах ,като видях току що ,че по НОВА от утре започват да излъчват "ЕЗЕЛ" и то от 20.00ч.Не съм видяла до сега да го рекламират , а и в разните информации за филмите , които са закупени , изобщо не се споменаваше "Езел".Знам ,че това е хубав филм , но това означава ,че автоматично трябва да забравим за всякакви надежди скоро да излъчат новия сезон на "Незабравима".

# 66
# 67
  • Русе
  • Мнения: 2 309


Добро утро, незабравими! Hug
Прекрасен ден ви желая! smile3525

# 68
  • Мнения: 27 735
Добро утро и хубав ден!     Hug Hug Hug


# 69
# 70
  • Мнения: 9
Добро утро, мили Дами и ти Господине!

Поизоставих Ви малко, но се връщам по-заредена от всякога с положителни емоции... Тук както винаги се пишат интересни неща и творят прекрасни клипчета и стихове...

Желая Ви усмихнат и спорен ден!!!

# 71
  • Мнения: 27
Здравейте мили незабравими!
Мокси, както винаги си сложила вълшебство в темата та затова е толкова хубава! newsm51 newsm51 newsm51
Очевидно нашият филм няма да го дават в близко бъдеще, което е много жалко, но пък ще видим какво ще излезе от Езел. Кенан също не е за пренебрегване-много харизматичен мъж.
Да поздравя Бай Ганьо, разбрах, че е станал баща на малко момиченце, да ти е живо и здраво бебенцето, да има щастливо и безгрижно детство и много да ви радва. Да не би да се казва Яамур? smile3503

# 72
  • Мнения: 27
Добро утро, мили Дами и ти Господине!

Поизоставих Ви малко, но се връщам по-заредена от всякога с положителни емоции... Тук както винаги се пишат интересни неща и творят прекрасни клипчета и стихове...

Желая Ви усмихнат и спорен ден!!!


Ауу, много красиво и оптимистично. Мокси, определено ми повдигна духа и настроението. newsm10

# 73
  • Мнения: 9

Ирка,
Ако щастието е птица, нека никога не спира нейния полет!
Ако животът е път, нека винаги вървиш!
Ако любовта е море, нека никога не видиш бряг!
Денят е твой и твой е всеки следващ ден!
Бъди ни жива и здрава, обичаща и обичана жена и майка!


# 74
  • Мнения: 9


Ауу, много красиво и оптимистично. Мокси, определено ми повдигна духа и настроението. newsm10
  love001  love001  love001
Привет, Кометка....Радвам се да те видя отново тук... Hug Hug
А , и виж кой още се радва...Нищо, че си ходи още с незакърпените дънки момчето... Wink

Общи условия

Активация на акаунт