Коя част от домакинската работа мразите най-много?

  • 8 786
  • 146
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 483
Гладене- само ако някой се жени, миене на прозорци- мноооого рядко и подреждане на шкафове, дрехи, гардероби....

# 31
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Да бърша прах,да гладя и да мия ваната. Най-омразното е на последно място,много й се дразня не стига,че никога не съм я използвала по предназначение ами и яко търкане пада  Crazy.

# 32
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 269
Обичам да готвя. Всички останали домакински операции са ми  омразни.

# 33
  • Мнения: 10 547
Нищо не мразя! Аз съм една завършена домакиня!

# 34
  • Мнения: 7
Да мия тоалетната- почти винаги повръщам  Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 851
Мразя да гладя. Детските дрехи на бебето гладих няколко седмици и толкоз. Нищо му няма, явно и това е било излишно. И като знам че има домакини, които гладят дори гащи, чорапи и чаршафи направо потрепервам. Мразя да мия прозорци и фурни.
Колкото и да са ми неприятни тез дейности ги върша, защото няма как. Но пък поне ги правя с отвращение.

# 36
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 263
Мразя да мия прозорци, кухнята, банята, тоалетната, подовете, вратите, прахосмукачката
Обичам да мия съдове. Дори си имам кръгла четка и една за зъби, за да измивам по-добре недостъпните местенца на тенджерите. Приятно ми е да подреждам гардероби и шкафове.

# 37
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Аз съм жената - мечта! Mr. Green

Нищо не ми е противно.

# 38
  • Мнения: 258
Да измисля какво да сготвя...  Peace

# 39
  • Мнения: 190
Така  миялнята мие  4инийте ,пералнята  пере ,прозорците  1  във  месеца ми  ги  4исти  фирма .Та остава  гладенето и  готвенето те са ми омразни .4истенето ме разтоварва

Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 12:18 от bobynka

# 40
  • у дома
  • Мнения: 967
Не мразя домакинската работа, а това, че ми отнема от времето за почивка и от времето за децата и мъжО...

# 41
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Мразя да готвя!
Но пък обожавам да подреждам, да гладя - гладя от чаршафи до боксерки, да бърша прах, да мия.... Изобщо искам всичко да блести около мен и се старая да е така.
Само да имаше кой да ми готвиииии  #Cussing out

# 42
  • Мнения: 155
Не обичам да мия чинии.  Twisted Evil
Иначе да чистя ми е стихията ! Laughing

# 43
  • Мнения: 10
Всичките ги ненавиждам, ако не са майка ми и мъжа ми да ги вършат,ще живея в хаос и кочина, ама пак няма да правя такива безсмислени неща, предпочитам да работя  по 20 часа на ден, и да плащам на някого за това ако се наложи, но само не и да се подложа на такова мъчение.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 462
Бърсането на прах и ползването на прахосмукачката ги мразя. Добре, че мъж ми,да ми помага с това задължение.

Общи условия

Активация на акаунт