Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 28

  • 49 100
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 477
Не ме карай да се чувствам неудобно, ами казвай каква е тази турска любов Simple Smile...
ooooh!... Shocked..... Thinking.....   helpuu ....  bouquet
Виждам ,че никой не ти отговаря , а пък аз като перверзник не мога да не се включа  hahaha bowuu.... Laughing
Все пак от човещина трябва да си помагаме - а и е добре че питаш  Peace
Значи турската любов е да ти го разтрия между гърдите - без значение дали в началото,по средата или в края ....Аз го правя периодично  Wink ....
Други въпроси ?  Laughing ...Не се срамувай  Naughty..... Laughing
Да, аз..и пак спам..А не наричат ли аналния секс "турска/гръцка любов" понеже момата трябва да е девствена за сватбата...Ми човещина, да питам..да се не излагам на дърти години.... Joy Joy Joy

# 61
  • Мнения: 3 447

Значи турската любов е да ти го разтрия между гърдите - без значение дали в началото,по средата или в края ....Аз го правя периодично  Wink ....

Това е "турска чекия"; "турската любов" е нещо друго, но да не спамим.
За кръвния данък и "социалната политика, която задоволява нуждите на всички поданици" няма да отварям дума, че ще стане мътна и кървава.

# 62
  • София
  • Мнения: 6 477
Дона, рискуваме темата пак на e***м страна да тръгне, затова и аз спирам с разните любови  Wink Wink Wink
И си изчаквам търпеливо за субтитри като междувременно тук чеша клавиатурка Grinning Grinning Grinning
Лека и снежна вечер на всички! Hug

# 63
  • IT
  • Мнения: 3 704
хахахх Simple Smile аз гледам с руски субтитри, за което благодарско на blume777 . Хем да довърша шапката, която плета на малкия, хем да се упражнявам, че на него любим филм му е маша и медведь.
Не че няма да гледам и с бг субтитри де.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 459
О, благодаря, осведомих се за всички форми на любов ли бе да го опишеш Simple Smile

# 65
  • IT
  • Мнения: 3 704
Момичета сега ми изникна въпрос- къносването на булката по-късно ли се е възприело тогава в ОИ/Турция? Ако и тогава са ги къносвали, защо Хюррем не беше?

# 66
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
А Хатидже беше ли каносвана за сватбата си???  newsm78
Май че не.

# 67
  • Мнения: 3 447
Или се е възприело по-късно, или сценаристите са сметнали, че не е достатъчно "европейско"  Wink

# 68
  • Мнения: 0
...А не наричат ли аналния секс "турска/гръцка любов" понеже момата трябва да е девствена за сватбата...Ми човещина, да питам..да се не излагам на дърти години.... Joy Joy Joy

Ами то сега девствена мома преди сватбата може да намериш само около наборките на Михримах  Laughing ....Тя и затова Хюррем я омъжва още като е на 12 години за Рустем паша  Rolling Eyes  Laughing ....

А това кой как нарича отделните "ситуации"  hahaha , не е проблем - важното е, да не се отклоняваме от същността на събитията и причините които ги предизвикват  Joy

И винаги ми е странно някоя жена като се изкара доброволно ,че е "дърта"  Thinking - след като дърта риба ,няма  ooooh! Laughing.... Peace

# 69
  • Мнения: 265
Машшшалах какви работи чета тук тази вечер за "турска любов"?
Хатидже не беше къносвана преди сватбата .
Къде е сега Сюмбюл ага да ви прати всички по леглата ... какви са тези приказки по никое време? Такива неща не се говорят - само се правят!  hahaha

# 70
  • Мнения: 19
Машшшалах какви работи чета тук тази вечер за "турска любов"?
Хатидже не беше къносвана преди сватбата .
Къде е сега Сюмбюл ага да ви прати всички по леглата ... какви са тези приказки по никое време? Такива неща не се говорят - само се правят!  hahaha
smile3532 Ох, ще ме уморите от смях тая вечер! Joy Joy Joy

# 71
  • Мнения: 52
Темата взела интересен развой!  hahaha
Ама да ви кажа на мен сериозно ми се иска да си имам един Сюмбюлчо вкъщи - да слага ред в къщата, да се грижи за всичко и най-вече да вика "Въйййййййййййййй"!!!!!  hahaha hahaha hahaha

# 72
  • Мнения: 683
С малко закъснение ви предлагам трейлърите на 43 и 44 еп. с превод на Невин   love001 smile3501 newsm51

http://www.dailymotion.com/user/sslavova/1

# 73
  • София
  • Мнения: 6 477
Темата взела интересен развой!  hahaha
Ама да ви кажа на мен сериозно ми се иска да си имам един Сюмбюлчо вкъщи - да слага ред в къщата, да се грижи за всичко и най-вече да вика "Въйййййййййййййй"!!!!!  hahaha hahaha hahaha
И аз и аз...Ама то май аз изпълнявам ролята на Сюмбюлчо вкъщи Joy Joy Joy
Само стъпката да усвоя и ръчичките как се разперват.... hahaha hahaha

И винаги ми е странно някоя жена като се изкара доброволно ,че е "дърта"  Thinking - след като дърта риба ,няма  ooooh! Laughing.... Peace
Е, няма как да не те почерпя  beer или Wine Glass или шербет....абе, по твой избор   newsm24

# 74
  • Мнения: 52

И аз и аз...Ама то май аз изпълнявам ролята на Сюмбюлчо вкъщи Joy Joy Joy
Само стъпката да усвоя и ръчичките как се разперват.... hahaha hahaha

Смях, не смях, ама и аз уж на шега, взех да си извивам "Въъъъъъъйййййййййй" редовно! И нали всички вкъщи са фенове на сериала и...знаят кой ме е вдъхновил!  hahaha
anna3com, благодаря и на теб, и на Невин! Жестоки сте!   bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт