Трансфер на 3-ти ден или 5-ти ден?

  • 46 775
  • 171
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 512
Според мен няма разлика - Лимитирания цикъл е със по-лека стимулация Хапчета няколко дни и след това инжекции.

# 91
  • София
  • Мнения: 16 691
да, значи е същото. Ти как си Иви- възстановяваш ли се Hug Hug

# 92
  • Мнения: 2 512
Благодаря ти мила малко по добре съм  Hug Hug Hug Нямаме избор ще продължаваме борбата, сега ще си почина малко да се възстановя и с нови сили напред Praynig Praynig Praynig
Ти при кой смяташ да продължиш в Щерев  пак или в друга клиника?

# 93
  • Мнения: 137
Росица, успех!
По принцип щом трансфера е на трети ден може  и да ти върнат 3. В тази клиника се стремят към трансфер на 5 ден и тогава наистина много рядко връщат повече от 2. Всъщност откак се подвизавам из форумите, а това са вече 6 години, за съжаление, май за случай като на Слънце с върнати 3 на 5 ден чувам за пръв път, но в края на краищата аз мисля, че трябва да се доверим на преценката на док, доказал е, че много често е правилна.  Peace



Благодаря Скарлет,наистина ми върнаха 3,предвид възрастта ми,на 41г съм.
Един на 5 клетки,2-ри на 7,и трети на 8 и половина или нещо такова...

# 94
  • София
  • Мнения: 16 691
Ти при кой смяташ да продължиш в Щерев  пак или в друга клиника?
Душичко, имам час при Стаменов и след това ще реша.....надявам се да се харесаме и при него да продължа....

# 95
  • Варна
  • Мнения: 801
Имам 1 трансфер на 3ти ден и един на 5ти ден все с отлични ембриони и двата пъти отрицателен резултат,

# 96
  • Мнения: 1 902
Здравейте!Предстои ми трансфер на 1 ембрионче на 5 ден,но за сега се е разделило на 6.Дали има някакви шаансове да се хване,не трябваше ли вече на повечко да е разделено?Това кой стадий се води?Извинете за тъпите въпроси,но ми е за първи път и незнам какво да мисля вече.

# 97
  • София
  • Мнения: 16 691
На кой ден се е разделило на 6? На 3-ти ден ли?
На 5-ти ден е стадий бластоцист и тогава е разделено на много, тоест не могат да се преброят....

# 98
  • Мнения: 1 902
На кой ден се е разделило на 6? На 3-ти ден ли?
На 5-ти ден е стадий бластоцист и тогава е разделено на много, тоест не могат да се преброят....

Днес като ми се обадиха-4 ден,ми казаха че е разделен на 6 ембриона,вчера е бил на 5.Дали ще се раздели още до утре,дано.

# 99
  • София
  • Мнения: 23 197
За 4 ден е на малко разделен, но пък щом продължава да се дели е добре.

# 100
  • София
  • Мнения: 16 691
Малко е- да....а защо не са направили трансфер на 3-ти ден, като е само 1 ембрион???
Съветът ми е на 5-ти ден, ако не е стигнал бластоцист, хубаво да си помислиш дали да има трансфер....в коя клиника си и при кой доктор?

# 101
  • София
  • Мнения: 23 197
Е, чак пък съвети да няма трансфер  Rolling Eyes
Има родени деца от недобри ембриони, ама от нетрансферирани още не съм чувала.

# 102
  • София
  • Мнения: 16 691
Недобри да...но на 5-ти ден трябва да е бластоцист, макар и с недобро качество...на някои места ги чакат до 6-ти ден, за да видят дали ще станат бластоцисти...
Ами това всеки сам си го решава, аз само подсещам, че може би има и лекари, които биха направили трансфер, само и само да вземат парите на хората....

# 103
  • Мнения: 1 902
При доктор Персенска съм.Вчера 3 ден ме извикаха за трансфер ,но предния ден имах леко кърваво зацапване,според Персенска не беше спряло напълно и реши да не рискуваме.За това реши да го направим на 5 ден трансфера.Ако не е стагнал ембриона до бластоцист  означава ли че шансовете на имплантация намаляват?

# 104
  • Мнения: 81
Pimi,щом док е казала така по-добре разчитай на нейната преценка.Не съм сигурна дали някое от момичетата тук е с диплома и опит необходими за категоричен отговор на въпроса ти  PeaceДано ембриончето да е упорито и да се захване здраво за тебе.Успех ти пожелавам  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт