Лакове за нокти - тема 50

  • 34 619
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 71
Денси   bouquet  bouquet Hug

Ползвам и аз като повечето от вас олиото Avoplex и Интензивния крем от същата серия на ОПИ. Наскоро обаче си взех за проба и ето това и съм много доволна също:

Определено кожичките ми се чувстват в пъти по-добре при редовното ползване на олиото, особено през зимния период!

За любими лакове  newsm78 newsm78 и аз като Мишчица, много трябва да мисля!

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Честита 50-та темичка, момичета!   bouquet

Много ще ми е трудно да избера 3 или 5 любими лака, но ще се опитам.

OPI Smitten with mittens
Essie Turquoise & Caicos
Zoya Reva

За кожичките ползвам тези неща:

Ползвах CND Cuticle Eraser миналата зима, но няма дълготраен ефект върху моите кожички поне, а от горните съм сравнително доволна, особено от маслото в металната кутийка. Мисля да пробвам на Лъш след като свърша наличните.

Днес Тиарата отнесе мноооого комплименти и дори една колежка, която лятото ме разпитва за Зоя Али днес пак ми задава разни въпроси.  Mr. Green Друга пък пита колко вида лак е това. Трета ми казва, че имала много лакове (50-60), а като влезнела в магазина неможела да си избере, защото искала да има всичките.  Joy
Като съм заговорила за "глитъри", Тиарата не е мръднала почти, може би издържа заради основата под нея. Ринг ми се обели за ден. Само на двата ми средни пръста има по съвсем леко обелено връхче, но си го виждам само аз. Ще я свалям обаче, защото е израстнала (очудващо, а няма и 4 дни откакто съм с нея/орлито). Надявам се, че 2-та слоя Шампанско ще ме улесни и няма да са ми надрани ноктите.  Blush
Ето и снимка: http://media.snimka.bg/9952/026159964-big.jpg
 
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора.  Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 90

И аз съм с това момента и съм доволна,при положение че не се мажа всеки ден. Също като си мажа ръцете с крем по-обилно гледам да втривам около ноктите Peace

Честита ни юбилейна темичка  bouquet  И за Денси   bouquet ,която всеки път ни я прави Heart Eyes

И на мен много ми хареса маникюра на Ноар,много е свежичък Heart Eyes

В момента не мога да кажа кои са ми 3те любими лака.Обикновенно гледам да ги подбирам като купувам и общо взето всичките си ми харесват Mr. Green Heart Eyes

# 18
# 19
  • Мнения: 1 224
Аз като три любими лака ще посоча

OPI My chihuahua bites! - http://www.flickr.com/photos/cucumpear/4519040630/

Rimmel Lemon drop http://www.youvegotnail.com/wp-content/uploads/2011/02/Banner-Ri … el-Lemon-Drop.jpg

И къде без Catrice Miss Piggy който вчера си взех за първи път, но вече много обичам  Heart Eyes

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ4ZQah54gXNjo5CQ_h-NqM7 … QhMoClN6kssIfLIia

Моите кожички са постоянно напукани, съответно постоянно си мажа ръцете с крем  ooooh!
Какво масло за кожички ще ми препоръчате ?

# 20
  • Мнения: 5 001
Мишчица, не е това реалния цвят, по-светъл е, но пак е хубав.

Мишинаторка, нали затова точно е тамата  Laughing чети и си харесвай някое.

# 21
  • Мнения: 1 224
Мишинаторка, нали затова точно е тамата  Laughing чети и си харесвай някое.
Пък на мен ми се стори, че е за това кой от какво е доволен и маже по принцип, дори и да няма нужда. 

# 22
  • София
  • Мнения: 10 309
Разписва се в новата тема с един много нежен лак...
Dior Waterlily


https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

Любимите ми лакове, май са много, но първият за който веднага се сещам е OPI Royal Rajah Ruby...
Харесвам много Chanel Rouge Carat, OPI From A To Zurich, RBL 360, DL Glitter in the Air, CND Urban Oasis.

За кожичките ползвам LUSH Lemony Flutter, CND Solar Oil.

Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 16:30 от nad_tab

# 23
  • Мнения: 94
За кожичките използвам:
1) олиото на Erre Due, което мажа винаги след лакиране;
2) Avoplex на OPI, което не очаквах да има такъв добър ефект, предвид малкото време, през което съм го използвала; мажа го почти всяка вечер;
3) оранжевият балсам на Avon, който Нинчето показа; рядко се сещам за него;
4) Burt`s Bee - също има много добър ефект в/у кожичките ми, но малко ме дразни консистенцията;
5) използвах преди балсама на Avon с роза - също много добро;
През целия ден използвам кремове за ръце. Вечер, преди да си легна, също омазвам хубаво ръцете и после олио/балсам за кожички. Simple Smile

Почти всички лакове, които имам, са ми любими. Всеки си има сантиментална стойност. Peace
Lobster-ът на OPI на колко слоя покрива?

# 24
  • София
  • Мнения: 10 309


Lobster-ът на OPI на колко слоя покрива?


На два тънки или един по-дебел, много покривен!

# 25
  • Мнения: 1 711
         За кожичките се сещам рядко. Не ,че нямам продукти, просто въпрос на навик явно. Просто в този сезон редовно си мажа ръцете с хубав подхранващ крем, съответно наблягам и на кожичките. А това масло на AVON в металната кутия редовно ли е в каталога? Сякаш за пръв път го виждам.

# 26
  • Мнения: 430
Честит юбилей и от мен. Вчера поръчах Сеша, днес пристигна на цена 24 лв.с доставката на място Mr. Green Да ми е честит. Но пък е страхотен, пробвах го не ми се отдръпна на мен, лакирах го в/у абсолютно сух лак. Много блясък, страхотен е.
За кожички ползвам на Перфект едно зелено масло, което мирише страхотно, но аз по-принцип ги режа за което много съжалявам, че стават много груби като израснат.
Лакове ми е трудно да изброя, много са.
За ръце използвам червеният крем на гарние.

Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 16:53 от 4eri.

# 27
  • Мнения: 5 001
Мишинаторка, нали затова точно е тамата  Laughing чети и си харесвай някое.
Пък на мен ми се стори, че е за това кой от какво е доволен и маже по принцип, дори и да няма нужда. 
Нещо не те разбирам, щом сме доволни от нещо значи може да го препоръчаме или?

# 28
  • Мнения: 1 224
Мишинаторка, нали затова точно е тамата  Laughing чети и си харесвай някое.
Пък на мен ми се стори, че е за това кой от какво е доволен и маже по принцип, дори и да няма нужда. 
Нещо не те разбирам, щом сме доволни от нещо значи може да го препоръчаме или?
И аз не съм сигурна, че те разбирам, ама както и да е.

Не ме интересува просто някой хубав продукт, интересува ме такъв за напукани кожички.
Тоест да е някой силно хидратиращ, а не примерно "хубаво ухаещ".
Дано този път бях по-ясна.

# 29
  • Мнения: 0
Честит ни юбилей!  Hug
Аз ползвам OPI Avoplex (ексфолианта) и Lemony flutter, но току що свърши и го замествам с един австралийски балсам с екстракт от папая. Но зимата колкото и да се мажа, кожичките ми стърчат и са адски сухи. Много е досадно  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 16:29 от Rangua

Общи условия

Активация на акаунт