Семейните уикенди

  • 10 270
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 51
 Може, а и не само може, щом казваш-така е! Simple Smile Аз така не мога, обаче... опитвам се да съчетавам хобитата си, удоволствията и срещите с любимите хора. Дори понякога, ако на мъжо му остане време (през седмицата, става въпрос) ходим да пием бира двамата с малката и всички ни гледат като изоглавени. Laughing За протокола: тя не пие бира! Mr. Green
 Вече един месец я взимам и с мен на тенис... аз играя, тя отстрани се занимава с нещо или някой Blush

# 61
  • София
  • Мнения: 2 217
Ние сме изчерпали всичко с деца и без деца. Търсим си трети за секс през уикендите. Може да е мъж с жена си, мъж с мъжа си /уха!/ и жена с жена си.... Joy

# 62
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Ние сме изчерпали всичко с деца и без деца. Търсим си трети за секс през уикендите. Може да е мъж с жена си, мъж с мъжа си /уха!/ и жена с жена си.... Joy

Това не е тройка, а суинг. Май има такива клубове, потърсете.  Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 2 217
Ние сме изчерпали всичко с деца и без деца. Търсим си трети за секс през уикендите. Може да е мъж с жена си, мъж с мъжа си /уха!/ и жена с жена си.... Joy

Това не е тройка, а суинг. Май има такива клубове, потърсете.  Laughing


Казвам, че може И да е с партньор.... Mr. Green

# 64
# 65
  • Мнения: 958
  Относно кафето с приятелки-не ми се вярва Вие да не го правите!
 
Вярва ти се или не, не го правя. Откакто съм родила, за 4 год, съм ходила на кафе с приятелка всичко на всичко 3 пъти общо.

Савина, и аз съм така. И от за тези 3-4 пъти кафе "по женски" двата случая са били, когато приятелка дойде да ме види в офиса през почивката.

# 66
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Как минава денят ви (уикендите) с половинките ви ?
Какви занимания си откривате,гледате ли филми?
Лежите ли си в леглото заедно,изобщооо как минава денят ви ?



Той се излежава ,аз Не - ставам за да оправям децата , закуска , преобличане ......
Обикновено ежедневието ни е свързано с тях, разходки , игри ......
Лежим си ,докато спят .....Обикновено аз съм инициатора за излизания,забавления , разходки , рядко се случва той да поеме нещата в негови ръце...

# 67
  • Мнения: 0
Аз съм ранобудника вкъщи и сутрин ходя на фитнес, жена ми и детето си поспиват малко повечко. После някъде из градинките в София и така. Не знам как да изкарам жена ми извън София, мен хич не ми се седи уикендите в София... Така че ако имате идеи, давайте Simple Smile

# 68
  • Мнения: 30
ходим на разходки Heart Eyes но от отдавна не сме излизали никъде... за товва сега ще го водя за рожденият ден на екурзия

# 69
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 463
разходки,кафета с пиятели абе гледаме да се забавляваме

# 70
  • Мнения: 202
Ние почивните дни сме по язовирите- семейно споделяме хобито на Соте  Grinning

Даже слизаме до плажа по-рядко , а ми е на 10 мин път.

Готвим заедно, чистим, понякога само се излежаваме и играем с дребния..всичко зависи от настроението  Grinning

# 71
  • Мнения: 1 610
Недочаках уйкенда ... Вчера, бяхме с  8год ми син на Варадеро - кв Левски.
Много добре беше...отлично  Peace - пързалка, чисто, прохладно  и страхотна музика- Васил Петров, Синатра.. джаз FM - приятно бях изненадана...
Само една забележка имах... присъствието на 3 особи по монокини. Едната беше изключително пищна и ...бога ми, добре, че мъжо не беше с мен...Горкия щеше да има розови сънища newsm46.... седмици наред...
Другите две се губеха пред силиконовия ангел...
Мисля, че в градския басейн приличието трябва да е  задължително. Монокините са за морето и по осамотени местенца...
Уважаеми дами!!! всички , дедо Боже ни е дарил с красота и чар... Нека ги споделим с най - близките хора... И да възпитаме децата си със стил. 

# 72
  • Мнения: 571
А'й сЯ не са ми силиконки и 2 деца откърмих.Ама като ми е кеф що да не ги показвам

# 73
  • Мнения: 1 610
А'й сЯ не са ми силиконки и 2 деца откърмих.Ама като ми е кеф що да не ги показвам
ooooh! ooooh! дан не тЪ видя  #2gunfire да си вееш минджЪтЪ на басейна, че съм решила друг път да СЕзИРвирам ОООрганЬите на редЪ!!!


В топли Европейски страни /да не четкам самочувствието на чужденките /.....дори на плажа край морето, не видях нито една жена без горнище на бански... !!!   

...на африканците им е простено.... - те  още се интегрират в цивилизацията и.... не са яли от онова дърво в рая....


 

# 74
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 767
Обикновено ходим на разходка с детето, но тъй като градът ни е малък местата за развлечени са сведени до минимум.

Общи условия

Активация на акаунт