Професионални серии за коса - 28

  • 51 548
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21 275
Май ще се налага да я режа,като ви чета , а хич не ми се ще ...  ooooh!
а този крем какво прави ?   newsm78

Последна редакция: нд, 22 яну 2012, 10:47 от малката лисичка

# 16
  • Мнения: 75

Благодаря за идеята за ботокса да се ползва като финиш. Обичам експерименти и ще го пробвам. Само да питам: dachita, на влажна коса ли нанесе продукта?  

И на леко влажна (преди сешоара ) и на суха ( преди пресата). Нанесох точно както обикновенно нанасям финиш : сложих няколко капки от серума на дланите на ръцете , разтрих и нанесох от средата на дължините към краищата.

# 17
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Незная дали боите на Алфапарф горят косата,но скалпа определено гори.Преди два дена боядисах майка ми с тази боя, цялата и кожа по главата "изгоря".Аз отдавна  съм спряла по тази причина да я ползвам.Сега карам на Виталитис или Шварцкопф-"Блонд ми"(с това работят фризьорките тук).

# 18
  • София
  • Мнения: 580
Здравейте дами,
Алена, благодаря за темата!  bouquet
Feeling, много ти благодаря за съветите и персоналното внимание, надявам се да не ти досаждам!:hug:
Знам, че е рано да докладвам някакви резултати, но момичета, наистина забелязам промяна в положителна насока още от първото поставяне на: еластайзер, шампоан Kerastase Bain de force, след това  Бустер Серамиди заздравяване на фибрата Kerastase и Концентрат Олео-фюжън и на финала Двуфазен балсам без изплакване Lakme L2. Резултата видимо по-жива, еластична коса с много блясък. Сега се колебая, дали да не взема и протеина в две стъпки и реконструктора на Афоджи. Rolling Eyes Поръчах и Kerastase Force Architecte, но ще дойде след около седмица.
Продължавам, обаче да се колебая на коя боя за коса да се спра.
Аз за Алфапарф си казах мнението - гори и косата и скалпа.

Последна редакция: нд, 22 яну 2012, 14:48 от Cesari/ Olia

# 19
  • Мнения: 5
Може ли някой да сподели мнение за някой продукт на тази марка http://www.rollandhairtrends.ca/index.html
Май Русалка е ползвала техни продукти  newsm78

# 20
  • Мнения: 5 832
И аз с въпрос. Някой да има наблюдения върху продуктите на Dikson или Crawford?

# 21
  • Мнения: 1 282
Може ли някой да сподели мнение за някой продукт на тази марка http://www.rollandhairtrends.ca/index.html
Май Русалка е ползвала техни продукти  newsm78
Имам две техни маски за коса. И двете ми харесват, но това се отнася за моята коса.
Ползвала съм и една ампулка като финиш и тя ми хареса.


Благодаря за идеята за ботокса да се ползва като финиш. Обичам експерименти и ще го пробвам. Само да питам: dachita, на влажна коса ли нанесе продукта? 

И на леко влажна (преди сешоара ) и на суха ( преди пресата). Нанесох точно както обикновенно нанасям финиш : сложих няколко капки от серума на дланите на ръцете , разтрих и нанесох от средата на дължините към краищата.
Добро уточнение. Благодаря ти! Ще докладвам.  Crazy Hug

# 22
  • Мнения: 812
И аз бих искала Алена да сравни протеина на Милк Шейк и Афоджии    Peace

# 23
  • Мнения: 5
Благодаря Анч  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 221
Dachita  Hug преди време ползвах този концентрат на  Лакме http://zlatnaribka.com/koncentrat-za-uvredena-kosa-lakme-repair- … -ml-230-1719.html Бях взела няколко и понеже имаше помпичка реших да пробвам да пръсна вместо финиш малко количество само за краищата без после да отмивам. Тогава косата ми беше  на руси кичури, които бяха доста сухички и трудни за контрол, но с този концентрат доста „кротваха“  Mr. Greenи ефекта беше страхотен даже след първия опит така си продължих с ползването им. Една ампулка на 3 пъти я ползвах. Като прочетох какво си направила с Файберсютика затова хич не се и замислих да пробвам Mr. Green.
Аз обаче вчера се боядисвах и като подготовка по този случай в 3-4 миенета преди това здраво се напротеинчвах с реконструктора на Чи и 2.мин. реконструктор на Афоджий като и двата ползвах с шампоана за изтощена коса на Афоджий и редувах.
Вчера направих корени, измих с Дийп Кеър, сложих ампулка Файберсютик и след 5 мин. сложих отгоре маска Дийп Кеър, постоях с шапка и след 30 мин. минах с активатора и измих.
Докато миех боята си усетих косата като суха и като че е изгорена, после след  ампулата и маската беше супер жива и хлъзгава, даже като минавах с активатора направо си беше лигава. После естествено сложих за финиш на мокра коса от файберсютика  Laughing и суших с четка и сешоар. Е, много готино се получи наистина и миришеше супер  Heart Eyes, обаче аз го правих късно вечерта и легнах веднага, а на сутринта вече имах стърчащи тук там връхчета  Rolling Eyes.
Косата ми е до рамото и е на етажи и с прическа, след лягане едиствено  кремчето на Чи ми е задържало.
Определено пак ще пробвам, но си мисля, че сега малко попресуших с протеините и ефекта беше хубав, но за кратко.

Sladurka видях, че a.l.e.n.a. ти е отговорила за Файберсютика  Flutter.


Анч, чета всички мнения и всички са ми интересни, но преценявам  на кое да се доверя, защото съобразявам прочетеното от споделения опит, с това какво е нужно на моята коса, кога и дори с какви средства разполагам. Теб съм те следяла винаги, защото косата ти е подобна на моята и ми е бил интересен опита ти, била си ми полезна и продължавам да следя мненията ти, но направило ми е впечатление още, когато само четях без да пиша, че си едно от момичетата, което наистина проявява заядливост към a.l.e.n.a. и то открито, така че не се сърди, ако понякога й задаваш обикновен въпрос, а ние пак откриваме заядлива нотка.

a.l.e.n.a.  - благодаря ти за всичко!   bouquet Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 41
МОмичета, някакви отзиви за новите абсолют рипеър? Поръчах си маската 500мл и шампоан 250, като преди това съм използвала само старата маска и бяь доволна.  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 75
aiki_ira , Hug ще се пробва и концентрата на Лакме  Simple Smile

Моята коса е също до рамото , на етажи и с прическа. Тъй като я изрусявам ( а и ме подстригват с филиране ) проблем са ми връхчетата ( сухи , често хвърчащи и изглеждащи изтънели).Отделно косата ми е чуплива , а аз я нося винаги права.
Та ... за да не я третирам непрекъснато и сутрин като стана да не е "хвърчаща" , вечер когато лягам я връзвам , но по мой си начин ... Blush
Разделям косата на две половини : горната част над ушите я връзвам ( леко колкото да се прибере косата ) нагоре тип "фонтанче" , а останалата (долната част) също без да стягам прибирам на опашка плътно до врата . По този начин косата ми когато стана не е разпиляна , а в горната част имам запазен обем.
Отделно на  2-3 ден в повечето случаи косата се омазнява , а при мене обратно краищата и стават по -сухи . С фиберсютика връхчетата при мен си останаха мекички (хидратирани ) , а не както друг път сухи.
    

# 27
  • София
  • Мнения: 38
Здравейте   Simple Smile
Искам да дам отзив от реконструктора с кератин и зелен чай на  ApHogee.
Спечелих го на томбола и много се зарадвах, защото отдавна мислех за него... а и по принцип не печеля нищо.
 
Ползвам го близо две седмици след всяко миене на косата.
Ами доволна съм, косата ми става "плътна", мека но не много. Добре подредена, жива и лъскава.
Супер ми се отрази на косата /изрусена, напоследък суха по краищата/.

Между др. очаквам  и тези неща   с голямо нетърпение:

кератинов 2-минутен реконструктор ApHogee,   
концентрат за дълбоко възстановяване Loreal Renew C,
флуид за суха коса Kerastase Oleo Relax,    
еластисайзър Philip Kingsley Elasticizer.

Много искам флуида на Kerastase да помогне за краищата.  Blush
 
Поздрави    bouquet

Последна редакция: нд, 22 яну 2012, 20:35 от Dessi_8313

# 28
  • Мнения: 21 275
Здравейте   Simple Smile
Искам да дам отзив от реконструктора с кератин и зелен чай на  ApHogee.
Спечелих го на томбола и много се зарадвах, защото отдавна мислех за него... а и по принцип не печеля нищо.
 
Ползвам близо две седмици след всяко миене на косата.
Ами доволна съм, косата ми става "плътна", мека но не много. Добре подредена, жива и лъскава.
Супер ми се отрази на косата /изрусена, напоследък суха по краищата/.

Между др. очаквам  и тези неща   с голямо нетърпение:

кератинов 2-минутен реконструктор ApHogee,   
концентрат за дълбоко възстановяване Loreal Renew C,
флуид за суха коса Kerastase Oleo Relax,    
еластисайзър Philip Kingsley Elasticizer.

Много искам флуида на Kerastase да помогне за краищата.  Blush
 
Поздрави    bouquet

Страхотно да имаме отзиви за него  HugПомня,че ти беше мацката с много хубава коса,ще се радваме да те чуваме по-често

# 29
  • Мнения: 372
Cesari/ Olia, много се радвам на добрите новини.     Hug

Общи условия

Активация на акаунт