Отговори
# 675
  • TX
  • Мнения: 593
Боре, сама ли си ги правиш? Mr. Green
Mr. Green колим прасето

Вела, пускай жалба! Макар и да е предизвестен отговора, по добре да се бучи, нали?
Peace

# 676
  • Мнения: 47
Момичета,никой ли няма от ж.к.Балик?  Thinking

# 677
  • Мнения: 774
Аз съм от Балик,но не от 53 бл.

# 678
  • Мнения: 200
За гинеколога разбрах сега остана и за уролога, някой да ми препоръча... Ако е възможно Simple Smile  Laughing

GERITO_77, в "Имаш поща" със сигурност са по добри от нас Grinning
Предлагам ви да изгледате съботното предаване......  ooooh! hahaha

# 679
  • Добрич
  • Мнения: 795
Че то в Добрич нали има само един уролог Simple Smile аз веднъж съм ходила,доволна бях.

# 680
  • Мнения: 200
Еее Sneakers , чичо ми Гугъл друго каза и аз затова реших да питам Simple Smile

Относно заглавието мисля, че тия дни отново ще важи  Laughing

Слама Боре сигурно е от тия 2 за левче Simple Smile Аз пък незнам що ама много обичам кренвирши и по принцип месните продукти  Flutter Simple Smile

# 681
  • Мнения: 2 821
Да ти кажа, Ленка, като прочетох това и вече нямам надежда за салама Laughing в закуските на децата.  Mr. Green

# 682
  • Добрич
  • Мнения: 958
Салам ... маргарин ... то и толкова ги има в сандвичите. Чудя се аз, по какъв начин е спечелила обществената поръчка тази фирма за доставка на закуските  newsm78
Например в Талев им дават всяка сутрин безплатна закуска, която няма нищо общо с нашите /не че е много здравословна/. Странно, но явно е индивидуално за всяко училище. Както и с допълнителният час по физическо  Wink

# 683
  • Добрич
  • Мнения: 795
Наистина ли,може,аз всъщност търсих преди известно време,сега може и да има нови кабинети.
Ще има ли сняг и при нас сутринта? Според мен да Simple Smile

Освен това,усетихте ли земетресението тази вечер? Беше леко,но у нас се усети,на 7-ми етаж. Епицентъра е бил в Черно море.

# 684
  • Мнения: 149
Търся дистрибутори за новата козметична компания ТиАнде.  - екскулзивна козметика за красота и здраве. Налични са над 700 продукта на изцяло натурална основа и по древни, доказани източни рецепти, с тибетски билки на изключително добра цена.
Компанията току-що навлиза у нас и е подготвила за Вас чудесен план за доходи, като:
- 35% дистрибуторска отстъпка за Вас от цената на продуктите по каталога и
- 54% надценка, ако продавате надребно в магазин или в интернет магазин и
- още от 5% до 37% доход от стойността на поръчките, които правят хората след Вас и
- още до 15% ако откриете офис за Вашия регион.
Предлагам и такива продукти за тези който се интересуват.Предлагам каталог на лични както и информация за всеки продукт.Единствена по рода си плацентна серия.Както и козметика със змийска мас

# 685
  • Добрич
  • Мнения: 5 481
Салам ... маргарин ... то и толкова ги има в сандвичите. Чудя се аз, по какъв начин е спечелила обществената поръчка тази фирма за доставка на закуските newsm78
Например в Талев им дават всяка сутрин безплатна закуска, която няма нищо общо с нашите /не че е много здравословна/. Странно, но явно е индивидуално за всяко училище. Както и с допълнителният час по физическо  Wink

kemi, наистина ли се чудиш?

Това е от днес:




Допълнителният модул на часовете по физическо възпитание обикновено се дава за допълване на катедра и може да бъде само единия срок.

# 686
  • Мнения: 161
Здравейте!
Отдавна чета из темите, но все не се решавам да пиша и най-накрая се реших да постна и аз Simple Smile
Чудих се с какво да се представя: Казвам се Николета на 21 год. съм и съм мама на малък момък на име Мартин на 1г и почти 5 месеца

# 687
  • Добрич
  • Мнения: 5 481
Добре дошла, Николета!

# 688
  • Добрич
  • Мнения: 958
Добре дошла, Николета!   bouquet
Няма нищо страшно при нас. Всеки пише това, което го вълнува. Нашите деца са малко по-големички, но има мами и с по-малки дечица. По принцип когото не уплашим, става част от нас  Grinning

# 689
  • Мнения: 2 821
По принцип когото не уплашим, става част от нас  Grinning

 Laughing

Здравей, Николета! Честит имен ден!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт