WEIGHT LOSS хапчета ???

  • 114 377
  • 320
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 0
Да Ви кажа честно че доста странно изглежда всичко това... Оня ден поръчах Caralluma, обаче до сега никой не ми се обади. Имате ли координатите им да мога да се обадя и да откажа поръчката си?

# 256
  • Мнения: 1
здравейте момичета,

знам, че е в друга тема, но сега пия Alcachofa forte- майка ми решила да ми го поръча, въпреки че при нея не е дало никакъв резултат. е, както каза тя: "аз съм вече жена на възраст и може на теб да ти помогне".

трети ден ми е и вече има резултат. след качените 4 кила, след спирането на weight loss, съм на 3,5 кила загуба от Alcachofa. само че е ужасно на вкус и ми идва да се изповръщам от него, но очевидно работи Simple Smile за сега де... кой знае каква ще стане до 14-тия флакон?

# 257
  • Мнения: 0
Какъв е този продукт? От каде може да се купи? кажи нещо повече newsm78

# 258
  • Мнения: 2
zdraweite dnes popadnah na tozi sait i me zaitrigova mnogo i mislq da gi probvam vse pak nishto ne gubq vuv saita ima telefon za kontakt 00359 2491 6270 az lichno dnes govorih dwa puti s edin i sushti chovek Simple Smile 

# 259
  • Мнения: 0
Мерси. Говорих с един много симпатичен и компетентем мъж! Въпреки всички лоши киоментари, реших да поръчам две опаковки. Надявам се че няма да съжалявам.

# 260
  • Мнения: 0
И аз се боря с излишните килограми, имам още 8 за сваляне... Тези хапчета weight loss съм ги пила и не ги смятам за особено ефикасни, но поне нямах никакви странични ефекти за които пишете. Чувствах се съвсем нормално. Отслабнах с около 4 кг, не обещаните 10-12, а  изпих почти цяла опаковка. Сега реших да спортувам и да се храня по здравословно. малко скептично съм настроена към подобни продукти, може да се пробва, но няма смисъл да разчитаме само на тях  Peace

# 261
  • Мнения: 0
здравейте!
въпреки всиЧки лоши отзиви, които прочетох във форума, поръчах си тези хапчета.Важно за мен беше че на страницата на рекламаТА има координати на доставчика. Не знам защо сте писали, че няма връзка с тях! Обадих се по телефона на номерА,който са посочили и говорих с едно приятно момиче, което с подробности ми разказа за продукта.Така че впечатлението ми беше ДОБРО. Тогава още се въздържах да ги поръчам , изчаках 3 дни и се обадих пак. Вдигна мъж който съЩо беше доста компетентен, тогава реших че ще си поръчвам. Приемам ги вече една седмица -не ми се яде, пия много вода. Виждам, че отслабвам-усещам го вече в талията когато се обличам. стискайте палци-продължавам с хапчетата.Ще ви пиша по-нататък!

# 262
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ,МОЛЯ ДА МИ НАПИШИТЕ ТЕЛЕФОНА ИЛИ АДРЕСА НА КОЙТО МОГА ДА ВЪРНА ОБРАТНО ХАПЧЕТАТА  WEIGHT LOSS.ИМА ЛИ УСПЕЛИ С ПОЛУЧАВАНЕ НА ПЛАТЕНАТА СУМА.БЛАГОДАРЯ ВИ.

# 263
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Вижте аз на какво попаднах https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png и https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png разгледайте внимателно как едни и същи хора са с различни имена и свалени килограми Simple Smile А ето и една фрапираща снимка Simple Smile и дано се е получило защото не им разбирам на новите системи във форума, но и линковете са достатъчни да се разгледат

# 264
  • Мнения: 0
Вчера получих хапаетата... днес започнах да ги приемам, ще видиме...

# 265
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ,МОЛЯ ДА МИ НАПИШИТЕ ТЕЛЕФОНА ИЛИ АДРЕСА НА КОЙТО МОГА ДА ВЪРНА ОБРАТНО ХАПЧЕТАТА  WEIGHT LOSS.ИМА ЛИ УСПЕЛИ С ПОЛУЧАВАНЕ НА ПЛАТЕНАТА СУМА.БЛАГОДАРЯ ВИ.

Здравей, това е телефонният номер, който получих от тях като ми се обадиха за потвърждение на адреса (надявам се да е актуален): 02 49 16 270. на този номер се свързвах с тях относно рекламацията. на мен лично ми върнаха парите. успех!

Последна редакция: вт, 24 юли 2012, 14:48 от desi_kotenceto

# 266
  • Мнения: 0
ето  ме и мен отново!обещах ви, че ще ви пиша за ефекти от приемането на хапчетата!пия ги вече 2 седмици и наистина забелязвам разликата.Кантарът ми показва  3 кг по-малко, но струва ми се че  килограмите са повече. лицето ми изглежда по-слабо и наистина вече нямам апетит.ефектът много ме окуражи и за да го увелича започнах да карам колело Laughingмисля, че с малко повече усилие резултатът ще е наистина впечетляващ.знам,че  много от вас не са доволни, но на мен продуктът ми действа-не че искам ду му правя реклама, пиша ви честно:)

# 267
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ,МОЛЯ ДА МИ НАПИШИТЕ ТЕЛЕФОНА ИЛИ АДРЕСА НА КОЙТО МОГА ДА ВЪРНА ОБРАТНО ХАПЧЕТАТА  WEIGHT LOSS.ИМА ЛИ УСПЕЛИ С ПОЛУЧАВАНЕ НА ПЛАТЕНАТА СУМА.БЛАГОДАРЯ ВИ.

Здравей, това е телефонният номер, който получих от тях като ми се обадиха за потвърждение на адреса (надявам се да е актуален): 02 49 16 270. на този номер се свързвах с тях относно рекламацията. на мен лично ми върнаха парите. успех!
МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ !

Последна редакция: вт, 24 юли 2012, 18:33 от tanq_1301

# 268
  • Мнения: 0
Здравейте,
и аз да изкажа мнението си за хапчетата Weight Loss, в началото на тази година съпругът ми си поръча хапчетата, изпи малко повече от половината и ги спря. Имаше ефект от 2-3 кг. Преди около месец реших и аз да ги пробвам, честно казано не ми се изхвърляха, а и знаех че мъжът ми няма да се отнесе сериозно към тях и да ги пие редовно. Изпих 25 хапчета в продължение на 2-3 седмици, къде изпивах 2 хапчета на ден, къде по едно. Някои от вас споделят, че им се е загубил апетитът. Всъщност така се случи и при мен. За тези седмици свалих 3 кг, ще видим по нататък дали ще си ги върна или не. Даже се чудех дали да не си поръчам още една опаковка. Hо всъщност съм разколебана, защото когато ние поръчахме Weight Loss, активната съставка беше акай, сега виждам че има две различни реклами на "същия" продукт, като активната съставка е различна и в двете реклами. В едната пише следното: Purpura bacca е чудесен плод, произхождащ от горите на Амазонка. Той има най-висок показател ORAC (информиращ за количеството антиоксиданти, играещи главна роля при отслабването); в другата: Euterpe Oleracea е чудесен плод, произхождащ от горите на Амазонка. Той има най-висок показател ORAC (информиращ за количеството антиоксиданти, играещи главна роля в отслабването). Само се надявам да не сме нанесли не поправими вреди на здравето си.

# 269
  • Мнения: 0
Боже,благодаря за тази информация,защото днес щях да си го поръчвам!Добре че влезнах и прочетох мнението ти...... благодаря искренно

Общи условия

Активация на акаунт