WEIGHT LOSS хапчета ???

  • 114 375
  • 320
  •   2
Отговори
# 285
  • Мнения: 161
А бе ,Павка,дай нек'во инфо за Otslabvane Forte!В Гугъл нищо няма!Хапчета ли са,как се пият,от къде ги поръча,к'ви пари са? Thanks!

# 286
  • Мнения: 1
аз също искам да зная  bouquet Laughing Laughing Laughing

# 287
  • Мнения: 0
http://sln359.weightlossc.com/  tova e reklamata na tezi hap4eta, moje6 da gi pory4a6 po neta ili po telefona, tabletki sa, ot bilki.Az sam platil ok 100 leva za golqma opakovka, posle mi napraviha promociq.zaslujava si bate!

# 288
  • Мнения: 161
Мерси,Павка!Виждам,че сайтът е полски...137 zł  на колко бг.лева е равно ? newsm78  Каква е цената на 1 шишенце,а доставката колко е?Колко ти излиза накрая всичко?Аз искам да пробвам 1 месец(100лв са ми множко  обаче),да видим дали ще има ефект и при мен! Simple Smile

# 289
  • Мнения: 0
DAINE изпращам ти това тук:
http://sln359.weightlossc.com/?l=bg  линк де, натисни там големия клавиш и ще видиш рекламата и заявката.За голямото шише платих ПРИ ПОЛУЧАВАНЕТО 97 лева, аз предварително пари не давам. Вътре има 60 хапа , стигат за един месец, за толкова ползване се полага и гаранцията, дето я пишат. Не съм мислел за връщане на пари, исках да отслабна и отслабнах,желая го и на теб.

Последна редакция: ср, 12 сеп 2012, 17:00 от pavka007

# 290
  • Мнения: 0
не търся приятелки, искам само да споделя, не ме познавате и без това. Фамилията ни е Шишкови, ясно е какви гени носим. Едва ли само това е поводът за развода ми, но с годините наистина надебелях много, та обикновен домашен труд и стълбите в кооперацията ме тормозеха. Как да е, това е минало, както е жена ми, дето откри че не съм за пред хора и я излагам. Ами да си търси кльощав мъж, нейна си работа, аз си гледам себе си. Здравето ми и живота ми са важни, жени много. Лекарят ме поуплаши, сърцето не било добре, а и ставите се пренатоварвали с това тегло. Тази фирма предлага няколко продукта, не знаех какво да избера, но мъжът по телефона ми препоръча безкофеинови за всеки случай, за кръвното налягане. Пих  Weight Loss без кофеин три месеца, за толкова успях да сваля около 15,5 кг, доволен съм, а и джипито ми казва, че кръвното е влязло в нормата и дано се закрепи така. Изкарах от гардероба старите дрехи и направих кашон с „дебелите“, дано вече никога не ми потрябват! Бъдете живи и здрави!

 #2gunfire

# 291
  • Мнения: 0
Млада съм още, мога да си позволя да спортувам и спортувам системно. Смятам, че бягането е
най-евтиния спорт, без капиталовложения. Освен това съм на лека диета. Като допълнение и поддържаща терапия ползвам хапчета Отслабване Форте. Може да не са чак 14 килограма, ама и 8 килограма за един месец също е голям успех. Доволна съм, ще го препоръчвам и на моите приятелки Grinning

# 292
  • Мнения: 0
Здравейте! Simple Smile
Жена ми след раждане качи доста килограми. преди повече от един месец една нейна колежка й каза за Отслабване Форте. поръчахме и сега след 3 седмици сме 5 килограма по-леки. Wink Това наистина действа.

# 293
  • Мнения: 1 095
Брей, колко много новорегистрирани, само за да похвалят чудните хапчета !
Искрено се надявам да е вярно, но съм си научила урока : от новоизлюпени потребители с едно - две мнения да не се подлъгвам.
Ако съм в грешка, относно вашето пребиваване в темата и не сте рекламни лица, то прощавайте !

# 294
  • Мнения: 0
Здравейте всички, пише една млада майка. Родих близнаци преди повече от година. Знаете как е, напълнях много, не вярвах че е възможно да се напълнее за толкова кратко време цели 29 килограма! Да са живи и здрави дечицата ми, добре растат, но освен майка иска ми се да се чувствам и жена. Млада съм и искам да имам самочувствие, не за другите, а основно за себе си. Е, защо не и за другите, всеки иска да изглежда добре. След като спрях кърменето опитах разни диети, за фитнес нямам време, то и дечицата ми са цял фитнес, ама домашен. Много зор ми струваше да отслабна поне малко, не мога да стоя гладна, а и не мога да бъда между хора и да ми свирят червата. Как да е, свалих почти седем кг и нищо повече, теглото ми се закова и не мърда. Мислех си - край, така ще си остана дебела, ще порастат децата ми и ще им се смеят другите, че майка им кръгла като топка /аз съм си нисичка, а сега и дебеличка.../. Не вярвам много на реклами, че и на интернет реклами, друго си е да идеш в аптека или не знам къде, да видиш, да пипнеш. Ама първо съм ги изпробвала тези лекарства от аптеките, не са стока, нищо не се получи макар да са прехвалени. На мой риск пробвах от интернета това Отслабване форте, ами две пакетчета  на промоция и за два месеца поне донякъде влязох в нормата, видимо съм вталена, кантара показва 12 килограма по-малко. За още 2 месеца може и да стана пак както преди. Пък като порастат още малките ще бягам с тях и няма да се захлестявам, както се получаваше доскоро.

# 295
  • Мнения: 0
здравейте! абе, не съм особено  доволен от тези хапчета отслабване, защото отслабнах само 3 кила. не знам дали аз съм кутсузлия или организмът ми е по-шантав, ама при мен не действат чак така както го описват в рекламата, все пак след писането на рекламация поне ми върнаха парите.  Разгеле и на това съм доволен

# 296
  • Мнения: 0
Здравейте, мили дами!  Laughing
Регистрирах се в този форум само защото последните няколко изказвания за Weight Loss хапчетата ме подразниха – за мен те са си реклама!
Затова реших да споделя моята история – предпенсионна възраст, работа на компютър, супербавен метаболизъм и 17 кг в повече; не преяждам, но обичам сладко. Към това – завишен холестерол и кръвна захар, и кръвно, естествено. Жизнено важна необходимост от отслабване, но без гладуване, защото тогава получавам хипогликемия... Реших да започна с гимнастика сутрин – 15-30 минути и с лека диета от протеини и зеленчуци. И с някаква хранителна добавка в помощ. В нета попаднах на Weight Loss и го купих.
Първите няколко дена апетитът ми спадна, но след това вечер започнах да изгладнявам като вълк. Разтърсих се отново за по-подробна информация из нета и, освен че се натъкнах на различните имена под еднаквите рекламни снимки (за което тук е писано), открих и факта, че на по-добра цена от Weight Loss се предлага не екстракт от плод Акай, а лиофилизиран при -40С концентрат на органичен Акай, без други добавки. С тъмночервен цвят, а не розовичък като капсулите на Weight Loss. И – забележете – фирмата, която го предлага, е единствен официален представител на производителя Sambazon Inc. за България и директен вносител. Но това, с което ме спечелиха за клиент е, че в сайта им – след всички изредени положителни качества на плода Акай -  пишеше, че Акай Бери Самбазон не е вълшебно хапче за отслабване, а само удивително полезен плод със супер високи антиоксидантни свойства.
Купих си го на сашета от по 3 грама чист плод (в капсулите Weight Loss, според информацията, получена от radmila77, е само 25 мг!) и в началото на юли  започнах да ги пия – два пакета изпих по две сашета на ден, третия – по едно. Сега съм поръчала още два.
Ефектът при мен за два месеца е минус 6 кг, - 7 см в талията, -8 см в ханша, захарта се върна в нормата и намалих холестерола. И имам много енергия! А, и „пресечен” на два пъти летен грип – нормално за силен антиоксидант. 
На вас, млади дами, моят резултат може и да не ви се вижда значителен, но аз съм доволна, като се имат предвид моята възраст и метаболизъм, а и че през горещия август си хапвах доста сладолед и поизоставих и диетата, и гимнастиката.
Това е личният ми опит. Не съм от фирмата, не ми плащат за реклама и не ми правят отстъпки в цената, за съжаление. Но мисля, че не са измамници и не публикуват снимки „преди и след”. Ако съм ви заинтересовала, ще ги намерите в Гугъла с „Акай Бери Самбазон”; имат страница с представяне на фирмата, името й - Трипинг ЕООД и три телефона. Бъдете здрави!
  bouquet

# 297
  • Мнения: 0
Въпреки това, че рядко пиша коментари, коментарът на "Баба на сладурче" ми изглежда доста подозрително... май вече не може да се вярва на пишещите. Според мен всеки сам трябва да пробва...

# 298
  • Мнения: 0
Здравейте, трезвомислещи читатели на форума, сигурно и вие сте се блъснали в блестящата мисъл, че ако има хубави думи за нещо, то значи са реклама, че и платена може би едва ли не...По тази логика значи смело можем да твърдим, че ако има критично бележки, със сигурност те са антиреклама, разбирай, че някой стои зад нея и плаща с мръсни пари... Ха ха, без коментар Peace

# 299
  • Мнения: 0
danichkata_25
Въпреки това, че рядко пиша коментари, коментарът на "Баба на сладурче" ми изглежда доста подозрително... май вече не може да се вярва на пишещите
.”

Здравейте! Горното изказване ме обиди много, тъй като аз се регистрирах и писах тук само за да споделя личния си опит и да бъда полезна.
Направих сравнението между двата продукта от плода акай за да ви обърна внимание на факта, че не може плодов екстракт от 25 мг да има действие като на 3000 мг чист плод (цитирам инфото на radmila77 от първа страница на темата за съдържанието на Weight Loss: 1 капсула съдържа активни субстанции:
пшенични фибри  50   mg
ябълкови фибри  50 mg
Екстракт от зелен чай  50 mg
Екстракт от плодовете Акай  25 mg
Л-карнитинoв тартарат  100  mg
Хром 20 mcg  (50% от дневната доза). )

Не рекламирам или антирекламирам нищо, ядосва ме това, че дистрибуторите на Weight Loss наблягат в рекламата си не на другите съставки в капсулата, а на плода Акай, а такъв по същество в капсулата няма – има екстраст, който може да е и от семки и обелки. Но дори да е от цял плод, елементарно е, че щом даден антиоксидант (в случая, плодът акай) ускорява метаболизма, то по-голямо количество от него би го ускорило повече. А това изказване от уж писмо на уж Мария Р. (тя е и Моника, и Йорданка... ): „Лично проверих, че в Weight Loss има най-голямо съдържание на натурален екстракт от Акай бери от всички продукти на пазара.”, което просто е чиста лъжа – не се нуждае от коментар.
Що се отнася до другите съставки на Weight Loss, то те са по-малко отколкото в 2 лъжици овесени трици и 3 чаши зелен чай. За Л-карнитина знам, че помага само, ако спортуваш. За хрома, който би трябвало да спре влечението ми към сладко, мога да кажа, че на мен не ми действа.

Може би сгреших като се намесих в разговора ви, млади дами, и накърних нечии интереси, но повтарям, че информацията ми е достоверна просто, защото произлиза от моя личен опит - Weight Loss не ми свърши работа, затова пък съм доволна от Акай Самбазон – какво странно има в това? Освен това, за 120 капсули Weight Loss или 30г чист акай платих 67лв., а за 40 сашета Акай Самбазон по 3г или 120г чист акай – 78 лв.
Ами – това е. Който смята, че изказването ми е подозрително, да се аргументира защо, съгласна съм да отговоря. Бъдете здрави!

Общи условия

Активация на акаунт