Въпрос за ранна бременност и ехограф

  • 4 185
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
В 6 г.с и 2 дни,с вагинален.За тези,които се притесняват от вагиналния ехограф искам да кажа,че при бременни докторите го правят много внимателно и го вкарват много малко,така,че по никакъв начин не може да ви навреди.

# 16
  • Мнения: 943
Първия  път когато отидох на лекар (6-7седмица) веднага се видя сърдечна дейност , не са ме гледали с вагиналния никога и слава богу  Sick

# 17
  • Мнения: 556
При мен чак в 8 г.с. се видя сърдечна дейност с коремен ехограф.

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
Първия  път когато отидох на лекар (6-7седмица) веднага се видя сърдечна дейност , не са ме гледали с вагиналния никога и слава богу  Sick

Ееееее ти ако от вагиналния се плашиш, как си родила?  Mr. Green

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
не са ме гледали с вагиналния никога и слава богу  Sick
Що?  newsm78

# 20
  • Мнения: 28
След 2 дни влизам във втория месец, след няма и 2 седмици съм на преглед за сърдечна дейност.С вагинален или не, за мен няма значение.Това ще ми е второ дете, като се замисля ако правим секс мъжа прониква по дълбоко от колкото гинеколога ще вкара накрайника на видеозона.Смятам че лекарите си знаят работата.
 Дай боже на всички които чакат като мен-лек преглед и безпроблемно бременеене.

# 21
  • Мнения: 70
Здравейте може ли някой да ми помогне в разчитането
Виждате ли нещо
Понеже ходих на гинеколог но никакво внимание не получих и нищо не ми обясни за това че се съмнявах за бременност

# 22
  • Мнения: 4 844
Имате ли вече закъснение? Ако да-направете кръвен тест. Лекарят не ви ли прати за такъв? Какво каза?

# 23
  • Мнения: 70
Имате ли вече закъснение? Ако да-направете кръвен тест. Лекарят не ви ли прати за такъв? Какво каза?

Ами да вече 2-ри ден закъснение
Не лекаря не ме прати на кръвен тест
Прегледа беше пълна 0

# 24
  • Мнения: 6 764
Имате ли вече закъснение? Ако да-направете кръвен тест. Лекарят не ви ли прати за такъв? Какво каза?

Ами да вече 2-ри ден закъснение
Не лекаря не ме прати на кръвен тест
Прегледа беше пълна 0
Направете съвсем стандартен тест за бременност от аптеката. Ако е положителен, изчакайте поне 10 дни закъснение, за да посетите гинеколог. Просто сте отишли прекалено рано, при все това, лекарят е трябвало да ви посъветва да направите тест и да се върнете за преглед по-късно. Просто отидете при друг лекар, но изчакайте за момента да минат 10 дни.

Общи условия

Активация на акаунт