Моето мъжленце сладко, бързам да превърна в ненадминат татко - тема 89

  • 22 040
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39 322
Месечинке, благодаря  Heart Eyes
Минах и през рев. Не става. Главата ми ще се пръсне вече. Около 50-тина салда оправих, остава само още едно, но с разлика от 35х.л. 

# 16
  • Мнения: 960
Мецко Hug Heart Eyes Hug
ЧЕСТИТО ЦВЕТЕ НА МАМА ИВАП   bouquet  bouquet  bouquet
ponyo , ами изследваха ми прогестерон, но заедно с всички други хормони в началото на цикъла, незнам защо...Докторката ги назначи така, а знам че прогестерон се мери по-късно. Даже в лабораторията сестрите и те така ми казаха и аз пак звъннах от там на лекарката и тя каза да го пускам, че то щяло и тогава да покаже ooooh!. Незнам и аз вече ...., не им вярвам много на тия нашите лекари...Ти при кой лекар ходиш, виждам, че си от Бургас?
Момичета, мислите ли, че трябва да си пусна отново само прогестерон, за да видя как са нещата??? Thinking

# 17
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Момичета, погледнах на първа страница списъка на виделите две черти. Та там е и  Кашпичка. Тя обаче не се е похвалила newsm78 Дано всичко е наред и да изкара една щастлива бременност!

# 18
  • Мнения: 39 322
В профила и няма и следа от бременост newsm78. Може да е казано на лични. Но каквото и да е -лека бременост и желая.

Бени, какво стана с промото ?

# 19
  • Мнения: 405
Zapis i ot men..

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Ивапче, честита ти радост! Да расте жива, здрава, енергична. Скорошно възстановяване на теб   bouquet
Мецанке, както винаги страхотно заглавие   love001
Петре, и на мен този един почивен ден до никъде не ми стигна  Confused Според мен най-оптимален вариант е почивните дни да са 3 - 1 за чистене, 1 за контене и 1 за лежане  Crazy
Пуфке, хич не се почесвай по главата, ами действайте, ако се чувстваш добре  Hug
Рейни, пфу, гадно лелище  #2gunfire И според мен това избързване и болка са нещо инцидентно, но ако ще ти е по-спокойно посети лекар  Hug
Имам надежда, драконче ще да е  Grinning
Рокси, според мен, ако в Бургас нямаш лекар, на който да вярваш, се ориентирай за прегледи, изследвания и т.н. към Варна. Няма смисъл да ходиш при "куци" лекари, само за да се самоуспокояваш, че правиш нещо.  Hug
Сигме, дано скоро се оттървеш от чаршафите  Heart Eyes

# 21
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
Меци разкошно заглавие!  Hug Hug  Hug
Дано да ни донесе много късмет новата темичка!
Ивапче честита ти радост!Да бъде весела и здрава, а на теб бързо възстановяване!   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 5 258

Меци, мерсаж за темата  Heart Eyes
И за да не е само запис да повторя въпроса си, някой знае ли добра гинекология в Младост?  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 706
Рокси- аз съм прясна бургазлийка, нямам и 2 месеца тук  Flutter Аз споделих в миналата тема, че съм записала час при д-р Бояджиев. Предишната ми гинеколкожка беше в София- бях доволна от нея , преди да започнем да бебеправим, но след това се разочаровах, не че очаквам кой знае какво внимание, ама тя съвсем ме претупа май  Crossing Arms От една графика с орално мерена температура заключи, че ову липсва ( нямало темп над 37 ), ама да не съм се притеснявала бебето щяло да стане  ooooh! Тъй де , минало и заминало. А прогестерон се изследва на 7-ми ден след овулация. Ти колко графики имаш, ако искаш пусни питането в темата за БТ  Hug Ако е прогестеронов недостиг само, това  мисля че лесно се коригира  Peace
Перуника - и аз това се запитах за Кашпичка, даже щях да превъртам темата назад  newsm78
Рейни- моята беше в Студентски град , не я препоръчвам  Naughty

# 24
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
Каква прекрасна новина  newsm44 Иве, честита радост, мила   bouquet Пожелавам ви безкрайно щастие с малката принцеса, да е жива и здрава и много да ви радва  Hug Бързо да се възстановиш, а адашчето да е най-щастливия батко  newsm44 newsm68 newsm44 newsm68
Старлет, Имам надежда, чакам щъркелови вести и за вас, леко раждане  Praynig
Меци, прекрасна нова тема   bouquet
Успех на всички  Hug

# 25
  • Мнения: 2 802
Прекрасно заглавие  Hug
радвам се за Кашпичка, ако е вярно, но аз мисля също, че и Толинка май имаше положителен тест или се бъркам  Whistling

Меци де е усмивката на темичката най-отпред  Mr. Green Hug

Последна редакция: пн, 23 яну 2012, 17:44 от F.a.t.e.

# 26
  • гр.София
  • Мнения: 213
Хоп и аз в темата
Честито на Ивапчето...жива и здрава да и дъщеричката

# 27
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
И аз да се мушна Иве, честита радост, мила . Много здраве и щастливи мигове ти пожелавам .
Имам Надежда ти какво се моткаш от кога си зараждала  Joy накрая ще вземеш да преносиш бре девойке .

# 28
  • Мнения: 1 497
Честита дъщеричка на Ивап !

# 29
  • Мнения: 960
ponyo , ами аз пусках всички хормони на 3-4 ден, а знам че прогестерона се пуска по-късно Crossing Arms Всички хормони ми бяха в норма и тя реши (понеже няма друго какво) да ми назначи стимулация Shocked.После оттук разбрах, че без снимка на тръбите не трябва да се прави стимулация.Добре,че се допитах до форума....и спрях хаповете...Аман от лекари ooooh!
Яже Hug, ами аз това съм го решила да ходя другаде, ама незнам кога ще стане Tired
Божеее, защо само мисля, че остарявам ,.....незнам......Само мисля за годините и че е трябвало да не чакаме и т.н. ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт