Споделете за 170 път!

  • 42 309
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Днеска един ме пререди. Не силово, но свойски някак, сякаш си е по подразбиране и в реда на нещата. За малко бил, а пък ме видял, че съм се зачел в на стената нещо. Знае той, че тия дето 'се четат, тях ако не прередиш, то кого ли.

Инак съм кротък човек.

Две денонощия неспани и толкова години вече сподавен гняв от тая порода трябва да е прочел в очите ми, че чак се извини. Като на Бойко извинението заради простотията с пържолите го направи, ама хайде да не придиряме толкоз. Оня бабаит премиер сложихме, пък от един квартален нахал да искаме финес. Разкаяние щях да напиша, ама се сопрях. Тежка дума е, не върви в един абзац с преждеизброените.

Последна редакция: пт, 27 яну 2012, 12:49 от Куркума

# 76
  • Майничка
  • Мнения: 12 652
В нашата градинка вчера едни момчета цяла инсталация направиха - "опаковаха" със сняг техен приятел, явно стратегически намъкнал скиорски гащеризон, нахлупиха му каубойска шапка, пъхнаха му един морков в устата и зачакаха на пусия някой да мине, та "снежният човек" да го поздрави. Малко разочаровани бяха, че никой не залетя да сече през снега, ама много неподходящо време бяха избрали.

# 77
  • Мнения: 608
  Хех, бих прецапала през снега да го видя този снежко-каубой :П Ама на- далечко е Simple Smile

# 78
  • Мнения: 803
Елице, щеше да ти е лика прилика.

# 79
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
По убеждение съм скептичен досежно паниката за климатичните промени.

Единственото. което ме опровергава вътрешно е, че четвърта година няма сняг с консистенция подходяща за снежен човек. Инак и моркови имам, а и пробити гърнета, пък и мерак.

Абе сетих се (ако има психолог да каже как така), защо дори и когато снегът биваше лепкав, всякой път снежният ми човек се получаваше в сурат да мяза дословно на комшийката. То поне на снаха й да приличаше...



# 80
  • Мнения: 4 892
Пак добре, че не е на комшията. Нищо ти няма, наред си.

# 81
  • Мнения: 2 212
Аз пък днес получих най-хубавата изненада, като станах майка ми също беше направила снежен човек, ама честно ви казвам това е най-симаптичният снежен човек, който съм виждала. Ето го И е толкова симаптичен, защото е направен с любов, излъчва я просто. А аз като една типична коза се привързвам дори към снежните човеци и сега ми е малко тъжно, че го оставихме да се стопи...


П.П. Нино, пак изби рибата с подпис.

# 82
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
нямам време за снежен човек..
Направо ви изпущих...

# 83
  • Мнения: 7 002
Страхотен концерт. Heart Eyes Обичам я тая жена.

# 84
  • Мнения: 2 212
Aз го ожалих моя Снежко, а той бил още на терасата, е малко на ръст е намалял, но усмивката му си стои. 

# 85
  • Мнения: 608
  Еовин, блазе ти...Таря, нали?

# 86
  • Мнения: 7 002
Таря, да.
Освен, че тя е прекрасна и я гледам за 3ти път  Joy, а приятелката ми, с която бях, за 5  Joy, много съм доволна, че в новата зала НЕ СЕ ПУШИ! Ако се пушеше, щях да припадна много по-рано, а не чак на предпоследната песен  Mr. Green Но това си е, пенсия съм, не съм вече да седя права по 5 часа, трябва да ме пускат на седалките.  Blush

# 87
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Днес в бърлогата ще е лежерно. Казах!

Споделете, моля, като ви доставят кравите, за колко време се случи това? Че девойката не трае  Laughing

# 88
  • Мнения: 4 586
Куркума, от сексуална гледна точка мъжете сме разделени в три групи: такива, които мечтаят да чукат комшийката, такива, които чукат комшийката, и третите - с грозна комшийка.

# 89
  • Мнения: 4 892
Именно, Вълк, и аз му разправям, че нищо му няма.

Споделям семейно мероприятие - шопинг терапия и шокова терапия. Познайте коя за кого беше.

Общи условия

Активация на акаунт