На море в Гърция - 6

  • 158 082
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 262
Благодаря за споделеното.
Това със споделените разноски го знам, защото е така съгласно някаква директива на Европейския съюз.
Притеснението ми беше дали получателя ще преглътне таксата и ще приеме, че е получил договорения депозит, а не по-малко.

# 721
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Има ли някъде отзиви за този хотел:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:7hcp2URjCi0 … ct=clnk&gl=bg

Пуснах търсачката, но не намерих. Извинявам се ако е писано.

# 722
  • Мнения: 864
Притеснението ми беше дали получателя ще преглътне таксата и ще приеме, че е получил договорения депозит, а не по-малко.
Не знам за каква сума става въпрос, ама е по-вероятно да приеме, че е получил по-малко според мен, защото то си е така реално  Confused

# 723
  • София
  • Мнения: 6 746
cikoni, вероятно си видяла, но все пак:
http://www.holidaycheck.com/hotel-travel+information_Hotel+Greco … is-hid_70849.html

хубав му е рейтинга, малко надолу напоследък, общо взето хубави мнения, с няколко лоши.

Лични отзиви тук не съм чела.

# 724
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Olive   Hug
Да, аз лични отзиви търсех.
А и нещо не мога да видя агенция в БГ, която да го предлага. През хотела цените са доста височки.

# 725
  • София
  • Мнения: 1 262
Не знам за каква сума става въпрос, ама е по-вероятно да приеме, че е получил по-малко според мен, защото то си е така реално  Confused

125 евро ми поиска депозит. И аз се опасявам, че е така, макар че това, че според директивите на Европейския съюза разноските се споделят не е точно мой проблем и аз де факто нареждам точната сума,но ще изчакам да видя като ми пишат че са получили парите. На платежното имаше дата на вальор за бенефициента 11 май, тоест утре. Та ще почакам да видя.

# 726
  • Мнения: 182
За Асет банк-да, открих си сметка, за да мине през нея превода, но не са ми искали 20Е.
Внесох около 10Е над сумата - 5 за превода и вероятно 5 за сметката, като се надявам, че може да се наложи да я ползвам и занапред.
Аз резервирах за Филипос, сканирах им платежното нареждане,потвърдиха ми след няколко дена и не са ми писали, че ще трябва да се доплаща нещо.
Но няма да се учудя де.Миналата година бях резервирала апартамент за 4-ма през Booking , и собственика ми поиска по 10 Е допълнително за по-големия ми син, че бил на 17г.  Wink

# 727
  • Мнения: 9 265

Я вижте това тук май и известните са фенове на гръцко Wink
 http://www.slava.bg/news/39009.html

# 728
  • Мнения: 864
Не знам за каква сума става въпрос, ама е по-вероятно да приеме, че е получил по-малко според мен, защото то си е така реално  Confused

125 евро ми поиска депозит. И аз се опасявам, че е така, макар че това, че според директивите на Европейския съюза разноските се споделят не е точно мой проблем и аз де факто нареждам точната сума,но ще изчакам да видя като ми пишат че са получили парите. На платежното имаше дата на вальор за бенефициента 11 май, тоест утре. Та ще почакам да видя.

Като се замисля, от друга страна, след като те искат да направиш депозит, може би е редно съгласно тази директива ЕС и те да поемат част от разхода. Пиши какво е развитието.

# 729
  • София
  • Мнения: 18 679
А през тези бюрата за международни преводи/ забравих им името/ колко би била таксата newsm78 Защото ако е няколко евро разликата, не си заслужава да си откривам специална сметка в Асет и после цяла година да й плащам таксите по обслужването Confused
В едните студия, които сме харесали, пише, че може да се резервира и с кредитна карта. Ще взема да ги питам как точно става?

# 730
  • София
  • Мнения: 6 606
В едните студия, които сме харесали, пише, че може да се резервира и с кредитна карта. Ще взема да ги питам как точно става?
ако нямат онлайн резервационна систем те карат да си пратиш данните на картата (моят съвет е да го направих по факс, а не по мейл). после ти блокират сумата

# 731
  • Мнения: 23
Здравейте!Другата седмица заминаваме за Скала Фурка, Касандра. Ще съм благодарна , ако някой сподели мнения за пребиваването си в района, че почти никаква информация не намирам. А водата как ли ще е по това време  newsm78

# 732
  • София
  • Мнения: 18 679
Ние се решихме Simple Smile Ще резервираме едни студиа в Сарти Simple Smile
Боже, това ще ми е първата почивка не в хотел с изхранване, откак имам деца. Дано ни хареса! Много ви четох, много време се навивах, дано не се върнем по-уморени, отколкото ще заминем Laughing
Ще споделя впечатления след това, задължително! А сега приемам всякаква информация за Сарти и околностите-  плажове, детски забавления, изгодни магазини/ не отиваме с бюджет, който би издържал на изхранване само по ресторанти, като им знам цените, така че ще се пазарува, а и в двора има барбекю, не е за изпускане Wink/
Ще сме с бебе, 3, 4 и 7-годишно, егати цирка Joy

bibi, този вариант на резервация, с кредитната карта, не е ли по-евтин от преводите? А като им пратя данните на картата си, как става блокирането на точната сума, не разбирам? Не трябва ли някак си и аз да си дам съгласието, че то така могат целият лимит да ми блокират newsm78

# 733
  • София
  • Мнения: 243
Резервирането с кредитна карта е без пари Mr. Green (не се дължат никакви такси). Ние резервирахме във Филиана, но пък те си имаха он лайн резервационна система. Бяха ни дали линк, на който извършихме плащането. Малко ме беше страх, но всичко е ОК. Жената още на същия ден каза, че е получила парите.

# 734
  • Мнения: 11 288
Белинда, споко,
идеално ви е така. Дано студиата имат подходящ двор за търчане. Иначе Сарти има предостатъчно магазини, за да си пазарувате провизи, има обществена детска площадка в центъра, на плажа, има чудесни плажове наоколо - няма да страдате от никакви липси.

Общи условия

Активация на акаунт