Хотел Казабланка - Обзор

  • 89 049
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • В.Търново
  • Мнения: 7 671
Центъра на Обзор на какво разстояние е от хотела?

# 76
  • Мнения: 651
На 10-15 мин. пеша....близко е. Има две улички със сергии, магазини, заведения и зависи как се предвижваш.
Но точно на 150м хотела е и увеселителния парк - рай за малчуганите Simple Smile

# 77
  • Мнения: 123
В стаите има кабелен нет, а в лобито ти дават парола

# 78
  • В.Търново
  • Мнения: 7 671
smehulka,благодаря ти!  Grinning

# 79
  • Мнения: 165
Върнахме се преди ден от хотел Казабланка Simple Smile и мога да споделя само суперлативи.
Избрахме си го случайно, обадихме се по телефона / бъдете търпеливи и настоятелни - ще вдигнат/, и ни дадоха страхотна цена - двама възрастни + 11г. дете / безплатно/ в апартамент / две стаи са/ за общо 140лв. на база All Inclusive.
Уверявам ви, че си заслужава - някои неща, не могат да се опишат с думи, просто трябва да се изживее, а аз отдавна не бях така се глезила, забавлявала и релакса беше пълен.
Дъщерята беше най-доволна - сутрин да не си оправя леглото Simple Smile Всяка сутрин камериерката чисти и сменя чаршафите, хавлиите и на оправените легла правеха фигурки от кърпите с живи рози в тях - абе глезят те тотално.
Персонала е на европейско ниво, наистина те карат да се почувстваш бял човек.
Храната в ресторанта е толкова разнообразна, че поне 10мин. обикаляш и не можеш да се спреш какво искаш, невероятна кухня и никой не се оплака от стомашни проблеми......Ядеш колкото искаш, пиеш каквото и колкото искаш и се наслаждаваш на съчетанието от море и планина.
Плажа е много близко, на 150м накъде, по готина пътечка, чиста вода, место колкото искаш, за да си сложиш чадъра, не видях стръмен бряг или нещо негативно.
Край басейна също е невероятно готино, вземаш си коктейлче от бара край него и се размазваш в джакузито примерно   grinning039
За малчуганите - детски басейн, детски кът, градинка с един куп забавления, отделно голям шах, билярдна маса, фитнес зала, сауна........хотела се пръска специално за комари.
И не на последно място ще споделя за аниматорите - Стан, Пепи, Ели и Йони - хората, които се
грижат и за миг да не усетиш скука - всекидневно игри, забавления, водна аеробика, вечер - детска дискотека, а след това щури викторини и танци  nuts

Горещо го препоръчвам хотела !!!!!

И да няма место тази година / разбираемо е все пак / - посетете го догодина и няма да сгрешите Simple Smile

-----------
А за оплакващите се мога да кажа - нито музиката е била висока, нито миризма усетихме, нито някой да му е повлияла зле храната, ако си спазваш часа - места много в ресторанта, междинните хранения от пици и сладки оставаха, понеже всички бяха преяли Wink . Да, има някакви строежи отпред, ама айде сега капризи....хората каква вина имат, морето се вижда, планината се вижда - какво повече.
Който има претенции - да заминава в Бора Бора  Crossing Arms


|Преди малко се прибрахме от Обзор, от хотел Казабланка. Мнението ми напълно се припокрива със smehulka. Това беше най-хубавата почивка за нашето семейство. Все пак искам да подчертая, че за първи път сме на all inclusive.  Но въпреки това аз нямам забележки или поне релакса беше толкова пълен, че не съм обръщала внимание колко често са ни сменяли чаршафи или хавлии... Персоналът любезен, храната премного и ужасно вкусна. За 6 дена един път не огладняхме, но не можахме да устоим на манджите Simple Smile Водата в басейна беше студена,но все пак се къпахме и никой не се разболя. Почти не сме излизали от хотела, защото така и не оставаше време. Имаше си хубава анимация, детска площадка и времето беше с нас. Дано и догодина да има пак от тези ваучери, защото с тях е ужасно на сметка Simple Smile А сега, за жалост... back to reality Whistling

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
И ние се върнахме преди ден от хотел Казабланка!
Изкарахме си много приятно, доволни сме и от хотела и от храната и обслужването!
Паркинга е безплатен за българи и не сме плащали.
Нямаше време за интернет и подобни неща с детето, всяка минута бяхме на разходки, на морето и т.н Най добър плаж е според мен пред мирамар от ляво на реката, а не от дясно. Има няма 200 метра, не е голям зор, особено за хора с по-голямо дете от нашето - ние мъкнахме дори количката...

Без пари беше просто този хотел и направо се изненадахме от всичко, дано пак попаднем на подобно място и бъдем така приятно изненадани.

Препоръчвам!  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 123
Днес и ние се върнахме от почивка, не бяхме в Казабланка, но понеже през юни бяхме затова пиша този коментар, бяхме в Албена и бих казала, че курорта е най-спокойния, зелен и приятен. Бих почивала пак в Казабланка, но ако имам достатъчно пари бих предпочела Албена.

# 82
  • Мнения: 2
Обещах на maria_2103 да пиша къде сме ходили и как е било.
Ами ходихме в Казабланка най-накрая след цялото избиране.
Хареса ми, бяхме в апартамент /много хубав/, храната беше добре с малки изключения, от персонала аз лично  съм много доволна.
Единственото, което не ми хареса е че малкия нямаше много къде да играе. Имаше анимация сутрен до обяд и вечер, но на него му трябва повече катерушки, пързалки и такива разни...
А и не улучихме хубаво време: от 10-15 Септември бяхме.

# 83
  • В.Търново
  • Мнения: 7 671
Може ли малко снимки от плажа и хотела?

# 84
  • Мнения: 123
Не е точно по темата, но вижте тази оферта
http://www.visit.bg/oferti/index.php?oferta=16621#rq   Sick

Сънрайз Ол Суит Резорт  Лято 2013г.
25.05-13.06 , 06.09-13.09
цена на човек на ден при съответния престой при 7 нощувки
Едноспален апартамент стандарт  - 35 лв.
Двуспален апартамент стандарт - 33 лв.

Едноспален апартамент екзекютив  - 40 лв.
Двуспален апартамент екзекютив  - 38 лв.
 Цената е на човек на ден при престой от 7 нощувки и включва: настаняване на база All inclusive, ползване на басейн (чадъри и шезлонги край басейна), ползване на чадър и шезлонг на плажа (според възможностите), паркинг, фитнес, анимация и забавления, курортна такса, туристическа застраховка.

Доплащане за изглед море: 4 лв. на възрастен на ден
*Ранните записвания обхващат доплащането за изглед море

Намаления:
- деца, ненъвършили 2г. - безплатно
- първо дете от 2г. до 13.99г. на допълнително легло с двама пълноплащащи - безплатно
- второ дете от 2г. до 13.99г. на допълнително легло с двама родители - 50% намаление

хотела изглежда много добре, доста прилича на Казабланка.
http://sunrisehotelobzor.com/%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B … 81%D0%B0/?lang=bg

https://www.facebook.com/hotel.sunrise.obzor

https://www.facebook.com/hotel.obzor

http://www.pochivam.bg/%D0%BE%D0%B1%D0%B7%D0%BE%D1%80/%D1%85%D0% … lex-3_613_23.html

http://balkantourbox.com/index.php?m=729&lang=1&state_id … ype=2&i4=4695

До 31.12.2012 година има 30 % намаление и цената става 24,50 лв  #Crazy.
Пуснах запитване до Съни Турс,  пратиха ми и оферта, мисля утре да резервирам.  Sunglasses
Почивали сме в Обзор, но не знам къде се намира този хотел.
Ако има някой впечатления нека пише.

Последна редакция: вт, 18 дек 2012, 20:00 от maria_2103

# 85
  • Мнения: 3 571
maria виж тука.Имаха и ваучери до скоро.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=687345.msg23609671#msg23609671

# 86
  • Мнения: 123

Да, знам я тази оферта, но цената е 50 лв на ден на човек, а сега е 25 лв, наполовина  Sick

# 87
  • Мнения: 3 571
За кой период е тази цена.25лв  Thinkingмного подозрително ниска ?

# 88
  • Мнения: 123
За кой период е тази цена.25лв  Thinkingмного подозрително ниска ?
Сънрайз Ол Суит Резорт  Лято 2013г.
25.05-13.06 , 06.09-13.09

# 89
  • Мнения: 2
Бяхме в Сън Райс през Август 2012 , с ваучер от Колектива,пик сезона за 600 лв , семейство 2 + 2 деца ( 10 и 2 ) в едноспален апартамент + закуска .Апартаментите са два вида :тези в сектор А са обикновени, тези в сектор Б (където бяхме ние ) са луксозни..разликата е в обзавеждането . Хотела е типичен апарт хотел , нов ,една секция ( от общо 3 ) не е пусната в експлоатация още ( има вътрешни довършителни работи )...  , храната беше ОК ...като недостатък отчитам ,липсата на забавления и това , че беше на главния път Обзор- Бяла...
Много добре ми звучи офертата за Казабланка ,2013,отзивите също са добри ...

Последна редакция: вт, 18 дек 2012, 21:50 от tromeros

Общи условия

Активация на акаунт