На море 2012 къде в България-тема 2

  • 64 392
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 299
Нищо, че за това лято вече резервирах, пак съм тук  защото ми е приятно сред вас

# 16
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
MAD за къде резервира,че те изпуснах тебе?

# 17
  • София
  • Мнения: 346
Препоръчаха ми Хотелски комплекс Доминго в Синеморец и реших да пратя запитване.Чрез визит.бг ли да го направя или директно чрез сайта на комплекса?
Следя за добри предложения за семейство с деца на 15 и 11 години,дайте идейки...

# 18
  • sofia
  • Мнения: 114
 ilianka/ILIANAD / в Белла Виста- Синеморец и Хермес -Царево деца до 16 години не се смятат за възрастни тази година. Аз чакам за Синеморец да видим дали ще ме огрее този път....

# 19
  • В.Търново
  • Мнения: 6 685
И аз тука!
Следя ви, но тотално се обърках какво е подходящо за нашето семейство.
Свикнали сме да ходим на Китен и най-вече Приморско. Искаме да почиваме all inclusive, но ме притеснява, че хубавите, големи хотели с истински AI са отдалечени от курортите, а ние сме свикнали да се разхождаме вечер. И хем ми се ходи на Приморско, понеже си ми е на сърце още от дете, хем ми е омръзнало и ми се струва малко. По-големите курорти пък, са пренаселени и все няма угодия. Може би клоня към Созопол  newsm78, понеже пак е на юг, не се пътува много след като свърши магистралата  Embarassed. Какви са ви впечатленията от там, освен че трудно се намира място за паркиране?  Crazy  Има ли по-големи хотели с басейн или пълен ол, освен Блу Ориднж? С малко дете сме, но анимация не ме интересува все още.

За това какво ще кажеш:
http://niktravel.com/content/view/1701/492/

# 20
  • Мнения: 165
Препоръчаха ми Хотелски комплекс Доминго в Синеморец и реших да пратя запитване.Чрез визит.бг ли да го направя или директно чрез сайта на комплекса?
Следя за добри предложения за семейство с деца на 15 и 11 години,дайте идейки...
Почивахме 4 години в хотел Доминго, но докато децата бяха по-малки. Спокойствието вечер там е неописуемо, но не знам дали на Вашите деца няма да им е скучно. Студиата и апартаментите са приятни, храната в ресторанта  може би беше най-добра в Синеморец. Плажа е далеч и ако не ходите с кола, прибирането от него е малко изморително. Относно резервацията, може да я направиш директно от техния сайт. Ние винаги сме резервирали така и е нямало проблеми.

# 21
  • Мнения: 2 771
Свикнали сме да ходим на Китен и най-вече Приморско. Искаме да почиваме all inclusive, но ме притеснява, че хубавите, големи хотели с истински AI са отдалечени от курортите, а ние сме свикнали да се разхождаме вечер. И хем ми се ходи на Приморско, понеже си ми е на сърце още от дете, хем ми е омръзнало и ми се струва малко. По-големите курорти пък, са пренаселени и все няма угодия. Може би клоня към Созопол  newsm78, понеже пак е на юг, не се пътува много след като свърши магистралата  Embarassed. Какви са ви впечатленията от там, освен че трудно се намира място за паркиране?  Crazy  Има ли по-големи хотели с басейн или пълен ол, освен Блу Ориднж? С малко дете сме, но анимация не ме интересува все още.

Откакто сме женени с дете, не сме почивали нито в Приморско, нито пък в Созопол. Само сме минавали за по един ден. Честно казано, по-голяма навалица от тази по улиците в Приморско вечер, не помня на друго място. Лично аз го свързвам с дискотеки, кръчми с жива музика и тълпи неангажирани младежи Laughing. Но, ако Приморско ти е слабост, Созопол също ще ти хареса. В самия град не бих отседнала на ол инклузив. Плажовете са малки и претъпкани. Този на стария град не помня да съм го виждала чист. Водата винаги е гъста като боза от многото водорасли. За сметка на това Царският плаж, където са къмпинг Градина и Златна рибка, както и Каваци са хубави.
Ако пък искате ол инклузив, който не е извън курорта, погледни и албенските хотели. Може да си харесаш нещо. Ако не сте били скоро на север, ще ти хареса.

# 22
  • Мнения: 17 987
Чакам си офертата за Сол Несебър Маре....ама нещо се отчайвам

# 23
  • Мнения: 1 194
РИУ Хелиос Бей или Сол Луна - Обзор Sunglasses До това сведохме избора.
И аз не знам кой от двата да предпочета. Хайде ходилите да помагат.

# 24
  • Мнения: 17 987
Получих оферта за Сол Несебър Маре/ бей-  около 1400 лв с ранни записвания, ама и периода ми е евтиния- от 29 юни. Хайде сега давайте съвет  newsm78

# 25
  • Мнения: 3 271
На мене ми се виждат множко и за този ранен период newsm78

# 26
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 868
На мене ми се виждат множко и за този ранен период newsm78
И на мен,от кой е офертата?

# 27
  • Мнения: 17 987
На мене ми се виждат множко и за този ранен период newsm78
И на мен,от кой е офертата?

Александрия травъл  Peace, за сведение ранните там са до края на февруари и са 20 %, във визит излиза с над 100 лв. повече, ранните са докрая на януари и са 15 %  Peace

# 28
  • Мнения: 299
Получих оферта за Сол Несебър Маре/ бей-  около 1400 лв с ранни записвания, ама и периода ми е евтиния- от 29 юни. Хайде сега давайте съвет  newsm78

Според мен не е много,за двама възрастни и две деца.А и голямата за дете ли я таксуваха?

# 29
  • Мнения: 17 987
Получих оферта за Сол Несебър Маре/ бей-  около 1400 лв с ранни записвания, ама и периода ми е евтиния- от 29 юни. Хайде сега давайте съвет  newsm78

Според мен не е много,за двама възрастни и две деца.А и голямата за дете ли я таксуваха?
И аз така мисля,  таксувана е като трети възрастен голямата, защото ще е навършила 13 тогава.

Общи условия

Активация на акаунт