ЕЗЕЛ - мъжът,който ще отнеме съня ви - по Нова тв

  • 48 335
  • 718
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 186
Късметче, благодаря за темата, не съм гледала филма и сега ще го направя.
Знам, че е страхотен филм, а и темата за отмъщението е вечна тема.
Ще ми бъде интересно тук как е пресъздадена.
Очаквам и великолепна актьорска игра.

# 16
  • Мнения: 417
Ще го кълцат и още как,ще го дават от 20 до 21 часа.
Ще свършва по никое време.
Еееееее. Sick

# 17
  • Мнения: 188
Така прочетох дано аз да греша.

# 18
  • София
  • Мнения: 627

Момичета слагам ви един Кенан за да се настроите за безсънни нощи    Heart Eyes
           
            ... до утре в 20:00

# 19
  • Мнения: 9 749
Защо имам спомен,че прочетох някъде...вуйчо ще се дублира от Джоко Росич Peace ...или греша newsm78  

# 20
  • София
  • Мнения: 627
Защо имам спомен,че прочетох някъде...вуйчо ще се дублира от Джоко Росич Peace ...или греша newsm78  
По скоро така се надяваме ....  Wink
Но пък може и той да е  ... ще му подхожда

# 21
  • Мнения: 37
Здравейте ! Записвам се и аз с един страх от дублажа.. Това за Джоко Росич звучи обнадеждаващо...

Наскоро около празниците си изгледах целият първи сезон отново и по-любими серии от 2-ри..

# 22
  • Мнения: 260
Здравейте момичета!Аз съм гледала само първи сезон и със сигурност ще съм пред екрана, екипа е на ниво и дано с превода се справят успешно.

# 23
  • Мнения: 18 560
Присъединявам се и аз към вас. Гледала съм го, но пак с удоволствие ще гледам този шедьовър. Уникален филм! Нямам търпение до утре вечер.Късметче   bouquet

# 24
# 25
  • Мнения: 0
Сигурна съм във късмета на темата , защото сериалът е уникален , единствен  по рода си , със страхотен актьорски състав , уникална игра ,  самобитен и завладяващ сценарии и още куп други достойнства.  А когато и домакинята е късметче    bouquet Hug Heart Eyes успехът и неизбежен  Wink

И аз ще го гледам и пак и пак и пак , пък ако нещо не ми хареса просто ще си пусна  оригинала -  продукция на нашите момичета   Hug Heart Eyes

# 26
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Здравейте момичета.
Като видях рекламата по Нова направо паднах ShockedГледам и не вярвам на очите си #CrazyДано само не го наште много окапезят.

# 27
  • Мнения: 233

 ТЕФИК, АЛИ, РАМИЗ,

ЕЗЕЛ, БААДЕ

 Купонът тук ще е на макс Hug, като гледам добра компания се заформя.

# 28
  • Мнения: 4
КъсметчеHug

Накълцан-ненакълцан ще го гледаме пак!  Grinning Пропуска ли се такава класика  Heart Eyes Най-любопитна съм за дублажа, дано изберат подходящи дубльори  Peace

# 29
  • Мнения: 3 547

Момичета слагам ви един Кенан за да се настроите за безсънни нощи    Heart Eyes
           
            ... до утре в 20:00


ами какво да се настройваме...след тази снимка вече сме безсънни още от днес   bouquet

 newsm76

Общи условия

Активация на акаунт