Поморие - 2012г.

  • 106 421
  • 686
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте пак 
Rosinauzunova,  и аз се поправих за разстоянието от Интерхотела до плажа, но със сигурност има около  10 минути,  но не и 15.
Lubito, на втория линк който добавих се вижда плажа на Интерхотела, не на комплекс Релакс. Ето тук  : http://www.interhotelpomorie.com/hotel/bg/relaxgallery  се вижда плажа пред Релакс.

Както казах нямам много наблюдения от комплекса тъй като е сравнително нов, но основното е, че е отдалечено от центъра, иначе е в близост до Гранд Хотел Поморие ( Бившият Балнеохотел), по плажа се стига за 5 минутки, ако този пред хотела не ви харесва може да ходите там на плаж. Плажът пред Гранд Хотела е смея да твърдя най-поддържания в Поморие ( както и този в Новия град, откакто направиха Холандското селище и Феста хотела).
Иначе малко след комплекс Релакс ние лично често ходим на плаж, защото е по –спокойно, НО там където ходим брега е стръмен а в морето бързо става дълбоко.  Не знам пред Релакс може да са позаравнили плажа, нека някой който знае да каже.

# 16
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
lubito,сега погледнах страницата на хотел Релакс,ами обявените цени не са за ол инклузив,а за нощувка със закуска и може да се доплати за вечеря,така пише в таблиците.

# 17
  • Мнения: 409
lubito,сега погледнах страницата на хотел Релакс,ами обявените цени не са за ол инклузив,а за нощувка със закуска и може да се доплати за вечеря,така пише в таблиците.
Миналата година имаха цена за ол инклузив 50 лева на ден. Може би, още не са обявили за този сезон. Плажа пред хотела е малък и стръмен и пясъка е черен, и повечето гости от хотела  ходят на плаж пред едни бунгала или пред Феста хотела.
В хотела не сме отсядали, но редовно ходихме да пием кафе изглеждаше чисто, персонала любезен. Имаше много руски групи.

# 18
# 19
  • Мнения: 0
lubito,сега погледнах страницата на хотел Релакс,ами обявените цени не са за ол инклузив,а за нощувка със закуска и може да се доплати за вечеря,така пише в таблиците.
Миналата година имаха цена за ол инклузив 50 лева на ден. Може би, още не са обявили за този сезон. Плажа пред хотела е малък и стръмен и пясъка е черен, и повечето гости от хотела  ходят на плаж пред едни бунгала или пред Феста хотела.
В хотела не сме отсядали, но редовно ходихме да пием кафе изглеждаше чисто, персонала любезен. Имаше много руски групи.

Феста хотела е в новия град на Поморие, в близост до хотел Релакс е Гранд хотел Поморие ( бившия Балнеохотел) в гранд хотела е пълно с руснаци лятото, може би защото собственика е Денис Ершов.

# 20
  • Мнения: 409
GERITО мерси за поправката, бъркам го с Гранд хотел Поморие Peace  Simple Smile 

# 21
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Точно - след 20.08 - 55лв. С отстъпката от 20% за ранно записване - 44лв.

# 22
  • Мнения: 3 271
Точно - след 20.08 - 55лв. С отстъпката от 20% за ранно записване - 44лв.
Да но няма да има междини закуски и анимация за деца тогава какъв е AI  newsm78

# 23
  • Мнения: 6 301
За хора, които не ядат междинно и не ги интересува анимацията - става. Ние например никога не ядем между основните хранения, не се интересуваме и от анимация, нооо нямаме малки деца  Grinning

# 24
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Точно - след 20.08 - 55лв. С отстъпката от 20% за ранно записване - 44лв.
Да но няма да има междини закуски и анимация за деца тогава какъв е AI  newsm78
Никакъв.
Води се FB: пълен пансион

# 25
  • Мнения: 472
15 минути до плажа множко ми се виждат, другото плажче много ли е малко?
Не бих казала,че са 15 мин.По-малко са със сигурност.
[/quote

Често почиваме там. От Американеца до централния плаж на нас са ни 5 мин. Плажа пред хотела е малък, но ако не е в разгара на сезона не е много пълен. Ние предпочитаме да ходим през юни и не е било пълно.

# 26
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Ох, добре де, отворих темата с молба за помощ, а и защото всяка информация е ценна, а не за да споря с някого. ОИ или FB, така или иначе се отказах от въпросния Релакс - да видим сега други опции.  Wink
Харесах си много хубаво местенце - Дом Черно Море, близо до плаж и централната част. Много кокетни стаи и апартаменти, но за жалост на запитването ми отговориха, че работели с една агенция ( която пък работи само с чехи) и чак когато агенцията им обяви останалите свободни места, тогава ги давали на свободна резервация. Т.е. ако искам да резервирам за август трябва да чакам 01.07 и то ако изобщо остане нещо свободно..И пак сме в изходна позиция.

# 27
  • Мнения: 3 271
Ох, добре де, отворих темата с молба за помощ, а и защото всяка информация е ценна, а не за да споря с някого. ОИ или FB, така или иначе се отказах от въпросния Релакс - да видим сега други опции.  Wink
Харесах си много хубаво местенце - Дом Черно Море, близо до плаж и централната част. Много кокетни стаи и апартаменти, но за жалост на запитването ми отговориха, че работели с една агенция ( която пък работи само с чехи) и чак когато агенцията им обяви останалите свободни места, тогава ги давали на свободна резервация. Т.е. ако искам да резервирам за август трябва да чакам 01.07 и то ако изобщо остане нещо свободно..И пак сме в изходна позиция.
И аз го казах за добро защото може някой да се заблуди ако човек не види че е написано най отдолу става въпрос за анимацията и междините закуски.

# 28
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Ох, добре де, отворих темата с молба за помощ, а и защото всяка информация е ценна, а не за да споря с някого. ОИ или FB, така или иначе се отказах от въпросния Релакс - да видим сега други опции.  Wink
Харесах си много хубаво местенце - Дом Черно Море, близо до плаж и централната част. Много кокетни стаи и апартаменти, но за жалост на запитването ми отговориха, че работели с една агенция ( която пък работи само с чехи) и чак когато агенцията им обяви останалите свободни места, тогава ги давали на свободна резервация. Т.е. ако искам да резервирам за август трябва да чакам 01.07 и то ако изобщо остане нещо свободно..И пак сме в изходна позиция.
Разгледа ли предните теми?Там има много предложения и отзиви.Най-търсеният сайт с квартири и семейни хотелчета е Булрест-Поморие.Ние от там взехме данните на мястото,където почивахме през 2011г.

# 29
  • Мнения: 0
Ако искате мога да ви дам координати на едни апартаменти на самия плаж, там бяхме настанили леля ми миналото лято и останаха доволни, ако искате пишете на л.с.

Общи условия

Активация на акаунт