На море в Турция - тема 17

  • 129 824
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 422
А колко да извадя за самолетните билети или цена на Амара Долче Вита примерно за 16.06 за 2 в + дете на 15 и дете на 6.

# 16
  • Мнения: 71
Лариса, може да ми изпратиш информация на лични. Благодаря!
Готово. Изпратих ти моята информация на лични.  Peace

# 17
  • Мнения: 2 577
А колко да извадя за самолетните билети или цена на Амара Долче Вита примерно за 16.06 за 2 в + дете на 15 и дете на 6.

Трябва да питаш цена само за настаняване в агенцията
На мен ми калкулираха и разликата м/у цената на пакета /без лет такси/ и тази само за настаняване ми излезе малко под 900 лв = 2възр+15г.+5г
То това е за друг хотел, но може да се ориентираш за билетите - изваждай по 100Е грубо за билет според мен

# 18
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 736
Марги  Peace

Билетите а около 200-250 евро. Peace

# 19
  • Мнения: 242
Марги  Peace

Билетите а около 200-250 евро. Peace
На човек ли?

# 20
  • Мнения: 2 231
Билет с редовните линии София-Истанбул-Анталия и обратно е 272 Е на човек. С чартъра е към 170Е. Това ми го казаха от Он травел, тъй като ние искаме 14 дни и си правехме сметки дали да си платим 2 пъти чартъра (защото пазят местата и не могат да ги продадат) или да ходим с редовни линии  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 710
А колко да извадя за самолетните билети или цена на Амара Долче Вита примерно за 16.06 за 2 в + дете на 15 и дете на 6.

От пакетите на Тез тур трябва да се извадят около 135 евра на човек, които са за самолетни билети /без летищни такси/.

Сега като се загледах, май няма никакво намаление за децата в Амара Долче Вита - цената във фамилна стая е абсолютно същата, както и за четирима възрастни. Всъщност май излиза по-евтино да вземете две стандартни стаи, отколкото една фамилна. Не съм обръщала внимание, навсякъде ли е така?

Последна редакция: вт, 24 яну 2012, 17:30 от Мaрги

# 22
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 736
А колко да извадя за самолетните билети или цена на Амара Долче Вита примерно за 16.06 за 2 в + дете на 15 и дете на 6.

От пакетите на Тез тур трябва да се извадят около 135 евра на човек, които са за самолетни билети /без летищни такси/.

Сега като се загледах, май няма никакво намаление за децата в Амара Долче Вита - цената във фамилна стая е абсолютно същата, както и за четирима възрастни. Всъщност май излиза по-евтино да вземете две стандартни стаи, отколкото една фамилна. Не съм обръщала внимание, навсякъде ли е така?

Не, явно в този хотел е така.

Моята цена за билет е от авиокомпанията, че организирах чартър.  Peace

# 23
  • Мнения: 10 618
Момичета,
кажете кой да избера:
1.Letoonia Golf resort
http://www.teztour.bg/hpazar/bg/hotel?id=14440
2. Crystal Family Resort Spa Belek
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g312725-d657207-Reviews- … ranean_Coast.html

# 24
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 736

Кристала не е лош, компактен е и много ми допадна винарната Peace  http://elku.snimka.bg/travel/crystal-family-resort-amp-spa-5.527021   Да създам още работа на Марги.
Хубавото е, че допълнителното легло в двойната стая е въщност нормално единично легло, хубави широки стаи.

Последна редакция: вт, 24 яну 2012, 18:53 от Galactic Voyager

# 25
  • Мнения: X
Ще ви следя, че още не сме решили какво ще правим Юни.   bouquet

# 26
  • Мнения: 327
Марги ,мерси за хубавата тема   bouquet

За самолетните билети приспадат около 200 евро без л.т.
Аз все още не съм се спряла на хотел за края на май  newsm78
Но за юли съм се спряла на Ела Куалити,но давидим каква ще му е цената.

# 27
  • Мнения: 71
"На нас ни излезе:
- с транспорт автобус;
- 4 звезди ****, UAI;
- на плажа (пясъчен);
- с градина;
- 7 нощувки;
- от 13.07. - 21.07. (топ сезон);
- 2 възрастни, 2 деца, на 12 и на 8 години.
Батихан - 1115 Евро  Sunglasses "

Почти такива са цените и на ВИА ОРБИТА  http://viaorbita.com/rests/turkey_rests/kusadasi_bus  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 525
Добър вечер!
Аз, в очакване на оферта за Дидим, днес открих нещо много по мой вкус: Фетие, хотел Летуния.
Имате ли отзиви за курорта и за този хотел?
На първа страница има само един коментар.
Знаете ли как се организира пътуването до там с автобус?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 495
Благодаря   bouquet за темата
Каква е долу горе температурата на морето в Кушадасъ края на юни началото на юли? Аз съм си зиморничава .

22-24С

Тук намерих доста подробна информация за времето
Baby doll, от предната тема разбрах,че си била в Амара клуб марин, и в Камелия. На теб кой от двата ти хареса повече. Също видях снимките ти от Камелия. В последните 4,5 снимки стаите са доста по-луксозни от другите- има мокет и т.н. Би ли казала, от коя част на хотела са снимките, или са от Фулия. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт