Re: Торенти за детски филми - 3

  • 78 195
  • 854
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 821
момичета, много ви моля доста се оспами темата. Има в нета доста места където можете да прочетете защо...... Това е тема за торенти, последните 3 страници няма нито един торент, а само въпроси  Crossing Arms
Айс, тази тема е за въпроси. Има закована за нови и стари торенти с линкове към тях. Тук дори да се появи нов торент, го местим в нея.

# 31
  • Мнения: 1 425
Ами аз имам инсталирана програма за конвертиране на компютъра си, но не знам какъв формат да ги правя че да тръгнат на ДВД-то.Например последния филм който теглих и ми излиза без звук е в DVD-rip,какъв да го направя.Но като гледам други филми имам в същия формат и си тръгват нормално.... ThinkingСтранна работа... Thinking
Наистина странна. По принцип някакъв avi трябва (XVid или DivX компресия). Като записвате погледнете едно Write speed. Направете го с най-ниска стойност (8 или по-малко е при вас). Диска не знам как го записвате, като video или data, но проблем може да прави мултисесийния (има три опции - едносесиен, мултисесиен и безсесиен). Изберете безсесиен.
И тъй...
Много благодаря за подробния отговор....ще следвам препоръките и дано нямам проблеми повече.... Hug

# 32
  • Мнения: 260
Здравейте, да питам нещо и аз - защо не мога да се регистрирам в Аксел, пише ми че не съм квалифицирана  Thinking? Какви са тези квалификации  newsm78?
Искам да си изтегля Том и Джери и май само там ги има, а аз нямам регистрация Sad.

# 33
  • Мнения: 1 949
Здравейте, да питам нещо и аз - защо не мога да се регистрирам в Аксел, пише ми че не съм квалифицирана  Thinking? Какви са тези квалификации  newsm78?
Искам да си изтегля Том и Джери и май само там ги има, а аз нямам регистрация Sad.

Не знам, честно казано. По-лесно ми беше да Ви направя регистрация. Ще Ви я пратя на лични...

# 34
  • Мнения: 260
Много благодаря   bouquet!

# 35
  • София
  • Мнения: 44 223
том и джери има не малко в замунда.
http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=tom+and+jerry& … =0&incldead=1

# 36
  • Мнения: 260

Благодаря много!
Явно аз съм смотана нещо  newsm78, щото уж търсих, ама нищо не намерих  Blush. Даже се чудих как може да няма точно пък Том и Джери.

Сега вече ще има малко спокойствие и тишина вкъщи  Mr. Green, щото каката само това гледа с такъв интерес, че не обръща внимание на нищо друго, все едно я няма, нищо че вече сигурно наизуст ги знае повечето серии.
Благодаря ви още веднъж, момичета, златни сте  Hug.

# 37
  • Мнения: 1 265
дали е излязло някъде с  бг аудио филмчето Winx Вълшебно приключение?

# 38
  • велико търново
  • Мнения: 588
Търся филмчето на Дисни ,,Снежанка и седемте джуджета,, Днес го даваха по Дисней чанел и малката много го хареса.
Вторият ми въпрос защо като изтеглих ,,Рапунцел и разбойникът,,от замунда не ми тръгват суптитрите /разархивирах ги/? Simple Smile  bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 44 223
дръпни ги в програмата.
или ако са с друго име - копи пейст от филма, би трябвало при еднакво име да тръгнат заедно.

http://axelbg.net/details.php?id=24819 снежанка

# 40
  • Мнения: 1 949
Вторият ми въпрос защо като изтеглих ,,Рапунцел и разбойникът,,от замунда не ми тръгват суптитрите /разархивирах ги/? Simple Smile  bouquet
Както казва Angel_Dust, може да влачите субтитрите в прозореца на стартираното видео. Друг начин е да преименувате субтитрите със същото име като видео файла (без да променяте файловото разширение, в случай, че го виждате - .str или .sub).

Честит празник на всички дами

# 41
  • Мнения: 575
Здравейте момичета,
опитах се да намеря някъде из каталога и темите с рикуести Dora The Exoplorer   с БГ аудио но не се справих. Има ли я въобще и ако да- моля споделете къде Simple Smile

# 42
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Мацки, питах преди няколко страници, но никой не ми отговори. Дали има някъде торент на "Флипър" (май така се казваше игралното филмче за момчето и делфина) с бг аудио?

Мотивация, не се ли пише "ексХибиционист" ... или пък значат различни неща  newsm78

# 43
  • Мнения: 317
Yogi Bear / Мечето Йоги (2010),
Категория:  Филми/DVD-R- с бг субтитри
това намерих сега,все още не съм го теглила,затова не мога да кажа за качеството,но се надявам да е добро и да му се насладим,защото изглежда страхотно Hug
редактирам се-намерих го и в по малки размери Blush  http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=Yogi+Bear+ … =0&incldead=1

# 44
  • Мнения: 575

Мотивация, не се ли пише "ексХибиционист" ... или пък значат различни неща  newsm78

Благодаря  за поправката, но това е цитат Simple Smile Този, който го е писал, съди по него не само за липсата си на грамотност, но и за силата на посланието Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт