Име за момиченце?

  • 5 476
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 615
Много хубави имена, никое няма да е грешка! Аз гласувах за Велислава, защото съдържащите З са ми е мъничко по-стържещи, но и дугите много ми харесват (въпреки З-то)!

# 16
  • Мнения: 68
Гласувах за Велислава, понеже не харесвам имена, завършващи на -зар и -зара Simple Smile

# 17
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Велизара  Peace

# 18
  • Мнения: 857
Нито едно от трите. Звучат мъжко и грубо.

Светослава,
Станислава,
Вяра,
Вероника

# 19
  • Мнения: 27 524
Нито едното  Confused

# 20
  • Мнения: 354
И на мен не ми харесва нито едно от трите.И все пак гласувах за Велизара една идея по-добре ми е от другите две.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Гласувах за Светлозара, защото много харесвам Светла/Светле, Тети и разни такива галени имена, които самото дете ще си измисли, производни на своето.

# 22
  • Мнения: 378
Благодаря много, всяко мнение ми е изключително интересно. Зара и Слава идват от имената на двете баби, а за Вели не съм питала, но предполагам защото я очакват преди Великден. Не изключват и варианта бебка сама да си избере името, ако дойде на Лазаровден или Цветница.

# 23
  • Мнения: 432
Към Светлозара имам лични предпочитания, но по-скоро като мъжко име.Според мен и трите са малко мъжкарски,  Велислава, ако трябва да е от тези три избора за женско име.

# 24
  • София
  • Мнения: 291
Ако се роди на Лазаровден, какви са имената за момиче? 

# 25
  • Мнения: 378
Ако се роди на Лазаровден, какви са имената за момиче? 
Честно казано не знам Crazy Аз лично не харесвам името Confused

# 26
  • София
  • Мнения: 291
Може Лъчезара.   Simple Smile

# 27
  • Мнения: 378
Нарцис, страхотен вариант Party, благодаря ти много newsm51

# 28
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз пък много харесвам името Лазарина, но Лъчезара също е страхотна идея, макар че не знаех, че празнува на Лазаровден.
А какви са обсъжданите имена, ако се роди на Цветница?

# 29
  • Мнения: 15 379
Може и само Лазара.

Аз познавам една 5-годишна Лъчезара. Рус, вечно усмихнат ангел, абсолютно си отговаря на името Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт