Синеморец

  • 100 063
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 234
Микки, много я харесахме вилата и решихме да резервираме. Само кучетата ме притесняват, понеже моите мъници са плашливи и от най-дребното кутре ги е страх. Сигурно си щъкат кученцата из градината или ?

# 46
  • Мнения: 1 897
Ние утре, живот и здраве, тръгваме за Синеморец за почивните дни.
Май ще открием сезона! Hug

# 47
  • Мнения: 925
Микки, много я харесахме вилата и решихме да резервираме. Само кучетата ме притесняват, понеже моите мъници са плашливи и от най-дребното кутре ги е страх. Сигурно си щъкат кученцата из градината или ?

багира_с, за "Зеленика" ли говориш? Какви кучета? И ние ще сме там в началото на август, моят малък син също се страхува от кучета...Предполагам, че ако помолим хазяите да ги приберат, няма да е проблем, но все пак бих искала да знам предварително.

# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз писах, че в Градина в Рая има 2 кучета, да не е станало объркване?
Кучетата са много интелигентни и послушни, като им се каже нещо- изпълняват.

# 49
  • Мнения: 234
Аз писах, че в Градина в Рая има 2 кучета, да не е станало объркване?
Кучетата са много интелигентни и послушни, като им се каже нещо- изпълняват.
Да, точно така, объркала съм се   Embarassed. Вилата, която страшно ни хареса е точно "Зеленика", а двете боксерчета са наистина от поста на Реди за другата вила.

# 50
  • София
  • Мнения: 813
Аз писах, че в Градина в Рая има 2 кучета, да не е станало объркване?
Кучетата са много интелигентни и послушни, като им се каже нещо- изпълняват.
Да, точно така, объркала съм се   Embarassed. Вилата, която страшно ни хареса е точно "Зеленика", а двете боксерчета са наистина от поста на Реди за другата вила.
И в Зеленика има една кучка, Лиса, но е много добра игрива и не агресивна, миналото лято как ли не я тормозеха всички деца,  но ако не я закачаш си лежеше мирно и кротко. Хазяите са готини, и мисля няма да е проблем да ги помолите да я вържат.

# 51
  • Мнения: 234
Аз писах, че в Градина в Рая има 2 кучета, да не е станало объркване?
Кучетата са много интелигентни и послушни, като им се каже нещо- изпълняват.
Да, точно така, объркала съм се   Embarassed. Вилата, която страшно ни хареса е точно "Зеленика", а двете боксерчета са наистина от поста на Реди за другата вила.
И в Зеленика има една кучка, Лиса, но е много добра игрива и не агресивна, миналото лято как ли не я тормозеха всички деца,  но ако не я закачаш си лежеше мирно и кротко. Хазяите са готини, и мисля няма да е проблем да ги помолите да я вържат.
Нищо, те трябва да свикват така или иначе. Вилата изглежда страхотно, а Синеморец е райско местенце, ако не мине котка път направо ще резерверим. Слънчево и усмихнато лято на всички  Simple Smile!

# 52
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Да, има едно куче в Зеленика, Лиса, както е писала Betelgeize. И Ачко го е страх от кучета, но тя не го закача. Само дето първата година ми изяде джапанките и вече знам и не ги оставям на терасата Simple Smile

# 53
  • Мнения: 40
Здравейте, нахлувам в темата за едно питане - някакво мнение за хотел Анкор

# 54
  • Мнения: 1 930
Хоп и аз при вас Mr. Green
 И ние ще почиваме това лято в Синеморец - вила Зеленика. Западих днес 7 нощувки и съм ужасно доволна. От 16 юли до 22 сме там.
Някоя мацка от вас ще почива ли тогава?
......

# 55
  • Мнения: 65
   Препоръчайте ми, моля, хотел или вила, да не е близо до голям хотел, да няма домашни любимци /детето се страхува/, да няма място за готвене.

# 56
  • Мнения: 121
Здравейте, искам да ви питам има ли място а паркиране при плажовете в Синеморец.

# 57
  • София
  • Мнения: 813
Здравейте, искам да ви питам има ли място а паркиране при плажовете в Синеморец.
На Бутамята има платен паркинг, Силистар - също платен паркинг, на плажа на Велека - спираш някъде наоколо, не се плаща, Липите - с оглед на това че се стига само пеша, е все едно къде ще спреш колата.

# 58
  • Мнения: 925
asly, за Вила Виктория се сещам. Ние миналата година почивахме там. Хубаво е, има хубав голям двор, чисти стаи с тераси, домакините са дружелюбни и предлагат салати и някои основни ястия само за почиващите във вилата на приемливи цени.

# 59
  • Мнения: 65
asly, за Вила Виктория се сещам. Ние миналата година почивахме там. Хубаво е, има хубав голям двор, чисти стаи с тераси, домакините са дружелюбни и предлагат салати и някои основни ястия само за почиващите във вилата на приемливи цени.

   Благодаря, Евридик@! Сега ли да резервирам или като тръгнем, на място да питаме или ще е много рисковано?

Общи условия

Активация на акаунт