Синеморец

  • 100 143
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • sf
  • Мнения: 10 251
аз имам позната там,която дават квартири. къщичката не е нищо особено, но е приятно, с градина, близо е до морето, но не до плажа  Rolling Eyes
Давам телефона на лични ако някой иска

# 706
  • Мнения: 211
Ами то и ние май така ще тръгнем. Ама за всеки случай ще взема някой и друг телефон, гледам - давате на лични  Mr. Green
donsita, пиша ти Peace

# 707
  • sf
  • Мнения: 10 251
сега се сетих,че имат снимки във фейса на вилата
ето  https://www.facebook.com/shimanska/media_set?set=a.2384297561812 … 039885&type=3

# 708
  • Мнения: 53
И ние чакаме с нетърпение 25.08...само още две седмички и здравей Синеморец:)

# 709
  • Мнения: 366
Ами ако не се намери нищо, вариант "Б" е Ахтопол  Whistling

# 710
  • Мнения: 3
Току що се върнахме след 4 дни в Синеморец. Уникално място, определено едно от малкото останали на нашето Черноморие. След Ахтопол видимо се променя пейзажа и бетона отстъпва място на природата Simple Smile
В Синеморец не стъпвайте на Бутамята, там е зоната, която са си избрали безочливите хотелиери и в момента има 3-4 комплекса пълни с туристи, платени чадъри, бетон и лудница. Плажът на Велека е олицетворение на спокойствието, много ни хареса.
Храната в селото е уникална. Всяка вечер бяхме на различно място и след всяко оставахме все по-доволни. На всички места на които бяхме, менюто е кратко, изключително локални продукти и супер пресни, без заготовки и т.н. Ресторантчетата бяха Синьо Лято (на Дичо е, бяхме и в хотелчето, страхотно лежерно място, а в ресторанта предлагат каквото са уловили сутринта); Синята Акула (изключително меню); едно заведения на централната улица, без табела с няколко шатрички с бели пердета и голямо дворче (страхотни гръцки неща); на улицата на входа на селото преди площадчето с детските забавления в един леко хипарски двор, казваше се "тайното място" или нещо подобно ако не се лъжа, има и да си вземеш храна за вкъщи. Имат двор със зеленчуци и според това какво има в двора, това са саладките, уникални пилешки бутчета.
За бар препоръчвам определено Кораба. Страхотно място за няколко коктейла вечер. Едната вечер свиреха Мишо Йосифов Квартет, преди това Бразвилидж. Страхотен летен купон, уникална атмосфера и смешни цени.
Определено в целия Синеморец цените са смешни.
Весело изкарване на всички, които сте се запътили на там.

# 711
  • Мнения: 366
Здравейте! Ние се настанихме днес в Синеморец. Успяхме да намерим квартира, но селото наистина е доста пълно. Много съм доволна от условията, по-хубаво е отколкото очаквах.
Стаята е голяма - около 20 квадрата. Има една спалня и едно единично легло, гардероб, 3 нощни шкафчета, на терасата масичка с три стола. Имаме телевизор с кабелна тв, wi-fi и изобщо всички удобства. От терасата се вижда плажа на устието на Велека. Цената на стаята ни е 40 лв.
Ходихме на Бутамята привечер с колата. Паркинга е 2 лв. На плажа има пързалки, има люлка тип "лост" и още една люлка. Детето добре си прекара, вечерта  Mr. Green
Има лунапарк за децата, абе хубаво си е  Mr. Green
Много е тихо и спокойно, въздуха е прекрасен и свеж.
За сравнение, в Примоско /свекърва ми са там в момента/ въздуха е много тежък и на мен лично направо ми е задушно и гадно там, а да не говорим, че е супер пренаселено и честно казано такава почивка и без пари да ми я дават ще я откажа  Joy

# 712
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Danito_d, в кой хотел сте?
О, в Приморско е песен в сравнение със Златни пясъци- да видиш там що е задух и пренаселване.

# 713
  • Мнения: 366
Рени,
къща Престиж http://sinemorets-prestige.com/gallery.html

Не съм ходила от години на Златните, даже вече не си спомням как изглеждат.
Но мен това пренаселване на курортите адски ме изнервя и натоварва.
Да не можеш да си вървиш спокойно по тротоара от коли, а не дай си Боже да пробваш да пресечеш  ooooh!

# 714
  • Мнения: 746
някой може ли да даде отзиви за Каза Доминго, Катерини и/или Къща Абрашкови - ние ще ходим последната седмица на август, но още не сме си намерили настаняване.. изобщо не съм ориентирана къде, какви са плажовете и като цяло в селцето нищо не ми е ясно - била съм веднъж преди много години и то само на плаж за кратко - бяхме в Ахтопол тогава, ужасно лято - от 14 дни, 12 валеше.. та скокнахме до Синеморец да видим плаж малко..

# 715
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Ние бяхме там за 4 дни в края на юли, в Стела Марис.
Много ни хареса, затова сигурно пак ще се върнем в Синеморец на 1 септември.
Дано времето е хубаво за море!
 Praynig

# 716
  • Мнения: 53
Момичета,може ли да ми кажете в аптеката в Синеморец продават ли хомеопатични монопрепарати?И къде се намира аптеката?Благодаря предварително:)

# 717
  • София
  • Мнения: 66
Момичета,може ли да ми кажете в аптеката в Синеморец продават ли хомеопатични монопрепарати?И къде се намира аптеката?Благодаря предварително:)
На главната улица, до хотел Атлас.

# 718
  • София
  • Мнения: 1 178
Здравейте и от мен,
Вчера се прибрахме от Синеморец. Няма да го хваля, то е ясно Simple Smile
Бяхме в хотел Парадайс, който наистина преди е бил Шопска среща. ИЗОБЩО НЕ СМЕ ДОВОЛНИ ОТ ХОТЕЛА.
Останахме в него единствено, тъй като вече се бяхме настанили и хазайката не досаждаше, и въпреки че са нови собствениците - не почистваха, не сменяха чаршафите, кабелната ТВ беше на черти и само 6 канала и то всеки път различни, интернет също нямало.
Ходихме на "еко-пътеката" по Велека към с. Бродилово - все едно си в джунгла, не е направена, но на нас ни хареса. Стигнахме и до Бродилово (близо 17 км), но от там няма транспорт наобратно.
За  наша радост едни хора ни взеха на стоп с техния джип и ни превозиха до Царево, че ни съжалиха, че бяхме с дете. Това бе едно от вълнуващите ни преживявания.
Сутрин до обед ходихме на Силистар, а вечер след 18 часа - на Бутамята, хареса ни. По другия плаж само се разходихме, а на Липите отделихме специално внимание.
Да, на Синемрец е хубаво, но вече почва да се пренаселва.

# 719
  • Мнения: 1 813
Хора, внимавайте с този плаж 'Липите'! Хубаво е, диво е, но постоянно някой намира смъртта си там.
Неохраняем.Миналата година двамата мъже, които спасиха децата, намериха смъртта си там. Сега,онзи ден, по новините казаха за поляк, че се е удавил.
Ние ходихме на разходка само и пак ми беше едно такова потиснато. Cry

Последна редакция: ср, 14 авг 2013, 14:12 от Nil desperandum!

Общи условия

Активация на акаунт