Синеморец

  • 100 085
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 909
Не работи банкомата на Бела Виста  Crazy Прясно инфо от преди три дни. Набавете си пари кеш  Wink

# 691
  • Мнения: 211
Да попитам нещо синеморките Grinning :  Дали има фитнес за свободно ползване някъде из селото?
Благодаря ви предварително! Grinning
Фитнес има и в Асти Арт Хотел, но също незнам дали е и за не гости на хотела, възможно е тъй като в  двора на хотела има тенис корт, а той е и за външни лица. Има и колела под наем. Има хубав вело маршрут в Странджа.

О, благодаря, това вече сякаш звучи по-надеждно.

  bouquet

# 692
  • Мнения: 1 930
Не работи банкомата на Бела Виста  Crazy Прясно инфо от преди три дни. Набавете си пари кеш  Wink
Това изобщо не е добре, тъкмо мислех да си изтегля авансчето по средата на отпуската, когато ще ми го преведат.....их, значи Sad

Има ли някоя мама в момента в Синеморец?

# 693
  • Мнения: 211
Абе като се сетя, че 2011 като бяхме в доста по-оживения Лозенец, и там имаше само един-единствен банкомат, който никога нямаше пари... Какво да очакваме за Синеморец.
По-добре си е човек да се запаси с кеш.

# 694
  • Мнения: 15
Привет Синеморки,
с удоволствие изчетох темата и резултатът е налице - ще почиваме на Синеморец от 10.08 до 15.08 в Градина в Рая. За съжаление тъй като много късно се организирахме ще сме в стаи с общ санитарен възел. Увериха ме че няма да има проблем, дано да е така. Исках да ви помоля да споделите скорошни впечатления от къщата и да ме посъветвате къде е приятно за хапване този сезон,  има ли магазинчета за храни и плодове и зеленчуци в синеморец,или е добре да си напазаруваме предварително. Ако искаме да си приготвяме нещо (понеже ми казаха че има кухня и барбекю на самообслужване) необходимо ли е да си купим дървени въглища или се продават там някъде,  има ли кафе- машина в къщата или да се снабдим с нес кафе (че аз сутрин трудно отлепям), и всичко друго   което смятате че е важно за човек който до сега не е стигал до Синеморец. Предварително ви благодаря за отговорите и за всички полезни неща които сте споделили по-напред в темата.

# 695
  • Мнения: 1 909

Ние винаги отсядаме в тези стаи, съвсем нарочно  Grinning
Много са приятни, на "първия етаж" са две легла, на "втория"- огромна спалня. Страхотни са, комбинация от бунгало с условията на хотел. Никога не съм усетила недостатъците на общия санитарен възел- банята е перфектно чиста, винаги има топла вода и някак си така се случва, че винаги, когато решим да я ползваме, е свободна, може би защото стоим до късно на плажа и всички вече са се изкъпали. Ние ще се върнем  Simple Smile на 16-ти, до тази неделя бяхме там, сега малко ще поработим  Mr. Green
Няма проблем да ти правят кафе- хубаво е, еспресо, струва 1 лв. За въглищата не мога да ти кажа, ние не сме по барбекютата  Wink
Магазинчета има, продават всичко необходимо- хубаво сирене, мляко, зеленчуци и плодове. За месо не мога да дам информация, защото не ям такова и не сме купували. Цените са нормални. Вземахме си няколко пъти пица от Нестинарка- страхотна! Препоръчвам пица Вегетариана  Peace

Последна редакция: ср, 07 авг 2013, 11:10 от Елиас

# 696
  • Мнения: 15
Много благодаря Елиас  bouquet

# 697
  • Мнения: 1 909
Много благодаря Елиас  bouquet
Весело изкарване  Hug

# 698
  • Мнения: 1 930
Синеморки, аз нямам търпение вече....за любимото място....
Само надничам в темата:)
Бло, и аз тръгвам на 10 до 18 сме там Hug

# 699
  • Мнения: 15
Гея, къде ще сте отседнали? Били ли сте на Синеморец преди?  Ако искаш ми прати телефон на лични и можем да се чуем и засечем за някой плаж или хапване. Също така ще ти бъда много благодарна ако ми препоръчаш места за хапване - не сме много претенциозни да е вкусно, храната да е прясна и ако може с нормални цени Simple Smile

# 700
  • София
  • Мнения: 66
Още 23 дни и сме в Синеморец. С нетърпение чакам да дойде 01.09.

# 701
  • Мнения: 1 930
Гея, къде ще сте отседнали? Били ли сте на Синеморец преди?  Ако искаш ми прати телефон на лични и можем да се чуем и засечем за някой плаж или хапване. Също така ще ти бъда много благодарна ако ми препоръчаш места за хапване - не сме много претенциозни да е вкусно, храната да е прясна и ако може с нормални цени Simple Smile
Писах ти Peace

# 702
  • Мнения: 366
Дали ще си намерим квартира по това време в Синеморец?
Тръгваме без резервация за първи път, малко започна да ме хваща страх  Joy

Не търсим лукс, напротив, само елементарни удобства и възможно най-добра цена  Rolling Eyes

2 days to go  Mr. Green

# 703
  • Мнения: 2 005
Днес около 3 часа сме търсили къде да се настаним, всичко за което има информация в нета ( особено в букинг ) беше заето. На място има много надписи всободни квартири но май си стоят постоянно там Thinking Накрая бяхме склонни да платим каквато и да е цена или за каквото и да е място наблизо. Точно преди да тръгнем за Ахелой се появи възможност.
Хазяйката ни каза че от 10тина дни изведнъж се е напънило селото. Преди това е било по спокойно.

Съжалявам че подхранвам страха ти, но аз бях на ръба днес, особено след 4 часово шофиране още толкова обикаляне в най горещото време пеша.

# 704
  • Мнения: 9
И ние тръгваме утре  bye   Joy
Danito_d свободни квартири винаги е имало, но пък и селото не е голямо....риск си е да тръгнеш така. Ние сме с дете и залагаме на сигурното  Wink 

Общи условия

Активация на акаунт