Синеморец

  • 100 123
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 928
Някой ползвал ли е услуги на масажист в Царево/Ахтопол/Синеморец? Но добър масажист, който да оправя схванати хора, а не просто да мачка без да знае какво прави. Да го имам предвид, че от време на време се схващам и ако не мина масаж - става страшно и ще си изкарам "весело" море

# 676
  • Мнения: 0
Привет от Синеморец! И ние семейно сме очаровани от красотата и спокойствието на природата и селцето. Вчера се разходихме с лодка по р.Велека, много интересно разказваше лодкаря:-), който нарочаха местните капитана, за деца до 6 г. е безплатно, до 12 мисля че беше на половин цена. Ние слязахме на северния плаж, за да разгледаме устието отблизо, както и скалата с формата на сфинкс.
Днес ходихме до Силистар, не ни взеха пари, може би защото беше валяло и не ставаше за плаж, и човекът с билетите ни каза че до час може да минем без пари, ние изкарахме към час и половина, но нямаше проблем, аз се бях настроила да искам касова бележка и да задавам неудобни въпроси, за да се бунтувам срещу ей така дадените 4 лв., но не се наложи.....за сега:-)
Иначе обядваме в каса Доминго винаги от обедното им меню и много ни харесва. Хапвали сме вечер в Скрития мъж, от който сме доволни също, както и от Хоризонт, но в Нестинарка не ми хареса честно казано.
На всички хубава почивка!

# 677
  • София
  • Мнения: 1 654
И ние се прибрахме от Синеморец преди няколко дни. Една от най-хубавите ни почивки Heart Eyes Разхождахме се с кану по Велека, плажувахме на Бутамята, Липите и на устието, където ни хареса най-много! Ходихме и на Силистар, но беше събота и пренаселено -плажът е красив, подходящ за малки деца, но се чуваше един генератор, който явно захранва с ток заведението и имаше много народ. Разходихме се из Резово, хапнахме рибена чорба, но не на Даляна Wink Липсват ни трънливите поляни, кончетата, вечерния хлад и вкусотиите на каза Доминго, определено мечтаем да се върнем!

# 678
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 317
Здрвейте!
Вчера се прибрахме от Синеморец, като цяло съм доволна от почивката, макар че миналата година уцелихме по-хубаво време.
Ходехме на плаж на Силистар, а ядене си взимахме от Нестинарка и шатрата, освен това един-два пъти си правихме ядене в квартирата.
Първите три дни от почивката се чуваше много силна музика от "Кораба", която почваше след 23 ч. (!) и се наложи да спим на затворен прозорец, така че имайте го предвид.
Хубава почивка на всички  Simple Smile

# 679
  • Мнения: 211
Да попитам нещо синеморките Grinning :  Дали има фитнес за свободно ползване някъде из селото?
Благодаря ви предварително! Grinning

# 680
  • София
  • Мнения: 813
Да попитам нещо синеморките Grinning :  Дали има фитнес за свободно ползване някъде из селото?
Благодаря ви предварително! Grinning
Мисля че няма такова нещо. Евентуално в Белависта  хотела може би има фитнес и може и да пускат на свободно посещение, но не съм се интересувала.  Възможно  е и в друг хотел да има подобна услуга, дано някой знае  Peace.

# 681
  • Мнения: 211
Да, в Беллависта има фитнес, миналата година бяхме там. Но и аз не знам дали пускат външни хора. Освен да се обадя да попитам - и после да вляза в листите на шантавите обаждания Mr. Green  Laughing

Благодаря за отговора Hug

# 682
  • София
  • Мнения: 553
Не знам за фитнес, но дават колела по наем, което си е също един вид фитнес на открито, за който е фен на такива "предизвикателства" Wink

# 683
  • Мнения: 1 209
Ninche, имаш ли идея какви пари са колелата под наем и дали има и детски велосипеди? Аз искам да вземем нашите, на според мъжът ми за две-три каранета нямало смисъл да ги мъкнем.

# 684
  • София
  • Мнения: 553
sisiku, нещо ми се върти в главата, че беше 5 лв. за час, но не съм сигурна. За детски също не си спомням дали имаше. Съжалявам, че не мога да ти бъда полезна. Иначе моят съпруг също си носи колелото натам и не успя да го кара всеки ден, но през ден сигурно го караше. Учудващо за мен видяхме и там, и по пътя за морето и други, като него Simple Smile Те си имат разни вело-маршрути за региона, но те за извън селото и не знам до колко ще е подходящо за децата да карат в самото село /не знам на колко са години/ - то все пак е малко, има доста народ, уличките са малки и е пълно със движещи се коли, както и такива спрели за малко Simple Smile, но ние все пак сме били предимно в централната част на селото и в по-крайните улици може и да е по-спокойно  Peace

# 685
  • Мнения: 1 930
Банкомата само 1 ли е? - на Бела Виста? Дали има друг тази година?

# 686
  • София
  • Мнения: 553
Ние и този на Бела Виста не видяхме - може би защото не ни е трябвал и теглехме пари, когато се разхождахме към Царево и Созопол.

# 687
  • Мнения: 211
Еми, в краен случай ще се задоволи с колело Mr. Green
Аз не претендирам за фитнес, тъй че да се оправя ММ. Simple Smile

# 688
  • Мнения: 0
Банкомата само 1 ли е? - на Бела Виста? Дали има друг тази година?

Прясно инфо за банкомата в Синеморец Simple Smile: ще го демонтират, поне преди 5 дни ми каза това момичето от рецепцията на Бела виста.
Причината са честите кражби от картите, така най-близкия става банкомата на дск в Ахтопол, на който имаше постоянна опашка Simple Smile

# 689
  • Мнения: 0
Да попитам нещо синеморките Grinning :  Дали има фитнес за свободно ползване някъде из селото?
Благодаря ви предварително! Grinning
Фитнес има и в Асти Арт Хотел, но също незнам дали е и за не гости на хотела, възможно е тъй като в  двора на хотела има тенис корт, а той е и за външни лица. Има и колела под наем. Има хубав вело маршрут в Странджа.

Общи условия

Активация на акаунт