Статистика възраст

  • 8 376
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39 317
На първа опция. 30- .
Не са за успешни. То се видя, че успешните тука не пишат  Close

# 16
  • Мнения: 149
В момента съм на 41г. Започнах в клиника по стерилитет на 38г. Досега имам 3 инсеминации,3 инвитро опита. Реагирам добре на стимулации, правя по 16-18 фоликула, но нещо яйцеклетките все са 50% от тези фоликули-по-точно 8-9 яйцеклетки изкарват. При първата инсеминация забременях, но само 8 г.с., от там нататък резултата все е бил 0,00.Сега се готвя за предния инвитро опит.

# 17
  • София
  • Мнения: 232
На 25г. съм, с тубарен фактор, тази година ще да ми е първи опит- надявам се успешен  Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 1 146
Хайде и аз в кюпа, с неуспешните  Whistling
Два опита (комбинирано ги пускат мойте яйцеклетки ИКСИ и ин витро), един замразен трансфер с - отриц. тест, един замразен -  с неуспешно размразени ембриони, мъжки фактор, добре реагирам на стимулация с по 200 единици пурегон на ден. На всичкото отгоре с хиперстимулация.
Първия опит успешен за малко - до третия кръвен тест. На почти 35 г. без два месеца  Blush Почнах с опитите в клиниката на 32 г.

# 19
  • Мнения: 39 317
Честно казано, не очаквах най-много гласували да са в най-ниската възрастова граница  Confused

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Да си споделя и аз Mr. Green
След 2 месеца навършвам 32г.,до тук към с три неуспешни инсеминации.Чака ме и четвърта скоро и после ще го мисля.

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Честно казано, не очаквах най-много гласували да са в най-ниската възрастова граница  Confused
Душичка защото аз не съм гласувала, сега ще се вдигне процента за възрастните  hahaha hahaha hahaha hahaha Бомбичка само по главата не ми бии, че имам проблеми с нея  Joy Joy Joy
На 38г. съм 5 неуспешни инсеминации, подготовка за ИКСИ през м.февруари.

# 22
  • София
  • Мнения: 866
40+/октомври ще навърша 41/.7 пункции,от които 3 на стимулиран опит,3 на ЕЦ,1 на лимитиран.Трансферите ми са 3,от стимулираните опити.Вторият/01.- 02.2011г/ успешен до 8 г.с.  Sad

# 23
  • София
  • Мнения: 16 691
28 години, тубарен фактор, пред първи опит ин-витро.

# 24
  • Septemvri
  • Мнения: 36
На 26 запо4нах с арт.Тубарен фактор мъжки фактор едно неуспешно инсе и две икси.Трето икси успешно родих на 30 без един месец. Лош отговор на стимулациите при  първия 3  при втория 6 и при третия девет фоликула при доза 350-400 гонал/ пурегон.

# 25
  • Мнения: 39 317
Меги, много странна лентичка имаш  newsm78

# 26
  • Septemvri
  • Мнения: 36
 BlushОт малката мишка няма време да я сменя.

# 27
  • Мнения: 213
Здравейте момичета,аз съм на 37г.през май ставам на 38г. със 4 инсеминации,и 1 ин витро опит през октомври,неуспешни!Добре реагирах на стмулацията извадиха 4 яйцеклетки,всички се оплодиха,върнаха 3 и нищо накрая.Но няма да се предаваме!

# 28
  • София
  • Мнения: 16 197
Бамба, чие канче начукваш? Mr. Green

На авторката. Търси си потвърждение, че е вече стара и не става за нищо  Crazy
Рекох да се пробвам да избия нещо от тая глава, ама няма да стане. Mr. Green
Иначе аз не знам как да гласувам, сега съм на 38, първите опити бяха на 34.
И кое е успешна процедура? Поне 80% от успешните няма да гласуват, защото спират да влизат тук.

Аз пък съм най-стара - правя 45 след 2 седмици. И ставам за всичко. И не се предавам  Grinning Grinning Grinning

# 29
  • Мнения: 39 317
Шарки, ако щеш ми вярвай, но точно ти си ми пример, че нещата се случват и продължавам да вярвам.
Ставаш не, ми дрънкаш  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт