True Blood - season 5 is coming - 51 тема

  • 25 009
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 83
а мисля, че след секса Куин казваше на Суката, че го накарала да се чувства като тийнейджър  hahaha
Е не мога да не сложа един цитат просто  Joy
"Babe, I haven't come like that since I was seventeen, in the backseat of my dad's car with Ellie Hopper."  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 736
Каква романтика, каква нежност, ах! И ох. hahaha

# 17
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Каква романтика, каква нежност, ах! И ох. hahaha
смях е, обаче Куин продължава да ми е любим  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 83
Каква романтика, каква нежност, ах! И ох. hahaha
смях е, обаче Куин продължава да ми е любим  Heart Eyes
аз между другото така и не й разбрах доводите, заради които го заряза ...  newsm78

# 19
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Каква романтика, каква нежност, ах! И ох. hahaha
смях е, обаче Куин продължава да ми е любим  Heart Eyes
аз между другото така и не й разбрах доводите, заради които го заряза ...  newsm78
заради майка му и сестра му , знеше че те са най-важни заради "проблемите" им и не искаше да пречи  Peace

# 20
  • Мнения: 83
Каква романтика, каква нежност, ах! И ох. hahaha
смях е, обаче Куин продължава да ми е любим  Heart Eyes
аз между другото така и не й разбрах доводите, заради които го заряза ...  newsm78
заради майка му и сестра му , знеше че те са най-важни заради "проблемите" им и не искаше да пречи  Peace
thanks  Peace
и все пак тъп довод да зарежеш някой ... Нали и нещо обясняваше тя да била на първо място, ала-бала, дрън-дрън ...  Stop

# 21
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Трайче мерси за новата тема   bouquet  bouquet  bouquet
Давйте още цитати  Joy Joy Joy Joy




Еха ква реклама  Crazy много оригинално  Sunglasses Joy Joy Joy Joy

# 22
# 23
  • Мнения: 78
"Babe, I haven't come like that since I was seventeen, in the backseat of my dad's car with Ellie Hopper."  Mr. Green
hahaha 
Сега разбирам мъжете като кажат "Ама тя може да е вълшебница."  hahaha Сука определено е яката фея.  Mr. Green 

# 24
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хилоу, гугита, наминавам  и тук да почерпя, статница- взета Mr. Green




# 25
  • Мнения: 2 040
Сега разбирам мъжете като кажат "Ама тя може да е вълшебница."  hahaha Сука определено е яката фея.  Mr. Green 
  Joy Joy Joy Joy

Джо, честито и тук!   bouquet

# 26
  • Мнения: 289
Джойски, честито  bouquet

Май само на мен Куин ми бърка в здравето с голата си глава и неговото babe още от първата среща.

Много забавна реклама. Изводът е - не подарявайте Audi S7 на любимите си вампири, да не си останете без тях  Laughing  Или що пък да не им подарите едно, ако ви поядосат  Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 83
Джой, честито и от мен   bouquet

ама рекламата е супер яка, сега всички ловци на вампири ще вземат да си купят такова ауди хахахах  Mr. Green

м/у другото тази вечер по ТВ7 има наш'те хора Wink втори сезон  Flutter и са още на началните серии Simple Smile от 11 без 15 май беше, но на когото му се гледа, да погледне и програмката все пак Wink

ууу, Фи, като каза babe още от първата среща и се сетих бруталната сцена на запознаството им всъщност ... дето той беше съдия на върколашкия бой  ooooh!

# 28
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
мен пък точно поради тия причини ме кефи Куин, много як е описан  Heart Eyes само това babe мога да пропусна  Mr. Green
и един Убав Сашо

# 29
  • Мнения: 6 493
Да изплуваме на първа и да питам за някой сочен цитат с вечно девствената Джес ,или в книгата не е девица?

Общи условия

Активация на акаунт