Чаша с накрайник за мляко

  • 2 184
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Такива майки колкото щеш. А да му маже филийки за закуска до 50 год. и да му пере гащите до 45 год да не е по-нормално.

Ти тихо, че не се знае на твоите юнаци дали няма да правиш същото  Grinning Hug

Майките винаги глезят момчетата си и го намирам за от обич, дразни понякога, ама го разбирам. Ама това с биберона на 13 ми идва в повече  Mr. Green

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Така е по принцип, ама сигурно няма да съм жива докато станат на 50.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 212
Aaaaaaa, моля ви се, ако само почистването е проблема започвам веднага да й давам млякото с една от чашките, с която си пие водата. Накрайниците са силиконови и се мият без проблем с четката за биберони. Ще видя и тези на Мам, за които споменахте. Нещо не ми се нрави идеята до нито до 5, нито до 13 годишна да пие от биберон. По-важното е обаче, че напоследък и не нея вече не й се нрави, след като свикна със силната струя на водата.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Моля,моля как до 13 години ,малеееееее  #Crazy И таткото ли няма нищо против  Thinking

# 19
  • Мнения: 212
За мнението на таткото няма данни, но на гаджето не й се харесал особено този навик dont Естествено освен ако Ивенцето не искаше малко да ни поразвесели темата и не се шегува.

# 20
  • Мнения: 3 241
Не, не се шегувам. Naughty
Майката се притесняваше много, но наистина - просто в един момент спря Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 262
Да си призная вчера реших да пробвам една евтина чаша на Бертони, която купих от Кауфланд. Бебока изобщо не направи разлика между клапата и биберона. Не видях нищо толкова трудно в миенето на тази клапа - със сигурност не се мие по-трудно от биберон. Дори и мляко му дадох с това шише - никакъв проблем. Моя и без друго пие от биберони с прорез още от 2-ри месец. Само че нали самата клапа е направена така, че да не тече като се обърне та имам чувството, че бебока се изморява докато суче и суче по-бавно отколкото бибероните с прорез. Преди време имаше една тема за чаша, от която се пие по-лесно. Т.е, не е толкова магична и тече по-лесно без да е нужно такова напрягане, че тоз моя го мързи да дърпа. Не мога да я намеря сега тази тема. Ако някой може да даде съвет - да казва от коя чаша се пие по-лесно. Благодаря.   bouquet

# 22
  • Мнения: 814
Малкият ми син на тази възраст пиеше от биберон с прорез (добре течеше млякото...), после минахме на чаша с накрайник (за кратко обаче - после тя остана само за водичка) и след това директно на обикновена чаша със сламка Simple Smile. Ама той копира всичко от батко си, за да не остане по-назад.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 122
Ако има неразливаща се клапа е невъзможно да почистиш свясно от мляко, ако няма а е просто така издължено, няма проблем.
Иначе моят над годинка си пиеше с биберон на чико с разрез като триъгълник, нямаше проблем, струята беше добра Wink вероятно и на др фирми има такива, иначе и това с разширяването с ножичка си е вариант.

# 24
  • Мнения: 1 262
 Чашата е на Бертони, не знам дали другите клапи са такива, но клапата на Бертони е широка и се почиства по-лесно от биберон! Не знам дали е точно клапа, по-скоро е като биберон с прорез с по-различна форма.  newsm78 Моят пие от биберон с прорез още от 2-ри месец, но сега искам да му взема подобни чаши. Май тая на Бертони е най-добра засега, но ще пробвам и други.  Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 44 122
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=268&cat=46
този вид клапа имам пред вид, че се чисти мн трудно, не чучурчето на чашата Wink
понеже и двете чашки на нуби бяха с такова нашето и твърдият накрайник и с такава силиконова, та предполагам, че и на haute_couture има такова чудо, освен ако не го махат.

# 26
  • Мнения: 1 262
А значи чашата на Бертони няма такова нещо. Изглежда е като биберон с по-различна форма. Нещо от този род на външен вид:
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=7150&cat=91
А на другите чаши може ли да се махне тази клапа и тече ли много силно чучурчето, ако се махне?
Въпреки че няма такава клапа, при навеждане на чашата надолу, не потича вода. Потича само, ако се засмуче.

Общи условия

Активация на акаунт