Седем часа разлика - разплитане на големите загадки (Тема 8)

  • 39 939
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 37
Като ги гледам тези снимки пак сега не мога да не отбележа прекрасния цвят на очите на Гончев- почти като на Елизабет Тейлър!!!! Grinning
на живо са още по-впечетляващи .Аз често го виждам в Зоната с малката му дъщеричка и като знам къкъв грижовен баща е тази отрицателна роля въобще не му прилича,но пък е играе добре .

# 16
  • Мнения: 3 064
Здравейте , аз за първи път се влючвам и виждам кой е нападнал Мая и Тео. Аз имам една идея.
Първо не може да е Иванов. Защото ако се върнете в епизод 19 Иванов се среща с продачката к, която е дала маските на извършителя. Ако беше Иванов продавачката щеше да го познае. Така Иванов не е извършителя. Аз мисля , че е Гончев или Лука или Коцев според мен.. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 17
# 18
  • Мнения: 22
http://www.blitz.bg/article/29027
едно интервю от вчера с Пенко Господинов в случай, че не сте го чели.

# 19
  • Мнения: 1 517
 Hug благодаря за тема, ще ви чета Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 4 529
http://www.blitz.bg/article/29027
едно интервю от вчера с Пенко Господинов в случай, че не сте го чели.

Е, това  вече е новина! Поне за мен е така, а за вас не е ли така, а? / Иванов/ Grinning Grinning

Това ме кара да си мисля, че сериалът няма да се развие по моя сценарий, но....както и да е! Grinning

# 21
  • Мнения: 22
Стана ми смешно, че Господинов е поискал от сценаристите неговия герой да спечели любовта на Таня, и зада стане неговият образ "по- многопластов",щото досега беше много прост и еднопластов hahaha
Вторият сезон щял да бъде още по-интересен - как ни подгряват, а!  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 545
Първо, да споделя - прекрасна 8-ма тема!  newsm74 Колкото до допълнението - "Разплитане на големите загадки", мисля че вече беше задължително да се появи.

Току що прочетох статията в "Блиц" за Пенко Господинов. Явно е, че не можем да се надяваме да изтече някаква информация до началото на сезона, уви. Договорът си е договор. И все пак той "изпусна" тенденциозно нещо важно. Не зная дали мога да го квалифицирам като информация, защото най-вероятно това е добре премислена дезинформация, целяща да предизвика определен ефект. Както и да е!  Wink Ако правилно съм разбрала, той спечелва любовта на Таня? Дрън-дрън... Това и да го видя не бих го повярвала. Уважението да, но любовта - едва ли... Щото за Таня до този момент той се намира под морското равнище... "Айде, няма нужда" (както обича да казва Боян)... от примери и обяснения. Сега най-много тя да започне да го брои за човек. Във всеки случай ще видим. Хубаво е, че я спечелва, защото това ще му гарантира връзките й, за да успее да напусне топлото местенце, където със сигурност ще го настани Иванов. Поправете ме, ако бъркам.

Ако следваме логиката на новото ни заглавие, то екипа на "Седем часа разлика" в най-скоро време ще трябва да се свърже с нас, за да ни предложат договор, който ще им гарантира, че няма да изтича информация за сериала... Щото ние всеки ден бълваме нова и нова информация и разкрития.... Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 931
Ако следваме логиката на новото ни заглавие, то екипа на "Седем часа разлика" в най-скоро време ще трябва да се свърже с нас, за да ни предложат договор, който ще им гарантира, че няма да изтича информация за сериала... Щото ние всеки ден бълваме нова и нова информация и разкрития.... Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Тя и нашата информация е пълна дезинформация, така че абсолютно се вписва в тяхната стратегия Simple Smile

Много бих се радвала Гончев да спечели любовта на Таня, в смисъл на приятелската любов.... иначе, абе не съм им се нагледала с Иванов Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 545
Ааа, сакън, Lulu25, само приятелска дано да е... че язък дето толкова ги гласим с Иванов пак да се съберат и да се вземат. А то какво стана - сбъднаха се най-лошите предчувствия на Таня, че когато е щастлива не може да остане щастлива... Cry Предполагам, че тя прави сравнение с времето, когато е била с Павел Станкофф... Много искрено й желаем да е отново щастлива, но с Гончев....  не, не.... Струва ми се, че колкото и N-пластов герой да го направят, пак не може да стигне Таня и да й бъде равен като партньор. "Мили ми, Гончев, всичко е свършено..." - както се казва. Ролите са раздадени, любовта се пада на Иванов, е, малко уважение сигурно може да му се задели, но толкова... Crossing Arms

Впрочем, коя наша съфорумка каза, че често вижда Пенко Господинов в нейния квартал? Отсега нататък нека счита като главна своя мисия да вземе неофициално интервю с актьора... с пикантни подробности от втори сезон. Пък ние ще си мълчим - никому нито дума няма да кажем! smile3520

# 25
  • Мнения: 0
Цитат
Ролите са раздадени, любовта се пада на Иванов,

Това ми хареса.... и не съм против евентуалната "любов" на Таня към Гончев, щото съм фен на Таня-Иван. А просто никак не ми се вижда логично и не мога да изкопая отникъде обяснение защо и как Таня ше се влюби в тоя гол охлюв смотан Орлин Соколов ли Паунов ли е къв е Гончев

# 26
  • Мнения: 2 545
Както е тръгнало, пред вратата на Таня Стоева си струва да чака ред и ... Къртев, да речем...

Teddy_l4, това ми хрумна по повод репликата ти "гол охлюв"  Joy. Сетих се, че такава квалификация му даде точно Иванов, когато го повали на земята... Леле, този човек като се развихри става страшен, не мислиш ли? Доста неподозирани емоции се крият в него. Какво ли ще изскочи от миналото му? newsm78 Много се надявам да съумее да остане все така симпатичен и положителен герой.

# 27
  • Мнения: 5 577
 Shocked Гончев и Таня, кой изобщо забелязва ГОнчев?

Версията, че бай Юнал е изнасилил Мая ВЕЧЕ не е най-нелепото нещо май, май  Crazy

# 28
  • Мнения: 2 545
Както е тръгнало, новата анкета ще трябва да озаглавим:
"Кой според вас има шанс с Таня Стоева във втори сезон?" Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


И вече сериозно, имате ли идеи за новата анкета на темата? Нещо по-атрактивно?

# 29
  • Мнения: 0


Версията, че бай Юнал е изнасилил Мая ВЕЧЕ не е най-нелепото нещо май, май  Crazy

Абе никак не ми се вярва. Ше ми дойдат изненадите много нанагорнище. Както и това което обсъждахте, че Распутин може да е баща на Таня, което в последствие се разбра, че не е възможно заради възрастовата разлика.

simpatikonia, ами дето се вика тихите води са най-дълбоки. То аз ако съдя по себе си...както се усмихвам и съм миличка...в следващия момент почвам да хвърлям огън и жупел...  Просто искам да разбера вече каква е тая история в миналото на Иван, даже ми е по-интересно от това кой изнасили Мая (разбираемо след като съм си отдала времето на Таня–Иван  Whistling )

Общи условия

Активация на акаунт