Мъжът зодия Близнаци

  • 127 287
  • 763
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 9
Имал някви чувства?!
Що не му врътнеш някви шамари се чудя.

Знаеш ли как ми се иска понякога ? Но не съм такъв човек, все гледам с добро ако мога да оправя всичко. На моменти пробвам и с лошотия, защото съм в беизходица, но не искам да ставам лоша, защото не ми е в природата и не харесвам грубо отношение.

# 496
  • Враца
  • Мнения: 458
Имал някви чувства?!
Що не му врътнеш някви шамари се чудя.

Знаеш ли как ми се иска понякога ? Но не съм такъв човек, все гледам с добро ако мога да оправя всичко. На моменти пробвам и с лошотия, защото съм в беизходица, но не искам да ставам лоша, защото не ми е в природата и не харесвам грубо отношение.

Нали се говореше на предишните страници, колко са харизматични и обаятелни близнаците, може да се чувствате заслепена покрай него и както се казва да не може да си съберете мислите/феромони ли са, излъчване ли е, не знам, аз съм по-прагматичен човек/, но като цяло ми се струва, че тази връзка е едностранна. Млади сте момичета, не се подценявайте. Честит празник.

# 497
  • Мнения: 209

Pure_nature_new права си за годините,с висше е,работи на отговорна позиция и смята да записва 2 магистратура.Издържа се сам от 18 годишен е в София далеч от семейството си.Не искам да го защитавам,просто е пълна противоположност на това което ти описа.Точно това харесах в него,качествата които има.Аз съм малко по голяма от него зад гърба си имам една много дълга връзка,която се наложи да прекратя.И съм съгласна с това,че зодията не е определяща за характера на даден човек.Не се отказвам от него защото,като цяло е невероятна личност,но няма да му позволя да ми се качи на главата. Hug благодаря и за това,че ме усещаш като добър човек(старая се да се съхраня като човека ,който съм). Нищо от това ,което пишете не ме е обидило . Напротив така ми помагате  Simple Smile да си изясня ситуацията.

на коя дата и година е роден той?

# 498
  • Мнения: 10
Здравейте,

Съвсем скоро мъж близнаци разби сърцето ми.
Цялата история започна преди няколко месеца. Той пръв потърси контакт, сваляше ме, говорехме с часове за всичко, говореше ми колко ме обича, как винаги си е мечтал за жена като мен, колко е влюбен, как съм изтрила всички други, как иска да сме заедно.
Той е ужасно свободолюбив интова е, което ме привлече в него, силен и независим мъжкар.
В крайна сметка, бяхме заедно около две седмици, в които правеше всичко за мен доколкото един близнак може да се отдели от неговите си неща.
Никога не съм го ревнувала, ограничавала или притискала. В един момент обаче аз трябваше да си тръгна и бяха едно сълзи, драми, аз съм човек също мн ми липсваше и не съм го крила. Винаги съм била честна с него, той съшо твърдеше същото.
И изведнъж, ме отряза. Тъй като съм семейна с детенце и имаме разлика в годините. Той твърдеше че детето ми страхотно и дори ми е казвал че иска да си имаме наше. Аз бях готова да зарежа всичко заради него и той би откат.
Една вечер ми беше ужасно тежко и му се обадих. Какви гадости ми каза и колко жесток беше, направо ме заля с гореща вода.
Оттогава не съм го търсила.Разбрах, че е казал че това да е гаден е единственият начин да се отвратя от него.
Никога не сме се крили, познавам всичките му приятели, родители, семейство.
Изтъкваше различни причини че не може да сме заедно, докато това не му пречеше преди месец.
Според мен, той просто се уплаши че с ее влюбил в неподходящата жена и това е неговият начин да се спаси.
Онази вечер събрах смелост да му се обадя и да му кажа, че това което направи е най-малкото недостойно още повече спрямо мен.
Ако беше тръгнал с нагласата да е само секс, аз нямаше да очаквам нишо повече, но кълна се! трябва да си голям артист да симулираш обич каквато той ми показа и после шалтера.
Опитвам се да го забравя. Много съм огорчена. Тежи ми че така стана, защото бе го заслужавам.
Не знам дали искам съвет. Просто подигравателноят му тон ме побърква. И мен припуска да спомене мъжа ми.. сякаш ревнува. А аз с него нямам интимни отношения.
Забравих да кажа,че аз съм Лъв.

Не съм търсила връзки и авантюри, но той ме накара да се почувствам отново жива и после ме уби. Така се чувствам и то дори не знам защо.

Последна редакция: вт, 03 апр 2018, 15:17 от Nikola2018

# 499
  • Мнения: 11 505
Как така за няколко месеца се влюбвате и ви разбиват сърцата.... чудна работа...

# 500
  • Мнения: 10
Ми, а де?! Будала! Минавах през тежък период в живота си и той така ме светна 🤣🤣 Че накрая направо угаснах.
Много незряло от моя страна, но кой би устоял на три месеца обяснения?!...

И все пак... как можеш да си върнеш интереса на мъжа близнак, освен чрез игнориране? Очевидно право куме в очи, не става.
Разликата в годините ни е фрапантна, това също е проблем за него, тъй като е в моя полза.

Последна редакция: вт, 03 апр 2018, 19:53 от Nikola2018

# 501
  • Мнения: 1 138
Кратко и ясно - Не се занимавай. Забрави. Продължавай без него , ич не ти трябва.

# 502
  • Мнения: 9
Ужас Sad Съжалявам за това, което си преживяла, но и моят съвет е да не се занимаваш ! Според мен наистина са много умели в симулирането и обясненията, но в следващия момент показват, че всъщност това са само празни приказки ! И определено са от този тип, който те издига в небесата и след това те пуска от високо,  но уви... имат някакъв пуст чар, който ни омайва GrinningGrinning

# 503
  • Мнения: 10
Благодаря ви 💐

Аз си мисля, че той се уплаши от това, което чувства той самият и трудността на ситуацията.
Никога мен съм искала нищо от него, нито да живеем заедно, нито да ми гледа детето. Исках само да се обичаме каквито сме. Той си има хобита и неща, които не ме притесняват. Аз си имам мои неща в главата. Казва, че съм искала все да си говорим... а той бил зает. Аз имам собствен бизнес, уча, имам дете и мъж и пак намирах време за него. Живеем далеч един от друг и не се бях прибирала години, но заради него се вдигнах на хиляди километри ... И когато се върнах, всичко беше Ок, докато не му казах, че ще му пиша, когато ме осветли кога смята да ме види. Оттогава нещо ми стана.. пращаше ми съобщения че ме обича и иска да е с мен и в един момент, КРАЙ! Ама какъв край! Сякаш съм най-голямата досада и драма на света, а не е като да не е ревал и той за мен.
Не мога да повярвам, че постъпи толкова долно, като пълен страхливец...  Все с мисля, че все още има чувства към мен, протести пресразсъдъците и страхът са по-силни в случая. Той е мн млад, но изобщо нито изглежда, нито разсъждава като за годините си, много по разумен и зрял е. Затова не мога да разбера как зарязваш човек, за когото довчера си ревал и си обичал ... Така извъртя нещата все едно аз съм го принудила рака Да направи, щот съм била драма.. искала съм мн внимание.. Е, един нормален човек, ако чуе и види това, което аз видях от него е нормално да се влюби и да очаква повече внимание, а не обратното.

Сега съм добре. В първите дни не бях на себе си! Аз бях готова да зарежа всичко...а дори не исках да живеем заедно, само да знам че е наблизо. Чувствам се като пълна глупачка, а не го заслужавам, защото отворих сърцето си за него.

# 504
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Гледай си мъжа и не се занимавай с несериозници. Близнакът се счита за детето на зодиака. По- късно съзряват или никога не го правят. Stuck Out Tongue Winking Eye Трудно взимат решения и ако ги притиснеш - оле мале. Или ще получат стрес, или ще офейкат. Ако не ги притискаш - пак кофти...Е, случва се, притиснати до стената, да взимат решения от немай къде.

# 505
  • Мнения: 10
Да, това е разумното решение, но сърцето ми... е в противоречие с всичко, както и егото.
Начинът, по който се отнесе, ме разби...
Спрямо мъжа си аз нямам любовни чувства и той го знае. В момента съм в изчаквателна позиция, но шансовете му се изчерпаха така да се каже.

Направо не знам как ме омота това човече...

# 506
  • Бургас
  • Мнения: 4 068
бившият ми мъж е Близнаци, в началото беше лудо влюбен и ми сваляше звездите, с всякакви гръмки обещания, след сватбата и детето  пламенните чувства изчезнаха, те са така тези Близнаци- днес се палят за нещо, правят големи планове, след известно време -  тотално си сменят позицията, супер непостоянни... бързо им омръзват нещата...

# 507
  • Мнения: 1 138
Момичета не ви трябват близнаци.
Колкото се може по- далеко от тези екземпляри.
Никога не знаят какво искат.

# 508
  • Мнения: 10
Оф, добре де! Зарязваш човека по най-бруталния начин, казваш ми че всичко е приключило и не искаш да се чувате и след като го смачкаш така че да стигне до спешното най-малко три пъти за един месец, се включваш с въпрос: Как си?!
Честно?! ... Е как да съм, седя с ножа и си режа вените!!! Два дена му дадох игнор, никакви послания,, никакви съобщения, почти никакво появяване във фейса, който той редовно следи. И хоп: КАК СИ?!
Ти подиграваш ли ми се?!...
И какво се очаква да отоговоря на това безочие 🤣🤣🤣

# 509
  • Мнения: 1 138
Да, подиграва ти се.
Не го бъркай с любов.
Чеше си егото, но какво ти е на теб му е все тая.

Общи условия

Активация на акаунт