Мъжът зодия Близнаци

  • 127 289
  • 763
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 10 012
Предпазлив е много. Имам чувството, че бившата му го е смазала доста, и има нужда да се окопити. Огорчен е.
Аз обаче не искам да се впускам в каквото и да било, при наличието на такъв багаж. Той не я спомена изобщо, но беше ясно от контекста.

# 541
  • Мнения: 209
Ние сме доста ловки в думите. Дори да признаем, че има нещо ще го кажем най-тактично без излишни думи и няма да покажем, че ни е заболяло, ще сложим маската на другия ни характер, за да изглеждаме по-непукисти, да не покажем колко ни е наранило това.
Добре си предприела да не се впускаш в пълна сила в това, така и щях да те съветвам. Обядвайте, но имай едно на ум. 

# 542
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Предпазлив е много. Имам чувството, че бившата му го е смазала доста, и има нужда да се окопити. Огорчен е.
Аз обаче не искам да се впускам в каквото и да било, при наличието на такъв багаж. Той не я спомена изобщо, но беше ясно от контекста.

Близнаците са такива артисти ..... Най-умеят да се правят на огорчени.Така, че внимавай.

# 543
  • Мнения: 18 299
Татко е Близнак. Бил популярен мъж, много жени се интересували (даже знам кои), но... появил се Скорпионът (майка) и разгонил конкуренцията. Живеят си добре 40-тина години. Много добър баща е, а сега съответно и дядо. Ето как изглежда значи Близнакът, погледнато в перспектива. Но със Скорпион де. Wink

# 544
  • Мнения: 100
Реших и аз да пиша тук. За първи път се сблъсквам с мъж близнаци. Запознахме се преди 3 месеца.. 3 месеца само си пишем понеже той беше в чужбина. Незнам как, но го почувствах някак близък и съм споделяла някои неща с него.Той не споделя. По едно време леко се "сдърпахме" и той спря да ми пише и аз казах ами майната му ако иска, но след няколко дни ми писа понеже съм била 'важна' за него. Говорили сме и по скайп. Живеем в съседни градове. Няколко пъти сме си говорили, че когато се прибере ще се видим.. Но уви.. 2 седмици вече е тук и нищо не казва. Само един път каза, че не иска само да си пишем, а и да се видим.. И до там. Сега последно си писахме в четвъртък. И чак снощи ми писа малко. Пита как съм,какво правя и това е.И усещам някаква дистанция от негова страна. Днес реших аз да му пиша, питах как е, той ме пита какво правя и на моя въпрос а ти какво правиш не отговори,а си стои на линия.И това не го прави за първи път.. Но сега дали ще отговори след няколко часа незнам.Много интересна личност.Иначе си пращаме емотикони целувки ама за среща нищо не казва. Незнам до кога да се занимавам с него...не че голямо занимаване да си пишем де, но все пак. Нещо ми харесва в този мъж и искам да се видим 😀

# 545
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Същата история се случва и при мен...чат-пат. Близнакът е в чужбина, понякога се сеща и ми пише все едно има интерес. Прави ми някакви негови странни тестове дали му пасвам за жена. Разпитва ме все едно е спретнал въпросник и отметва Joy Говори ми едва ли не какво щяло да бъде, ако живеем заедно. Да съм му идела на гости.  Да уточня, че никога нищо не е имало между нас, освен 2 излизания по приятелски. Щял да ми се обади като си дойде в БГ. А този месец, а онзи месец, а тази година, а онази и то минаха 2-3 години Joy Аз разбира се изобщо не го взимам на сериозно този Близнак и ми е доста странен.

# 546
  • Мнения: 100
Моят е много мълчалив. Дори и той да ми пише не подхвана ли някоя тема.. До там 😀😀

# 547
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686

maraya_tomanova, такива са Близнаците.Ако се хванеш с него така ще бъде винаги.Все ще очакваш нещо от него, накрая ти ще направиш първата стъпка, в каквото и да е действие или случка и накрая ще ти писне.

# 548
  • Мнения: 14
Здравейте
Моята история е такава.
Запознахме се преди година. От начало аз не му обръщах внимание, защото той живее с жена- приятел. Пишеше ми и звънеше- говорих ме с часове по телефона. Започнах ме да се вижда ме, аз все още стоях дръпната. Докато се усетя между нас се зароди не само приятелство. След 2 месеца дойдоха негови приятели  на работа при него. Той започна да им отделя почти цялото си време за тях. Чувах ме се по телефона- сочише ми с ръка ще се обадя. Не се виждах ме , ако се видим то ставаше пред приятелите му, които живееха до нас. Казано на кратко когато той идваше да говори с тях за нещо. Обясних му, че не ми е приятно това.
Приятелите му не знаеха за мен, крие ме. Знаят за жената с която живее.
Един ден ми звънни  и излязохме да се разходим и тогава се случи нещо. Както е мил и внимателен, като видя едни приятели  се дръпна от мен и каза дано не ме видят. Аз не обърнах внимание. Те го видяха и той почна да говори с тях и той каза аз тръгвам. Стана ми гадно и побягнах от мястото. Той ме видя. Звъннах му и му казах- няма да играя пета цигулка. След няколко дни ми звънна да поговорим. Аз бях все още бясна и обидена от това, че той ме крие с цел да не разбере жената с която живее че се вижда с друга- защитава я.
Скарахме се и той си избра да си е нея. Казвайки ми не искам да те пусна и аз му отговорих. Аз пък не искам да си играят с мен. Всеки по пътя си.
След ден той ми праща клипове по фейса. Аз като видях първия се разплаках. Звънни аз не вдигам. Пишах му не ми пращай такива неща и какво иска да ми каже с това. Посланието им беше-
как може да си легне с много, да пие кафе, да ходи на почивка, но това не е любов. Как може да мислеш за този човек и щастие повече да не знаеш. На тръгване погледни душата. Който чува все още ще слуша.
2 клип се казваше - ако чувства не по телефона. И ако е уютно не затваряйте точно сега. И че сега не е добре, но се надявате че ще се оправят, ако живота не вие променил по нов начин.
След седмица се видяхме и той ми каза че просто ги пратил. Аз му отговорих не си играй.
Един месец стоя дръпнат- пишеше от време на време, аз не му отговарях. Взе да звъни. Аз заминах за известно време. След като се върнах все едно нищо не беше приключило.
На другия ден ми звънни и ме пита- прави ли ти се секс. Аз му отговорих- Благодаря,  че ми каза за какво ме търсиш и не може така стоим и да се гледаме отстрани.
Видяхме се и се разбра , че между нас не е приключило, сме си дали почивка .
Пак сме заедно , ако може така да се каже. Ще обесня защо.
Рядко се виждаме най вече когато не съм на работа,  някой път и тогава не може. Или той е на работа или жената с която живее и тя не е на работа,  а той не желае след 19-20 чеса с обяснение знаеш защо.
Или разбери ме - какво ще кажа на нея. Каза ми - ако не ми обръщал внимание и аз няма да съм му обръщала. Шокира ме. Моя отговор беше- чувстваш ли се задължен да ми обръщаш внимание или го правиш защото го искаш. Отговора беше - защото го искам.
Беше ми казал  не заслужаваш такова отношение,  извинявай. След поредния път в който той ми каза ще се видим него ден. Защото тя почиваше.
Разбирам не винаги може да се чуем и видим, и какво излиза аз съм глупака, а тя е важната. Това му казах и че тя няма нищо общо зависи от нас.
Не ми е приятно това и който го чете ще си каже- ти  си глупаво момиче , какво правиш, остави го.
Аз съм зодия дева. Който ни познава знае, че търпим  и разбираме.
На мен просто не ми е приятно все да разберам и преглъщам.
Много от нещата, които прочетох са верни за мъжете близнаци.
Просто търся съвет
Благодаря

# 549
  • Мнения: 10 012
И ти не си го блокирала? Защо?
Че и мислиш за него. Светът е пълен с измет, наш е избора дали ще се ангажираме с нея.

# 550
  • Мнения: 14
Здравейте
Моята история е такава.
Запознахме се преди година. От начало аз не му обръщах внимание, защото той живее с жена- приятел. Пишеше ми и звънеше- говорих ме с часове по телефона. Започнах ме да се вижда ме, аз все още стоях дръпната. Докато се усетя между нас се зароди не само приятелство. След 2 месеца дойдоха негови приятели  на работа при него. Той започна да им отделя почти цялото си време за тях. Чувах ме се по телефона- сочише ми с ръка ще се обадя. Не се виждах ме , ако се видим то ставаше пред приятелите му, които живееха до нас. Казано на кратко когато той идваше да говори с тях за нещо. Обясних му, че не ми е приятно това.
Приятелите му не знаеха за мен, крие ме. Знаят за жената с която живее.
Един ден ми звънни  и излязохме да се разходим и тогава се случи нещо. Както е мил и внимателен, като видя едни приятели  се дръпна от мен и каза дано не ме видят. Аз не обърнах внимание. Те го видяха и той почна да говори с тях и той каза аз тръгвам. Стана ми гадно и побягнах от мястото. Той ме видя. Звъннах му и му казах- няма да играя пета цигулка. След няколко дни ми звънна да поговорим. Аз бях все още бясна и обидена от това, че той ме крие с цел да не разбере жената с която живее че се вижда с друга- защитава я.
Скарахме се и той си избра да си е нея. Казвайки ми не искам да те пусна и аз му отговорих. Аз пък не искам да си играят с мен. Всеки по пътя си.
След ден той ми праща клипове по фейса. Аз като видях първия се разплаках. Звънни аз не вдигам. Пишах му не ми пращай такива неща и какво иска да ми каже с това. Посланието им беше-
как може да си легне с много, да пие кафе, да ходи на почивка, но това не е любов. Как може да мислеш за този човек и щастие повече да не знаеш. На тръгване погледни душата. Който чува все още ще слуша.
2 клип се казваше - ако чувства не по телефона. И ако е уютно не затваряйте точно сега. И че сега не е добре, но се надявате че ще се оправят, ако живота не вие променил по нов начин.
След седмица се видяхме и той ми каза че просто ги пратил. Аз му отговорих не си играй.
Един месец стоя дръпнат- пишеше от време на време, аз не му отговарях. Взе да звъни. Аз заминах за известно време. След като се върнах все едно нищо не беше приключило.
На другия ден ми звънни и ме пита- прави ли ти се секс. Аз му отговорих- Благодаря,  че ми каза за какво ме търсиш и не може така стоим и да се гледаме отстрани.
Видяхме се и се разбра , че между нас не е приключило, сме си дали почивка .
Пак сме заедно , ако може така да се каже. Ще обесня защо.
Рядко се виждаме най вече когато не съм на работа,  някой път и тогава не може. Или той е на работа или жената с която живее и тя не е на работа,  а той не желае след 19-20 чеса с обяснение знаеш защо.
Или разбери ме - какво ще кажа на нея. Каза ми - ако не ми обръщал внимание и аз няма да съм му обръщала. Шокира ме. Моя отговор беше- чувстваш ли се задължен да ми обръщаш внимание или го правиш защото го искаш. Отговора беше - защото го искам.
Беше ми казал  не заслужаваш такова отношение,  извинявай. След поредния път в който той ми каза ще се видим него ден. Защото тя почиваше.
Разбирам не винаги може да се чуем и видим, и какво излиза аз съм глупака, а тя е важната. Това му казах и че тя няма нищо общо зависи от нас.
Не ми е приятно това и който го чете ще си каже- ти  си глупаво момиче , какво правиш, остави го.
Аз съм зодия дева. Който ни познава знае, че търпим  и разбираме.
На мен просто не ми е приятно все да разберам и преглъщам.
Много от нещата, които прочетох са верни за мъжете близнаци.
Просто търся съвет
Благодаря

# 551
  • Мнения: 4 708
Нищо общо няма това със зодията, ти защо изобщо се занимаваш с мъж, който е обвързан. Какво очакваше, че ще остави жена си, за да е с теб. На колко си години, та вярваш в такива глупости изобщо?! Първо пишеш "Звъннах му и му казах- няма да играя пета цигулка." После пък си плюеш на достойнството и играеш 2 цигулка newsm78 И какво общо има зодията на мъжа тук?! Ако ще и паяк да беше, ти си си виновна в случая. Я  зарежи тези глупости и си търси късмета другаде.

# 552
  • Мнения: 14
Той не е женен и той ми каза че дал обещание на нея. Не е бил женен . Просто живее с нея и тя много по- голяма от него.

# 553
  • Мнения: 421
Той не е женен и той ми каза че дал обещание на нея. Не е бил женен . Просто живее с нея и тя много по- голяма от него.
Обещание за какво?
Приятелят ти (ако може да се нарече така) живее с друга жена и те крие от нея и ти вярваш, че той няма връзка/интимни отношения с нея?!
П.П. Това, че е по-възрастна няма никакво значение. А между другото вие двамата на каква възраст сте?

# 554
  • Мнения: 603
Няма значение. Даже да му е гадже - обвързан е.

Общи условия

Активация на акаунт