Мъжът зодия Близнаци

  • 127 217
  • 763
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 320
Привет на всички потърпевши и щастливки от Мъже Близнаци.Имам страшна дилема.Тривиалното.в Началото ентусиазъм срещи чатове звънене планове ..."щастлив съм с теб"  разговори по 24 часа без да мигнем и т.н и т.н кълнене в живота на много ценен за него човек че "от както се виждам с теб не съм имал сексуални контакти с друга" и изведнъж хоп.....нещо се случи.Студен отдръпнат "изтинах към теб" несъвместими сме в характерите си..".изсмукване и измисляне на всевъзможни глупости за да изтъкне някакъв несъществуващ негатив в отношенията ни с цел да ме убеди и опровергае че връзката не е вървяла добре и видиш ли да я задълбочим в още по сериозна нямало пак щяло да е така...което е изсмукано от....не знам и аз направо да не пропусна да спомена че става дума за период от половин година в който живеехме в различни градове и се убивахме от пътуване през 2 3 дни за да сме заедно..като преди това има пред период от 5месеца в които упорито се опитваше да ме свали и изведе на първа среща....(отношения ни които така и не бяха определени офоциално и назовани "сериозни" , а забраната да не излизам и да нямам контакти с други мъже си важеше...родителите ми се запознаха с него....неговото семейство знаеше за мен приятелите му всички...) до момента в който нещо се случи.......и в момента съм тотално игнорирана "има ли жена до теб" отговора който получавах е НЕ сам съм.Абсолютно груб,егоцентричен, сякаш нарочно се държи така ....не пишем ден два и изскача посреднощ например в отговор на мое последно писане че ми липсва "на мен пък ти изобщо не ми липсваш" дори твърдеше че бил преспал с друга и подобни това е посреднощ...в 3ч. Когато започнах да го атакувам и да му казвам че всичко което ми говори е нарочно и до кога ще отрича чувствата си....изчезваше ..т.е спира да пише... това е в продължение вече на 20дни.ей така от щрак и спря да пише и звъни...вдичко започна буквално от нищото със сдърпване в което да ме нарани каза че е преспал с друга но не бил впечатлен...избухнах макар ме нямах право нали все пак не се водим двойка и все пак 6месеца какво е??? Реших да преглътна но категорично да подчертая че ако продължим то искам да науча статута си в живота му.... и от там се започна тази епопея ....помагайте.Всичко което според вас ваши наблюдения и преживявания ви се е случило би ми било полезно... и ще съм много Благодарна. ДА го чакам ли или не...да не пропусна любимият им "край" който е казван стотици пъти и не е било край.Лошото на сегашният "край" е че изчезна...давам му максимум по 2 3 дни без комуникация и му пиша ...притеснявам се от това да не ме забрави ако потъна съвсем...но честно казано не зная кое е по полезното....изтормозих се изключително много от повече от 20дни нито сън нито храна нито настроение ....не разбрах защо стана такъв от нищото ...докато ръсеше думи от сорта на "важна си за мен държа на теб искам те в живота си" и подобни.... държа да отбележа че аз съм на почти 30 а той на почти 40 ...не е женен не е развеждан няма приятелка от една година..

П.п ако има грешки то нека да бъда извинена, пиша от телефона в съчетание с дълги нокти и бързина понякога сътворявам чудеса 😂 така че е напълно възможно да съм допуснала граматични и пунктуационни такива.

# 376
  • Мнения: 71
Привет на всички потърпевши и щастливки от Мъже Близнаци.Имам страшна дилема.Тривиалното.в Началото ентусиазъм срещи чатове звънене планове ..."щастлив съм с теб"  разговори по 24 часа без да мигнем и т.н и т.н кълнене в живота на много ценен за него човек че "от както се виждам с теб не съм имал сексуални контакти с друга" и изведнъж хоп.....нещо се случи.Студен отдръпнат "изтинах към теб" несъвместими сме в характерите си..".изсмукване и измисляне на всевъзможни глупости за да изтъкне някакъв несъществуващ негатив в отношенията ни с цел да ме убеди и опровергае че връзката не е вървяла добре и видиш ли да я задълбочим в още по сериозна нямало пак щяло да е така...което е изсмукано от....не знам и аз направо да не пропусна да спомена че става дума за период от половин година в който живеехме в различни градове и се убивахме от пътуване през 2 3 дни за да сме заедно..като преди това има пред период от 5месеца в които упорито се опитваше да ме свали и изведе на първа среща....(отношения ни които така и не бяха определени офоциално и назовани "сериозни" , а забраната да не излизам и да нямам контакти с други мъже си важеше...родителите ми се запознаха с него....неговото семейство знаеше за мен приятелите му всички...) до момента в който нещо се случи.......и в момента съм тотално игнорирана "има ли жена до теб" отговора който получавах е НЕ сам съм.Абсолютно груб,егоцентричен, сякаш нарочно се държи така ....не пишем ден два и изскача посреднощ например в отговор на мое последно писане че ми липсва "на мен пък ти изобщо не ми липсваш" дори твърдеше че бил преспал с друга и подобни това е посреднощ...в 3ч. Когато започнах да го атакувам и да му казвам че всичко което ми говори е нарочно и до кога ще отрича чувствата си....изчезваше ..т.е спира да пише... това е в продължение вече на 20дни.ей така от щрак и спря да пише и звъни...вдичко започна буквално от нищото със сдърпване в което да ме нарани каза че е преспал с друга но не бил впечатлен...избухнах макар ме нямах право нали все пак не се водим двойка и все пак 6месеца какво е??? Реших да преглътна но категорично да подчертая че ако продължим то искам да науча статута си в живота му.... и от там се започна тази епопея ....помагайте.Всичко което според вас ваши наблюдения и преживявания ви се е случило би ми било полезно... и ще съм много Благодарна. ДА го чакам ли или не...да не пропусна любимият им "край" който е казван стотици пъти и не е било край.Лошото на сегашният "край" е че изчезна...давам му максимум по 2 3 дни без комуникация и му пиша ...притеснявам се от това да не ме забрави ако потъна съвсем...но честно казано не зная кое е по полезното....изтормозих се изключително много от повече от 20дни нито сън нито храна нито настроение ....не разбрах защо стана такъв от нищото ...докато ръсеше думи от сорта на "важна си за мен държа на теб искам те в живота си" и подобни.... държа да отбележа че аз съм на почти 30 а той на почти 40 ...не е женен не е развеждан няма приятелка от една година..

П.п ако има грешки то нека да бъда извинена, пиша от телефона в съчетание с дълги нокти и бързина понякога сътворявам чудеса 😂 така че е напълно възможно да съм допуснала граматични и пунктуационни такива.
Мила, твой е изборът дали са продължиш контакта с този мъж и дали ще му даваш още шансове, но помни, макар че има изключения, Близнакът е с двойствена натура. Ще бъде горещ като огън един ден, на следващия - студен като лед. Единственият начин е да свикнеш с променливата му натура и да го приемеш. Разбира се, това не значи да спреш да говориш с него, когато има проблем и да търпиш. Според мен трябва поне да се опиташ да изясниш отношенията ви с него. Не така да си играете на котка и мишка. Бъди повече егоист! Ако се слага край, поне да е ясен. Коя зодия си ти самата, звучиш като Раче или Телец? Те имат нечовешко търпение, съжалявам, ако по-рано си споменала.

# 377
  • Мнения: 320
ТЪРПЕЛИВА СЪМ .Безкрайно ...но и много избухлива...силна жена съм определено и не оставам длъжна.Самозбравял се е и съм го сваляла на земята...(да не пропусна момента че е мъж доминант и не позволява жена да надделява над него,но все пак това не ми пречеше да кажа истината колкото и да е болезнена и да го приземя) Дори в моменти със реални причини и поводи за скандали никога не е изчезвал така и не съм усещала тсакаш този вид отричане...Как така ти почернява някой без причина и  изведнъж само негативи бълваш...и то 80% сътворени не знам с кой акъл.....
Зодия Рак съм Simple Smile
Опитах се да се изясним питах разпитвах няма и няма....единствените отговори които получавах са изсмукани от пръстите  измислици и то негативни....например " не се ли сети като се върна за ппеди как всеки път те чаках" отговора " и да съм се сетил се сетих как се сдърпахме еди кога си...." супер глупост от 10 хубави момента той изтъква 1 кофти...сякакви подобни... чудеса дори когато директно му кажех да схре да ги измисля такива отговор няма....за това и така не намирам покой... последного беше да сме само приятели или неангажираши отношения....добре в такъв случай защо побесняваш когато съм прекрачила забранага и съм на бар например...приятелите и неангажиращите отношения не си налагат граници и забрани....то тогава беше и моменга в който ми изля отгоре че изобщо не му липсвам и подобни..... разбирате за един Рак колко е тегава и подтискаща такава ситуация в която е направил каквото е можер до колкото са му позволили и как изведнъж бива изкарван супер черен без дори да има причина....просто съм в тотален шок...ума ми буквално е отказал а и не се справя с асимилиранего на това поведение....Щом опрях до форума...представете си в каква главоблъсканица ме вкара този Близнак....

# 378
  • Varna
  • Мнения: 2 594
А, не бъди толкова търпелива, а бъди курназ!!!
Мъжът ми е Близнак, синът ми е Близнак, ама като това чудо което описваш не съм видяла
от тях.
Аз, съм Овен и случайно съм от търпеливите Овни. Но тоя няма да го трая и половин час.
Ако ти е кеф да те прави на маймуна, продължавай да го траеш, че и да си губиш ценно
време.
Ай, сиктир бе! Аз на такива които са на възрастта на тоя убавец и вършат тия идиотщини
им викам ерген-дедо....Не знае какво иска. Хайде у лево #2gunfire

Казваш, че си избухлива....Абе с тоя всяка ще е избухлива и то много.

# 379
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Като Раче трябва да се научиш, че не с всеки трябва да си губиш времето, не всяка битка си струва, че не всичко се оправя с разговори, ако ще и доводите ти да са на 100% правилни. Понякога е по-добре да станеш и да си заминеш, отколкото да стоиш и да ровиш болезнено, позволявайки да те мачкат и депресират.

Ревизирай личните си граници на търпимост и здравословното его и ще ти е по-лесно в живота. След това бързо ще установиш, че екземпляри като тоя просто няма да имат шанс да се докоснат до теб. Съвет от друго Раче Heart Eyes

# 380
  • Мнения: 320
май добре направих че влязох и споделих....Не спирам да търся вината у себе си и това че не мога да премълчявам и да бъда тъпя куха лейка която да е без характер и собсена позиция...дори това ми беше изтъкнато като "причина" .....а как една жена да не се чувства като на война като не знае точния си сгатут в живота на някой мъж....Прави сте...Дълго време бях "заключена" емоционално томно за да избегна подобни ексцесии и все пак не ми се получаваше....но този ме събори...как зажубваш поровин година в гонене на някой само за една среща и още толкова в срещи и накрая сътворяваш едно голямо ....НИЩО....поради НИКАКВИ причини ....Лошото при раците може би нещо силно изразено у мен...е тръдного откъсване от мечтата и надеждата която си си позволил да вложиш.Безкрайно ми е тегаво и трудно ....ситуация в която никога в такава степен не съм попадала и буквално не намирам покой от недоумението си....Изчетох всевъзможни неща за Близнаци на много места пишат че започвали да се държат гадно когато усетят че се влюбват или нещата стават доста по сериозни...добре и така да е! Що за катил в продължение на толкова дни да водиш такава борца със себе си...ако е изпаднал в момента си на отрицание...дори не зная как да постъпя ...но май дойде момента в който да се оттегля колкото и да не искам и въпреки че не разбрах защо се стигна до тук...а повярвайте всеки път когато сме били очи в очи всичко е било повече от чудесно...то не цяха погледи усмивки целувки държане за ръце дори когато се гледа просто телевизия...и всякакви чудеса...изпращане на песни картинки и мили любовни съобщения...и от къде изкоче това....така и не разбрах...крив недоволен изискващ нервен и какво ли още не...знаех че са двама или може би трима...но не предполагах че ще са на такъв различен етап от еволюционното си развитие и до такава степен тотално различни....Седя и си мисля аз ли се самонавих че е това неговото е отричане ...най странного е че всячески избягва контакт с мен...няколко пъти в началото го поволих просто да се чуем поне по телефона какво остава пък за среща очи в очи...до ден днешен никакво позвъняване ....а пишехме ли пишехме и се обвиняваме и нападаме и какво ли още не..до преди 5дни от както спряхме абсолютно всякакъв вид комуникация...доста ми е трудно..и определено болезнено..Благодаря ви за подкрепата момичета...

# 381
  • Мнения: 603
Аз познавам двама Близнаци и двамата са мъже. Нека кажа за тези момци.
Близнак 1 : Много ерудиран човек и интелигентен човек и много чете. Много избухлив. Когато се ядоса,такива неща говори,че страх да те хване. Прекрасен художник е,поне за това го признавам. Много мързелив,но ако наистина се захване за нещо - става перфектно. Много голям клюкар и двуличник. Днес ти е приятел,а утре не. Този не е много по сладкодумните приказки. Той е юнски,но се определя повече като Рак.
Близнак 2 : Също юнски Близнак 17.06. Интелигентността му не може да се сравни с тази на първия близнак. Много избухлив и много голям егоцентрик. Ревността му няма граници. Много грижлив и много се притеснява за близките си. Много обича да сваля звезди и да говори. Много крие. Много ларж и самочувствие без никакво покритие,докато близнак 1 имаше и самочувствие,и покритие. Иска всички да му се подчиняват. Никакви мечти и цели. Носи се по течението за всичко. Много несериозен в житейски план. Незачитане на мнението на околните като цяло. Прави всичко без да мисли за последствията.Много материалистичен. Когато е ядосан,говори по-гадни неща от близнак 1.  Приятелките му ще са винаги защитени. Не дай си боже някой да каже "Здравей" на приятелката му - скача на бой. Готов е на всичко само и само да му даваш внимание 24 часа,за да си четка егото. Много лъже и замазва положението в негова полза пред нови хора.

# 382
  • Мнения: 320
А това поведение ...май този бие по на втория който описваш и малко от първия...с агресията и подчиненията незачитането на хората гадостите които може да избълва и възможността да направи всичко без да му пука от последствия,четкането на егото също е позната картинка...той е "най" харесван желан умен прав и т.н и т.н..... но пък е много умен хитър и манипулатинен не веднъж съм го засичала да си мисли че успява но пусти рачешки усет се правеше на "дръж ви шапката" Grinning ...за ренив не видях да е чак такъв...явно наистина са двете крайтости освен че си е до човека..... какво става обаче когато ситуацията във връзките вземе да става по сериозна.....що за тъп неоснователен "откат"....... такова чудо не бях срещала до сега....

Последна редакция: сб, 16 сеп 2017, 03:13 от Бонбон911

# 383
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Близнаците, които познавам не отговарят нито на описанието на Бонбон911, нито на това на Warcraft. Явно зодията предполага много вариации и размножения на личностите Laughing

Последна редакция: пт, 15 сеп 2017, 16:32 от Джулая

# 384
  • Мнения: 320
Близнаците, които познавам не отгорарят нито на описанието на Бонбон911, нито на това на Warcraft. Явно зодията предполага много вариации и размножения на личностите Laughing


Познавам други двама....общителни душата на компанията ..отворени за приключения пътувания внимателни към чуждите емоции дори едитият маже да се каже че е срамежлив в компания на непознати.....и верни между другото...този за който питам е нещо не знам и аз какво... не зная асцендента може би той оказва влияние все пак е над 30г. И в комбинация със слънчевият му знак Близнаци се получава това "чудо на чудесата"

# 385
  • Мнения: 603
А това поведение ...май този бие по на първия който описваш и малко от втория...с агресията и подчиненията недачитането на хората гадостити които може да избълва и възможността да направи всичко без да му пука от последствия,четкането на егото също е позната картинка...той е "най" харесван желан умен прав и т.н и т.н..... явно наистина са двете крайтости освен че си е до човека..... какво става обаче когато ситуацията във връзките вземе да става по сериозна.....що за тъп неоснонателен "откат"....... такова чудо не бях срещала до сега....

Този втория също се хвалеше,че изпотрошил колата на един съсед,който му казал да си премести колата. Даже се гордее с това. И същият се оплакваше,че всички жени са к§рви и той бил най-свестен. Аз нищо свястно не видях в него,но такъв е живота.

# 386
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Не се занимавай с него, бонбон 911.Дори да останете заедно ще е такъв до край.Няма да се промени, ще се тормозиш, заради поведението му.Не си виновна с нищо.проблема е в него.Абсолютен Близнак.

# 387
  • Мнения: 320
И този реве че всички жени са к***  и все на такива попадал , а накрая като уцели нещо читавоо и яко дим..  осъзнавам колко сте прави,проблема е как да се справя и да елиминирам от ума си тъгата..

# 388
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
И този реве че всички жени са к***  и все на такива попадал , а накрая като уцели нещо читавоо и яко дим..  осъзнавам колко сте прави,проблема е как да се справя и да елиминирам от ума си тъгата..
Ами като се замислиш от какво си се отървала. ..по-скоро трябва да се радваш, а не да тъжиш. Сипи си едно питие и си отдъхни  Laughing

# 389
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Пали една дебела свещ в черквата, че си се отървала от тоА убавец!!!

За каква тъга говориш бе душа ooooh! Само като се сетиш какви идиотщини
е правил и каква мъка ти е причинявал и трябва да ти стане черно пред очите.
Хайде горе главата и както ти писах, бъди курназ бе Hug Амаха я!

Общи условия

Активация на акаунт